>

Skocz do zawartości

Posiadacznie komponentu nitro zobowiązani są napisać do dnia 17.02.2020 pw forum do Montgomery w celu jego zachowania


- zdjęcie

jerry

Poza forum
 Mroczny Zawodnik

1601

GamePoints

Rejestracja: 01/02/2012
Ostatnio: 2 dni temu
Likes

#1697130 Gamemasterzy - ogólna dyskusja

Napisane przez jerry w 4 tygodni temu

mnie bardziej rozpierdala podejście, że dzielicie graczy, bo gdzieś indziej grają to już przyjeby. Chłopie wejrzyj do apelacji i zobaczysz ile tematów się tu przewineło  za odpierdalanie

 

tu nie chodzi o to czy to przyjeby czy nie przyjeby. każdy gra co lubi, ale tam forma rozgrywki jest zupełnie inna. żeby dać im voicechat to graliby rp jak na gta5 z thenitrozyniakiem i rafonixem. u nas ma się to zupełnie inaczej i nawet jeśli trafi się element, o którym można by napisać to samo to jednak ogół serwera poradnikami, wzorami większości graczy z różnych organizacji jest nastawiony na zupełnie co innego.
#1696756 Gamemasterzy - ogólna dyskusja

Napisane przez jerry w 4 tygodni temu

dzieki za odp. nastawieniem ludzi przeciwko serwerowi jest m.in wypominanie wam co obiecaliscie a czrgo nie zrobiliscie. 

 

o czym mowa poza forum, którego sprawa została ujęta w newsie?
#1694410 Public Enemy Number 1

Napisane przez jerry w 05/01/2020 - 10:27

organizacja oficjalna
#1693501 Sektor cywilny

Napisane przez jerry w 29/12/2019 - 17:17

byłem na tym discordzie i mówię otwarcie, że nie każda propozycja według mnie była rozsądna, widocznie ta musiała mi umknąć, bo gdybym ją zobaczył, na pewno bym się wypowiedział przeciw niej, ty też jako mistrz gry powinieneś ten pomysł odrzucić, skoro inne pomysły odrzuciliście, nie wiem skąd wniosek i decyzja, że to warto w ogóle wziąć pod uwagę.

 

 

ponieważ mamy sporo pieniędzy na serwerze i nie ma ich na co wydawać więc jednym z dodatków od strony skryptowej może być ulepszenie swojego domu by np. raz na x czasu móc w nim naładować hp (i odegrać sobie sen, posiłek, cokolwiek innego jeśli się chce).

 

dawno chyba nie byłeś na żadnym evencie imprezowym, a już na pewno nie na takim który ja organizowałem  ;) ale dobrze jest poznać twoje zdanie, ma prawo Ci się to nie podobać, ale nie działa to zbyt motywująco, jeśli takie słowa padają z ust członka ekipy w stronę gracza.

 

to zwykły przykład pojazdu jakiegokolwiek ruchu od kogokolwiek czego jako ekipa doświadczamy notorycznie. ja osobiście uważam każdą inicjatywę za dobrą nawet jakbyś sobie zorganizował nielegalne walki kogutów i miałbyś tam grać w trójkę z dwoma kumplami to jeśli wam się to podoba grajcie se to.

 

nie da się dogodzić wszystkim na raz, ale demotywujące jest tak samo dla nas organizowanie czegokolwiek dla części graczy jeśli inni to wyśmiewają. chociażby minimisje brudnego, które biją w jakiś mały półświatek przestępczy to czy te misje są fajne czy chujowe zawsze znajdzie się ktoś kto sobie tam zagra i odejdzie od codziennej monotonii gry. daje to za przykład bo różne opinie na temat ruchu brudasa się przewijały. 

wydaje mi się, że uderzyłem w dobry punkt, żebyś zrozumiał jak to działa z drugiej strony, ale żeby rozwiać wszelkie wątpliwości jeszcze raz powtórzę, że każda najgłupsza opcja zorganizowania czasu dla kogoś jeśli tylko ktoś będzie czerpał przyjemność z gry jest dobra.
#1693489 Sektor cywilny

Napisane przez jerry w 29/12/2019 - 16:04

 

 

siema, wstałem, chłodny umysł, porozmawiajmy zatem, ale na starcie już Ci powiem chwalanie się zmianami dla organizacji przestępczych(parcele, crackhouse, kradzieże, cornery) i nowymi kolczatkami dla LSPD w temacie strefy cywilnej jest abstrakcyjne w opór.

bije do ogółu twojej wypowiedzi, że rzekomo poza płakaniem, że nikt nie mówi nam co, to sami nie robimy nic.

