>

Skocz do zawartości


- zdjęcie

Deagle

Poza forum

810

GamePoints

Rejestracja: 02/02/2012
Ostatnio: 6 godzin temu
Moje tematy

[Odrzucone][BAN][FORUM] aikon

6 dni temu

za aikona:

Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: Sparrow
Powód nałożenia kary: Wyzwiska w dyskusjach, durny spam w temacie.
Wyjaśnienie: Poniosło mnie i dałem upust emocją obrażając arjela i Tetrisa w dyskusjach org. przestepczych. Odpowiedziałem na pytanie co byście zmienili w org. przestępczych. W skrócie, wyrzucił arjela i Tetrisa bo się nie nadają. Arjel odpowiedział na moją zaczepke i dalej poszło. Podjąłem nie potrzebną wymiane zdań, wulgarną wymiane. To było mega dzicinne i nie powinno mieć miejsca.


Idlewood Dealers; Raymond Chamberlain Crew

01/09/2018 - 14:42

dd.png

 

 

Idlewood miejsce zrzeszające dilerów pracujących dla Raymond Chamberlain Crew, towar który jest najczęściej sprzedawany w tym miejscu, należy do tej grupy przestępczej. Organizacja przestępcza zatrudnia pod swoich ludzi dilerów, którzy rozprowadzają towar. Na mieście chodzą plotki, że można sporo zarobić na krysztale, którym dysponują panowie z South Downtown. Gang poszerza swoje wpływy na South Central, dokładnie na Idlewood. Gdzie można spotkać z większości dilerów, a nie ludzi Chamberlaina.

 

 

 

Notacja OOC.

Siemanko, zapraszam chętnych do gry z nami. Główny aspekt gry to wkręcenie się u nas jako diler, później podczas poziomu i Twojej kreacji gry, może wyjść inny typ powiązania z grupą. Wszystko zależy od Ciebie, lecz sam proces zaczyna się właśnie od dilera, który później dostaje dodatkowe roboty.

Projekt ma na celu zrzeszyć graczy chcących dołączyć do organizacji w tym miejscu na Idlewood.

 

 

Wpis według wzoru.

Decyduje się, moja postacią [nickname]. Na grę przy organizacji Raymond Chamberlain Crew przez co wyrażam zgodę na utratę majątku postaci oraz uśmiercenie jej. Mój discord: [Id discord]

 

Link do aplikacji organizacji przestępczej.

 

 

 

 

 

 


Bridgestone; tire production

20/07/2018 - 16:49

sa-mp-220.png?width=841&height=473

 

Bridgestone; tire production - produkcja opon firmy Bridgestone, oddział znajdujący się w Vice City. Firma zajmuje się tylko i wyłącznie produkcją. Dostarcza opony do hurtowni w Los Santos za pośrednictwem Viknaarsons Sea Logistic (VSL).  W firmie jest zatrudnionych 15 pracowników, którzy pracują przy obsłudze maszyn, taśmociągów oraz pakowaniu. Firma Bridgestone jest bardzo znana na całym świecie, opony są wykonane naprawdę z dobrych tworzyw. W stanie San Andreas większość pojazdów korzysta właśnie z tej marki. Dzięki temu produkcja w oddziale VC bardzo się opłaca.

 

Rodzaje opon produkowane przez firmę:

 
 • Slicki – opony całkowicie gładkie lub z bardzo delikatną rzeźbą bieżnika. Spośród wszystkich typów opon mają najmniejsze opory toczenia. Stosowane głównie w wyścigach samochodowych i motocyklowych, w kolarstwie torowym i szosowym na suche, gładkie nawierzchnie. Tego typu opony samochodowe i motocyklowe zawodzą na nawierzchniach mokrych, gdyż nie odprowadzają wody spod opony, co może prowadzić do aquaplanacji (hydroplaningu). Natomiast opony rowerowe, ze względu na ich małą powierzchnię styku z podłożem oraz dużo większy nacisk i relatywnie małe prędkości, nie ulegają zjawisku aquaplanacji, mogą więc być stosowane także na mokrych nawierzchniach.
 
 • rowkowe – opony z układem płytkich rowków, które nie zmieniają zbyt mocno oporów toczenia, w niektórych warunkach zapewniają lepszą przyczepność koła niż opony typu slick i ułatwiają odprowadzanie wody z powierzchni opony. Znane są modele z rowkami równoległymi do kierunku jazdy i skośnymi. Rowki skośne lepiej odprowadzają wodę, ale mają też nieco większe opory toczenia niż równoległe. Opony rowkowe są powszechnie stosowane w kolarstwie szosowym, w rowerach miejskich i ogólnego użytku.
 
