>

Skocz do zawartości


- zdjęcie

Deagle

Poza forum

1130

GamePoints

Rejestracja: 02/02/2012
Ostatnio: Tydzień temu
Moje tematy

[Odrzucone][BAN][FORUM][SPARROW]

4 tygodni temu

ZA AIKONA:

 

Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: Sparrow
Powód nałożenia kary: Wyzwiska w dyskusjach, durny spam w temacie.
Wyjaśnienie: Minął miesiąc albo i dłużej od tych wyzwisk w dyskusjach. Pocisnąłem im, było minęło czas leczy rany. Proszę o zdjęcie tego spamera czy tam bana bo nie mogę pisać z kumplami prywatnych wiadomości na forum.


[Odrzucone][BAN][FORUM] aikon

09/06/2019 - 10:00

za aikona:

Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: Sparrow
Powód nałożenia kary: Wyzwiska w dyskusjach, durny spam w temacie.
Wyjaśnienie: Poniosło mnie i dałem upust emocją obrażając arjela i Tetrisa w dyskusjach org. przestepczych. Odpowiedziałem na pytanie co byście zmienili w org. przestępczych. W skrócie, wyrzucił arjela i Tetrisa bo się nie nadają. Arjel odpowiedział na moją zaczepke i dalej poszło. Podjąłem nie potrzebną wymiane zdań, wulgarną wymiane. To było mega dzicinne i nie powinno mieć miejsca.


Idlewood Dealers; Raymond Chamberlain Crew

01/09/2018 - 14:42

dd.png

 

 

Idlewood miejsce zrzeszające dilerów pracujących dla Raymond Chamberlain Crew, towar który jest najczęściej sprzedawany w tym miejscu, należy do tej grupy przestępczej. Organizacja przestępcza zatrudnia pod swoich ludzi dilerów, którzy rozprowadzają towar. Na mieście chodzą plotki, że można sporo zarobić na krysztale, którym dysponują panowie z South Downtown. Gang poszerza swoje wpływy na South Central, dokładnie na Idlewood. Gdzie można spotkać z większości dilerów, a nie ludzi Chamberlaina.

 

 

 

Notacja OOC.

Siemanko, zapraszam chętnych do gry z nami. Główny aspekt gry to wkręcenie się u nas jako diler, później podczas poziomu i Twojej kreacji gry, może wyjść inny typ powiązania z grupą. Wszystko zależy od Ciebie, lecz sam proces zaczyna się właśnie od dilera, który później dostaje dodatkowe roboty.

Projekt ma na celu zrzeszyć graczy chcących dołączyć do organizacji w tym miejscu na Idlewood.

 

 

Wpis według wzoru.

Decyduje się, moja postacią [nickname]. Na grę przy organizacji Raymond Chamberlain Crew przez co wyrażam zgodę na utratę majątku postaci oraz uśmiercenie jej. Mój discord: [Id discord]

 

Link do aplikacji organizacji przestępczej.