 

daj mi jakieś przykłady waszych ostatnich działań, nie bez powodu napisałeś że nie masz jak mi tego udowodnić, a jeśli nie masz, to nie wiem po co o tym mówisz - strzał w kolano
w strefie cywilnej ogranicza się to do "/ado w biznesie xyz zbierają się ludzie" na chwilę obecną
nie zapominajcie o Savie która zrobiła najwięcej z was wszystkich w tym temacie, a tej dziewczyny które ostatnio zrobiła naprawdę sporo tam nie wymieniłeś
na chwile obecną większą robotę robią za was moderatorzy serwera i supporterzy, niż wy - gamemasterzy, takie są fakty

 

 

nie będę się wypowiadać za chłopaków wystarczy, że prześledzisz temat obowiązków członków ekipy i zajrzysz w poszczególne sekcje co w nich słychać. jeśli chodzi o mnie jak masz taką potrzebę to ci mogę pierdolnąć listę rzeczy, które zrobiłem ostatnio, a nad którymi pracuje obecnie (a są to 3 grubsze projekty, które robię dla kogoś i ten ktoś nie ma problemu plując jadem, że nie będzie mi mówił co mam robić tylko luźno rzuca propozycje czy to samemu tworząc sobie coś ze wsparciem gamemastera czy też niekiedy to ja odezwałem się o pomoc). nie robię tego tylko od razu bo szkoda mojego pisania jak masz wyjebać argumentem, że to nie dotyczy strefy cywilnej.

 

co, kiedy, gdzie, jak?

to samo co wyżej.

 

yyyy, boost aktualnie otrzymuje jeden biznes na serwisie i jest to Beverly Star, bo w nim staracie się kręcić rozgrywkę dla ludzi, nie ukrywam, że nie osiągacie póki co najlepszych rezultatów

 

hm, szkoda, że w ogóle zaczęliśmy spełniać to postanowienie.

 

problemem ostatnimi czasy jest fakt że ludzie zamykają się na własną grę i siedzą w interiorach, wydawało mi się że próbujecie robić wszystko aby z nich wyszli i weszli do biznesów gdzie powinni ładować sobie w większym stopniu /życie/ a tymczasem rzucasz pomysłem żeby im dawać HP za siedzenie w domu, coś chyba nie tak, jerry xD

 

ja ci przypominam tylko kolego, że to lista ze wspomnianej konferencji discorda, na której byłeś i to są wasze pomysły, z wami ustalone, na waszą prośbę. to się miało tyczyć m.in problemu rzekomo braku opcji na wydawanie kasy przez co zalega ona na kontach graczy. 

dlaczego teraz to wyśmiewasz, a wtedy nic od siebie nie napisałeś lub nie użyłeś żadnego ogarniętego na tyle argumentu, żebyśmy nie umieszczali tego w tej liście? 'xD'

 

ja nie szukam problemu, ja go widzę, wypowiadam się jako gracz, piszę co myślę, tego chyba chcieliście, po prostu prawda was boli, że ktoś uraża waszą dumę.

 

nikogo nic nie boli, a ewentualnie śmieszy szukanie na siłę problemu wobec jakiegokolwiek działania ekipy. 

 

słuchaj kurwa koleś, daruj sobie takie teksty, bo bijesz do typa który w ciągu roku uczestniczył w 15(chyba nawet więcej) eventach na serwisie czynnie je prowadząc(mówię o imprezach) - i dalej to robię zresztą(nie bez powodu dostałem w zaufaniu biznes oficjalny), niejednokrotnie pomagałem twoim kolegom z ekipy w kwestii technicznej do puszczania głupiej muzyki na eventach, popytaj - dowiesz się, zmarnowałem na to w chuj czasu prywatnego, nawet musiałem wydać trochę zł na jebane loga(nie użalam się bo sprawiało mi to przyjemność, ale skoro plujesz na mnie to ja uświadamiam Ci to, czego nie widzisz, a powinieneś jako gamemaster) na wgranie jebanego loga do klubu czekałem 3 tygodnie, dzięki Savie i vinsowi udało się ten proces przyśpieszyć,

oczywiście nie jestem jedyną osobą, która zmarnowała swój czas żeby cokolwiek tu się działo, takich osób jest naprawdę sporo(niektórzy już spierdolili bo nie mogli znieść waszego totalnego wyjebania i plucia na każdego) ale wy tylko widzicie swoje kółko administracyjne i nie wiem co myślicie, że robicie łaske ludziom bo coś robicie a w gruncie rzeczy nie dzieje się nic?