 • klockowe – opony z wydatnym bieżnikiem przypominającym nieco vibram. Są powszechnie stosowane w rowerach górskich i samochodach terenowych. Jest ich bardzo wiele odmian: od tzw. semi-slicków – mających w miarę gładką powierzchnię czołową i duże klocki na brzegach, co jest rodzajem kompromisu między oporami toczenia i przyczepnością przy jeździe w terenie o zmiennym rodzaju podłoża, po opony
 
 • błotno-piaskowe – mające bardzo wydatne i dość rzadko rozmieszczone klocki, których zadaniem jest "wgryzanie się" w grząskie i mokre podłoże, i które charakteryzują się bardzo dużymi oporami toczenia na bardziej twardych podłożach. W rowerach przy tym rodzaju opon często stosuje się inny bieżnik w oponie na koło przednie i tylne.

 

 • kolcowe – opony z metalowymi kolcami, które służą do jazdy po śniegu i lodzie. W rowerach górskich są one też dość często stosowane do zjazdu również w sezonie letnim. Rowerzyści majsterkowicze robią je sami z odpowiednio dobranych blachowkrętów i starych lub specjalnie kupionych opon.

 

 • deszczowe – opony ze specjalnie dobranym wzorem bieżnika zapewniającym bardzo wydajne odprowadzanie wody spod koła i zabezpieczającym przed poślizgiem.
 
 • błotno-śniegowe – opony wykonane zazwyczaj z bardziej miękkich gatunków gumy, zaopatrzone w specjalnie wyprofilowany bieżnik zapewniający dobrą przyczepność na śniegu i błocie pośniegowym.

 

OOC.

Hej, wychodzę z inicjatywą firmy, która zajmuje się produkcją opon marki Bridgestone. Opony będą transportowane do LS za pośrednictwem projektu VSL. Tam będziemy odgrywać, że sprzedajemy opony do hurtowni. Budynek będzie posiadał intek produkcyjny oraz boty, które będą się zajmowały produkcją.

Dzięki czemu nakręcimy sobie wspólnie gre z Viknaarson Sea Logistic.

 


[Rafineria] Solarin Industries

19/07/2018 - 18:54

sa-mp-180.png

 

 

 

Solarin Industries - działalność gospodarcza należąca do Frank Franzese, który wykupił licencje w San Fierro na przetwarzanie paliwa w jego prywatnej rafinerii. W firmie jest zatrudnione około 25 pracowników, którzy są specjalistami w tego typu produkcji. Rafineria jest wyposażona w najwyższej jakości sprzęt, który pozwala na produkcje paliwa na szeroką skale. Przy rafinerii istnieją też oddziały produkujące polimery: polietylen, polipropylen i polistyren. Ubocznymi produktami rafinerii są także rozpuszczalniki organiczne takie jak: eter naftowy, toluen i aceton. 

 

 

 

Procesy zachowawcze – niepowodujące zmian chemicznych surowca, niewpływające na wydajność produktu, a wpływające na ich jakość
 
 • destylacja – wykorzystywana do rozdziału ropy naftowej na frakcje,Procesy zachowawcze – niepowodujące zmian chemicznych surowca, niewpływające na wydajność produktu, a wpływające na ich jakość:
 • absorpcja – wykorzystywana do usuwania gazów C4-C5,
 • krystalizacja – wykorzystywana do odparafinowania,
 • ekstrakcja – wykorzystywana między innymi do oddzielania węglowodorów, aromatycznych za pomocą mieszaniny ABT (aceton – benzen – toluen),
 • adsorpcja – wykorzystywana do oczyszczania gazów i cieczy.
 
 
Procesy destrukcyjne – zmieniające skład chemiczny surowca i wpływające na wydajność produktów:
 
 • kraking termiczny i katalityczny – zamiana ciężkich frakcji w frakcje lżejsze,
 • koksowanie – rozkład surowca pod wpływem temperatury,
 • piroliza,
 • reforming – polega na aromatyzacji węglowodorów naftenowych; produktem reformingu są benzyny o wysokich liczbach oktanowych,
 • izomeryzacja – otrzymywanie węglowodorów o rozgałęzionych łańcuchach, a przez to zwiększenie liczby oktanowej surowca,
 • uwodornienie – hydrorafinacja, hydrotreating i hydrokraking.

 

 

 

 

 

OOC:

Hej, wychodzę z inicjatywą współpracy z projektem VSL. Nasza współpraca będzie polegać na odgrywaniu przetwarzania paliwa, gdzie IC pracownicy będą zajmować się fizyczną pracą, a my będziemy prowadzić rafinerię i dostarczać do niej baryłkę, a następnie sprzedawać paliwo do odbiorcy.