 

głupi przykład, chce ci sie czytać moje użalanie nad sobą? że tracę czas? że robię to za darmo? no właśnie, mi też nie, ludziom też się nie chce ciągle czytać gadki od użalającej się administracji że robicie to non profit i tracicie swój prywatny czas, jakby gracze tego nie robili, nie o to tutaj chodzi.

 

 

pojadę argumentem typowego gracza jak ty, który bawi się w zbawce serwera krzycząc najgłośniej (jednak bez sensu) nt. twoich eventów imprez niczym cytat wyżej.

 

no i na chuj jakieś imprezy gdzie ludzie siedzą i nic nie robią poza .tancz3, staniu i gadaniu bez sensu w miejscu, w tle napierdala muzyka i ktoś gra najebanego i się wywraca. co ty robisz łaske administracji, że coś zorganizujesz, a w gruncie rzeczy nie dzieje się nic?

 

^ tak to wygląda właśnie.

 

 

 

odpowiem krótko, póki nie wbijecie sobie do tych zakutych łbów i nie przestaniecie winić ludzi, graczy, to nie widzę tutaj dobrej przyszłości dla tego serwisu, atakujesz mnie, ale ja piszę co myślę i naprawdę chcę żeby tu grali ludzie, bo sam tu gram i mam zamiar grać, ale potrzeba tutaj diametralnych zmian, zastanówcie się czemu macie taką małą aktywność i czemu ludzie spierdalają.

 

 

to samo powiem tobie. póki nie wbijesz sobie do tego zakutego łba i nie przestaniesz winić ekipy to nie widzę tutaj dobrej przyszłości. jeszcze raz powtarzam, że nie my sami, a my i gracze tworzymy razem serwer. wystarczy po prostu ze sobą gadać i się wzajemnie wspierać, a nie wskakiwać w temat 'chuj kurwa idioci jacyś to wprowadzili no zjeby z was nie myślicie chuj, że my gracze tego chcieliśmy sami już tego nie pamiętam, a nawet jak tak było to jebać was debile bo wy powinniście wiedzieć, że to się tak skończy'. odnośnie jeszcze tego co pisałem wyżej nt. projektów, nad którymi pracuje zapytaj się m.in bosmera, kasabubu, joska, greedyego o to czy da się ze mną porozmawiać i dzięki temu faktycznie coś bez praktycznie żadnego problemu wprowadzić do gry prawie, że natychmiast. gdyby tutaj działało to tak samo i byśmy współpracowali już dawno ten temat byłby zakończony.
nie atakuje cię ziomuś, może to tak trochę wygląda, ale uwierz mi, że jest na luzie. #1693451 Sektor cywilny

Napisane przez jerry w 29/12/2019 - 11:03

marny podjazd z twojej strony, ty na pewno(jak i zresztą ja) dobrze pamiętasz jaka była wtedy sytuacja i na pewno bym zaakceptował taką zmianę że hajs leży na ulicy i nie trzeba robić totalnie nic żeby go dostać jak jest obecnie teraz,

 

kolejny twój śmieszny podjazd, zapomniałeś już jak napisałeś mi pół roku temu w wakacje pw na forum i zaprosiłeś na serwer discord, gdzie dyskutowaliśmy na temat sytuacji serwerowej? byles tam razem z sproketem, oboje sie wyjebaliscie finalnie na to co tam bylo, a propozycje były całkiem niezłe, sprawa ucichla i kazdy z niego wyszedl, wiec skoncz pierdolic glupoty typie bo sie tylko osmieszasz

 

propozycji dostaliscie multum tutaj, na discordzie, wszędzie, pół roku temu ludzie też was zarzucali propozycjami w tematach gamemasterów, więc nie dziwcie się że po 20 pytaniu w stylu /co byście chcieli?/ i żaleniu się nikomu się nie chce z wami dyskutować bo z doświadczenia wszyscy wiedzą na czym to się kończyło - na niczym. podobnie jak pol roku temu wybuchla dyskusja, po jakims czasie wymarlo i teraz znowu wrocila nadzieja, bo nastąpiły burzliwe dyskusje, że może się coś zmieni

 

nie macie nawet pojęcia ilu dobrych ludzi, naprawdę porządnych graczy spierdoliło na przestrzeni ostatnich miesięcy z tego serwisu i nikt z was nie zrobił nic żeby w jakikolwiek sposób ich zatrzymać

 

problemem w tym waszym śmiesznym kółku administracyjnym jest to że macie się za wielce pokrzywdzonych, nie wspominając o istnej samowolce jaka panuje w waszej grupie, a graczy macie za bandę debili, wasza praca polega na ciągłym płaczu że nikt wam nie daje propozycji mimo że macie je na wyciągnięcie ręki, że to wy siedzicie na stołkach i powinniście sami wyjść z inicjatywą i po prostu zacząć myśleć i próbować zmieniać cokolwiek, a nie robicie kurwa nic.

 

 

nikt się na nic nie wyjebał, kolego. te jak to sam uważasz całkiem niezłe propozycje w większości zostały wprowadzone. niżej lista tego co ustaliliśmy. zielone - zrobione, pomarańczowe - w trakcie realizacji, czerwone - odrzucone ostatecznie.

 

-nadgodziny w biznesach gotowe
-zmiany w wiezieniu w trakcie realizacji razem z budową więzienia pod nadzorem bosmera, który cały czas wrzuca kolejne screenshoty w temacie dyskusji nt. org. przestępczych.
-moze wypozyczalnia aut, ale raczej odpuscimy bo raczej to bedzie zbedne no i odpuściliśmy bo dziś nie problem mieć auto
-idlewood bedzie nowe i jako jeden obiekt do odciazenia serwera vinsu cały czas nad tym pracuje, a gdybyś miał jakieś wątpliwości czy przypadkiem cię nie kłamie to
Spoiler
-to co pisal devilscup w dyskusjach czyli te propozycje, ktore przekleil + bugi, które trzeba poprawić pełno bugów zostało poprawionych
-prace dorywcze beda poprawione te co sa, prawdopodobnie tez taksowki zmienimy jako robote dorywcza prace dorywcze, które już mamy mają wiele nowych tras, a taksówki można uznać za prace dorywczą w formie ubera, który mamy
-payday bedzie trzeba odebrac recznie, a nie samodzielnie sie pojawi na koncie (zawsze to jakis ruch przez centrum) tego nie ma, prawdopodobnie odpuścimy ten wątek, nie pamiętam czemu
-propo centrum to spierdalamy z aleji gwiazd stworzyliśmy ankietę z graczami, myślimy nadal nad tematem
-byc moze rozwiniemy troche cornery, zeby dzialaly jeszcze inaczej niz teraz (rozne ceny na roznych cornerach, jako zapotrzebowanie itd, ale nie wiem czy uda sie teraz w tym newsie) nie jest to jeszcze kodzone bo myślimy nad tematem całkowicie inaczej biorąc pod uwagę m.in to co pisał itek w dyskusjach nt. możliwości handlu tylko w danych godzinach. (tak kurwa właśnie się nie liczymy z waszym zdaniem panie spajkz i mamy wyjebane w to co mówią gracze)
-wynajem mieszkan w blokach, a nie tylko kupno zrezygnowaliśmy na podobnej zasadzie jak wypożyczalnia aut. tu faktycznie można to ew. jakoś fajnie zagrać, ale mamy do tego 3 hotele na serwerze.
-wieksze ceny za budynki ceny poszły w górę
-skupimy sie jako gmi na wiekszej ilosci roznych eventow, minimisji itp wielu z nas szykuje różne ciekawe lub mniej ciekawe projekty, udziela się w nich i nakręca rozgrywki trochę więcej niż przez ostatni czas siedzenia i sprawdzania ewentualnych ticketów. nie mam jak ci tego udowodnić, możesz popytać w różnych kręgach i dowiesz się co w ostatnim czasie zrobiłem m.in np. ja, słoik, rico, brudny, arjel.
-wiecej losowych zdarzen i malych eventow lub zmian w miescie typu chociazby glupia usterka rury i maly remont drogi czy cos coraz częściej w grze można spotkać różne postacie eventowe, które nie mają za cel spotkania z konkretnymi osobami, a z tymi, którzy po prostu się pierwsi natrafią. grywam różne charaktery często z różnymi profitami dla różnych graczy.
-aktywnosc biznesow, ktora da im lepsze dochody i reklamy od serwera 'warto wpasc tu i tu' w tej chwili opiekunowie boostują jak tylko mogą takie projekty, ale dodatkowo w grze będzie na czacie pojawiać się na temat imprez informacja jak ta z lotto.
-myslimy nad ulepszeniami domow (m.in uzupelnianie hp czasowo jako apteczka) jest szansa na pojawienie się w najbliższym newsie.
-zabawy w stylu paintballa/gokartow/innych dopiero co wrzuciliśmy gokarty.
-podzwyszenie ogolnie cen chodliwych rtzeczy robimy to cały czas
 
 

dlatego nie wydaje mi się, że jak mówisz 

 

 

sprawa ucichla i kazdy z niego wyszedl

więc może sam

skoncz pierdolic glupoty typie bo sie tylko osmieszasz

 

jeśli szukasz wszędzie problemu i pozorujesz się na jakiegoś zbawce rp, który kurwi na lewo i prawo w dyskusjach i na discordach i choćbyś takiemu nie wiem kurwa co zrobił to i tak wyjedzie ostatecznie z tekstami w stylu

propozycji dostaliscie multum tutaj, na discordzie, wszędzie, pół roku temu ludzie też was zarzucali propozycjami w tematach gamemasterów, więc nie dziwcie się że po 20 pytaniu w stylu /co byście chcieli?/ i żaleniu się nikomu się nie chce z wami dyskutować bo z doświadczenia wszyscy wiedzą na czym to się kończyło - na niczym. podobnie jak pol roku temu wybuchla dyskusja, po jakims czasie wymarlo i teraz znowu wrocila nadzieja, bo nastąpiły burzliwe dyskusje, że może się coś zmieni

 

wrócę do twojego pw sprzed pół roku, o którym wspomniałeś (druga połowa września to raczej bliżej 3 miesięcy niż pół roku). w ciągu tego czasu zgodnie z newsami:

 

 

 

WITAMY NA SERWERZE!
Los Santos Role Play za miesiąc będzie obchodziło swoje 12 urodziny, a do tej pory spis komend bezpośrednio w grze był dość okrojony. Rozszerzyliśmy komendę /pomoc, zawiera ona teraz wszystkie możliwe komendy jakie gracz może użyć.

PARCELE

CRACKHOUSES

GIEŁDA
Jakiś czas temu stworzyliśmy grupę maklerów giełdowych i tylko oni otrzymali dostęp do zarządzania akcjami. Odchodzimy od tego pomysłu, bo grupa osób, która miała prowadzić to przedsięwzięcie szybko zrezygnowała. Gra na giełdzie znowu jest dla każdego, ale z zachowaniem realizmu. Nadal będziemy blokować postacie gangsterów - maklerów. Wiekszą zmianą jest nowy budynek giełdy, który znajduje się na Shine Street blisko spawnu nowych pojazdów.

KRADZIEŻE
System okradania domów i pojazdów z poprzedniego newsa okazał się lekkim niewypałem i został po kilku dniach celowo wyłączony. Usuwamy całkowicie możliwość okradania drzwi i zostajemy przy starym systemie napadów (/call 33333), natomiast okradanie pojazdów zostaje z dniem dzisiejszym ponownie włączone. Pierwszy wymóg to odpalenie pojazdu na kable, czyli tym samym posiadanie grupy przestępczej i użycie komendy /kradziez. Jasnym jest, że pojazdy frakcyjne, radiowe (BounceFM) oraz firm ochroniarskich nie mogą być okradane. Nie zmienia się wymóg pięciu policjantów na służbie, którzy zostają powiadomieni w ciągu kilku sekund o przeprowadzanym rabunku, a także godzin wieczornych (21:00 - 0:00), aby system zadziałał. Dostępne na serwerze od przyszłej niedzieli.

MNIEJSZE ZMIANY

 • dodano informację o tym, kto zrespawnował grupowe pojazdy,
 • odchudzono bazę danych o stare, nieużywane tabele,
 • zmieniono maksymalne HP rowerów na 500 (BMX 600),
 • poprawiono komendę /zalozlancuch - teraz wystarczy stać obok roweru, nie trzeba na nim siedzieć,
 • naprawiono bug z pracą śmieciarza,
 • zmieniono maksymalną ilość gotówki w sejfie na $1.000.000,
 • pojawił się ogólnodostępny interior strzelnicy na Commerce, w budynku Ammunation.

TAKSÓWKI JAKO PRACA DORYWCZA

MNIEJSZE ZMIANY

 • dodano komendę /drzwi lista, która wyświetla obecnie posiadane domy,
 • od teraz pomiędzy godzinami 19:00-23:00 gracz dostaje za przegraną godzinę z kontem premium - 40GS; bez konta premium - 25GS, Poza tymi godzinami wygląda to następująco: premium - 15GS, a bez premium - 10GS,
 • zwiększono długość listy /obrazenia (od teraz nie będzie ona ucinać tekstu), również wymóg stania obok gracza, któremu chcemy sprawdzić /obrazenia,
 • informację o przerwaniu procesu sprzedaży podczas stania na cornerze przeniesiono na czat; okienko było mało funkcjonalne, m,in, przeszkadzało w ucieczce,
 • poprawiono komendę /ob [metry], od teraz pokazuje ona wszystkie ID obiektów do chwycenia na /osel, a nie tak jak wcześniej nieprzydatne UID z bazy danych,
 • /dom [zapros | wypros | spawn] zostały zespolone pod jedną komendę /drzwi,
 • /drzwi z narracją, tj, jeśli zamykamy /drzwi z(amknij) to nad głową osoby, która chce się do środka włamać pokazuje się /ame z tej akcji, natomiast osoby w interiorze otrzymują informację o przekręcanym zamku na /do,
 • przejrzano bazę danych i usunięto stare, nieużywane tabele, niepotrzebne obiekty na świecie 0; dzięki temu serwer odpala się dwa razy krócej,
 • usunięto pracę dorywczą sprzedawcy hot-dogów,
 • /pracuj otrzymało cooldown między kolejnymi użyciami, bo pozwalała mnożyć gotówkę,
 • zwiększono dochód z parceli:
  > klasa I z 3% na 10%
  > klasa II z 4% na 15%
  > klasa III z 5% na 20%,
 • usunięto wystawianie parceli do kupienia po 30 dniowej nieaktywności gracza,
 • zwiększono nabijanie umiejętności siły za pomocą wyciskania sztangi dwukrotnie.

Jeśli zaś chodzi o rozgrywkę na serwerze, jak już wspominaliśmy wcześniej – większość roboty zajęło nam nowe forum, tak więc na ten moment ograniczyliśmy się do dwóch większych rzeczy i kilku napraw:
pierwszą ważną zmianą jest zmiana wypłat w biznesach. Od paru lat prosiliście, by w biznesach wprowadzić system nadgodzin i w tym roku postanowiliśmy spełnić wasze prośby. Wypłatę nadal dostajecie co 45 minut przegranych na duty danego biznesu. Pierwszą wypłatę, wynoszącą 100% jej wartości możecie otrzymać raz dziennie - tak, jak do tej pory. Dalej jednak możecie pracować w danym biznesie otrzymując co kolejne 45 minut 50% wypłaty. Warunek jest tylko jeden – nadgodziny można wyrabiać między 15 a 1 w nocy, czyli w godzinach, w których z reguły ludzie zaczynają grać. Pierwsze podwaliny mogliście już zauważyć w ciągu ostatnich paru dni na serwerze, zmiana jednak wypłat oznacza modyfikacje w skrypcie który ma prawie tyle lat co cały gamemode, więc w tej chwili jeszcze skupiamy się na łataniu paru błędów, które pojawiły się gdy wrzuciliśmy to na serwer. Za parę dni powinno już wszystko śmigać. Jest to eksperyment i zobaczymy jak sie przyjmie.

Drugą nowością zaoferowaną przez nas są gokarty. Wprowadziliśmy na mieście zautomatyzowany biznes, w którym za $3,000 możecie wykupić tor na godzinę i zaprosić znajomych do wyścigu gokartowego. Tor został aktualnie przygotowany przez nas przy użyciu obiektów od R*, ale już po nowym roku planujemy wgrać kilka własnych obiektów, które mogłyby taki potencjalny tor urozmaicić i zorganizować konkurs budowniczy dla zainteresowanych. Torem można zarządzać za pomocą komendy /tor (tj. zapraszać do wyścigu znajomych, wybierać trasy, sprawdzać czas itp.). Pamiętajcie jednak, że po wyjściu z gokartu pojazd sam się respawnuje!

Mniejsze zmiany:

 • Poprawiono bug z parcelami, który wpływał na generowaną przez nie gotówkę;
 • Skrypt kolczatek dla LPSD został napisany od nowa w bardziej optymalny sposob, dodano przebijanie opon, przez co w końcu staną sie użyteczne przy pościgach;
 • Informacja o przerwaniu sprzedazy dragów na kornerze została przeniesiona na czat, co ułatwi ucieczkę przed LSPD;
 • Zablokowano komendę /screenshot i /screenshot2 przy założonym worku na leb; pozwalała ściągać worek (czarny ekran);
 • Pojazdy i ludzie nie powinni się już zapadać na nowych, wymodelowanych terenach.

 

 •  

pomijam tu wszelkie imprezy czy to świąteczne czy to halloweenowe, dekoracje centrum w obiekty (w tym całkowicie nowe modele stworzone przez nas) i inne nazwijmy to smaczki przygotowane przez ekipę dodatki do codzienności gry by coś się na serwerze zadziało. robimy co możemy za kurwa darmo więc wkurwia mnie takie durne pierdolenie jak

 

problemem w tym waszym śmiesznym kółku administracyjnym jest to że macie się za wielce pokrzywdzonych, nie wspominając o istnej samowolce jaka panuje w waszej grupie, a graczy macie za bandę debili, wasza praca polega na ciągłym płaczu że nikt wam nie daje propozycji mimo że macie je na wyciągnięcie ręki, że to wy siedzicie na stołkach i powinniście sami wyjść z inicjatywą i po prostu zacząć myśleć i próbować zmieniać cokolwiek, a nie robicie kurwa nic.

 

 

bo tak naprawdę to problemem w tym waszym śmiesznym kółku wzajemnej adoracji forumowej jest to, że macie się za wielce pokrzywdzonych nie wspominając o istniejących zmianach jakie wprowadzamy lub wyszydzając każde takie, a jesteście bandą debili, których praca polega na ciągłym płaczu i lamencie na forum, że nikt nic nie robi mimo, że macie zmiany na wyciągnięcie reki, że to wy siedzicie na stołkach i każdą inicjatywę administracji wyśmiewacie zamiast po prostu zacząć myśleć i próbować zmienić cokolwiek, a nie robicie kurwa nic.

 

puste pierdolenie jest naprawdę proste i ja mogę wyjebać takie samo 30 punktów czy ile co tu jest chujowe w tej grze ziomuś, ale wypierdol mi te punkty i daj jakiś punkt zaczepienia jaki masz pomysł, żeby to zmienić to wtedy możemy podyskutować. i nie wyskakuj mi z tekstem w stylu

unknown.png

bo ja tu jestem czysto technicznie z tym kolorem, a w rzeczywistości jestem takim samym graczem jak ty z taką samą głową jak ty. mam pewne możliwości by coś zrobić, ale ogólną budowę serwera tworzymy razem - ekipa i gracze.

 

 

jedna milosc dla was
#1693426 Sektor cywilny

Napisane przez jerry w 29/12/2019 - 00:32

Patryś, masz zdecydowanie rację. Wypowiem się co do cen na serwerze, przy obecnych zarobkach, ceny przedmiotów i pojazdów są ostro przesadzone. Ja przykładowo nie chcę myśleć ile będę musiał grać, aby zarobić sobie na jakiś porządny samochód. To powinno zostać zmienione. Takie jest moje zdanie na ten temat.

 

może np ty kurwa 7 lat temu już.

 

tak, lece z jakimś postem z chuj wie kiedy jak sytuacja na serwerze być może była przekręcona o 180 stopni od tej teraz, ale mimo wszystko zaznaczam to bo śmieszą mnie takie podjazdy 'no chuj, że ktoś tego chciał, winny jest ten kto to zrobił'. dajesz właśnie obraz tego, że niezależnie od tego czy ekipa coś zmieni czy nie i tak w którymś momencie czegokolwiek by to dotyczyło wyjedzie jakiś łeb, który przypierdoli się do nas i chcąc nie chcąc zawsze znajdzie się grono osób, które mu przyklasną. zgodnie z zasadą 'każdemu nie dogodzisz', ale darujcie sobie takie najazdy idiotyczne bo to naprawdę zaczyna być śmieszne xD

 

ale kurwa czego ja oczekuje jeśli administracja wychodzi do graczy z jakimś tematem wspólnego przedyskutowania czegoś, zebrania sobie materiału i faktycznych opinii graczy czego by chcieli, a w odpowiedzi widzą

unknown.png
#1687988 [Odrzucone][Blokada Postaci][quietriot] Devonte Conye

Napisane przez jerry w 21/11/2019 - 14:53

odrzucamy
#1687332 Śmieszne screeny Los Santos Role Play.

Napisane przez jerry w 17/11/2019 - 08:32

rajwer bo tak patrze co piszesz i sluchaj bo moze zapomniales. 

2 tygodnie temu zdjeli ci moderacje postow od savy za wyzwiska i spam, tydzien pozniej dostales kolejną od same, ktora zeszla przed chwila i lecisz tak z tematem, ze jak mi sie juz bedzie chcialo wejsc w twoj profil to pierdolne randomowe cyfry i wyjebiesz stad z moderacja np na 4351 dni albo lepiej, ziomus. zbastuj troche.
#1686916 Gamemasterzy - ogólna dyskusja

Napisane przez jerry w 14/11/2019 - 14:07

odgrywaj lagi
#1685698 Dyskusje nt. organizacji przestępczych

Napisane przez jerry w 06/11/2019 - 19:09

slyszales kurwa
#1683889 Gamemasterzy - ogólna dyskusja

Napisane przez jerry w 28/10/2019 - 21:23

a bo tyle kurwa tych chlopow lezalo ze od tych calych /fck sie zajebalem mulem i /restart pierdolnalem, a teraz sie cos zjebalo i nie chce sie odpalic. sory kurwa i dobranoc
#1683875 Gamemasterzy - ogólna dyskusja

Napisane przez jerry w 28/10/2019 - 21:11

to ja tylko dorzuce od siebie to samo co ci juz pisalem na discord, ale chyba nie rozumiales i wrzucasz tu jakies wycinki wypowiedzi nie przekazujac nawet 1/4 mysli jaka byla tam zawarta xD krotko w punktach

-2 gangi ze sobą wojują, jeden napadł na drugi mając ticket na uśmiercenie wielu członków przeciwnika.

-w trakcie strzelaniny umiera kilku członków gangu (z grupą), ale też pare osób bez grupy (jednak związanych z nią - mieszkańcy itp)

-razem z powyższymi umierają niezwiązani z żadną grupą cywile (nie wiem kto jest kumplem poległych gangsterów, a kto tylko przechodniem) z tej niewiedzy wybieram kostke (jako zwyczajny system losowości i moją uprzejmość jako szansę na przeżycie). 

-na 5 ofiar (bez grupy) 3 umierają, a 2 dają radę przeżyć, ty jesteś jednym z pechowców, który znalazł się w niewłasciwym miejscu o niewłasciwym czasie.

rozumiem, że 'masz wyjebane na kase', ale 'szkoda ci postaci bo gra od 2k15', ale jej staż nie czyni jej nieśmiertelnym.
#1678352 Crackhouse

Napisane przez jerry w 15/09/2019 - 17:42

na start rzucam dwa budynki. zobaczymy jak temat się rozrusza, a na dniach dodam jeszcze kilka. crackhouse działają już teraz.
#1678350 Crackhouse

Napisane przez jerry w 15/09/2019 - 17:41

hejka, w tym temacie będzie spis wszystkich crackhouse znajdujących się na serwerze. mogą się one rozbijać lub tworzyć nowe więc nie przywiązywałbym się specjalnie do któregoś gdyż kwestią czasu będzie jego zamknięcie. samo działanie tego systemu możecie ogarnąć w temacie aktualizacji.

 

430ba823ee44a80ca261f3028418a3bb.jpg

 

 

8327c4c38cdc6e2113ee7a10e4ef3fef.jpg