>

Skocz do zawartości


- zdjęcie

vinsu

Dostępny
Gracz Premium

3472

GamePoints

Rejestracja: 10/02/2012
Ostatnio: 6 minut temu
Moje tematy

* Pierwsze starcie Iron Order i Mongols MC.

2 tygodni temu

30.09.2019, 21:39

 

* Hakael.

 

* Do grupy czterech motocyklistów ubranych w barwy klubowe Iron Order MC, podchodzi grupa również czterech mężczyzn. Przy pomocy monitoringu, rozpoznano dwóch z czterech, byli to; Mickey Nevius oraz Charles Araujo. Media donoszą, iż są członkami Gangu Motocyklowego Mongols.

 

* Na nagraniu dochodzi do walki między grupami, gdzie członkowie Iron Order używają kijów bilardowych, bili, rozbitych butelek i łańcuchów, druga grupa zaś używa noży i kastetów. Po wszystkim na miejscu zjawiła się policja, która zabezpieczyła rannych. Ci odmówili zeznań. Jeden z członków Iron Order zmarł na miejscu w wyniku odniesionych ran, drugi zmarł w drodze do szpitala. Pozostali dwaj odmówili pomocy medycznej.

 

* Na miejscu zabezpieczono ślady krwi oraz rozbite butelki użyte do walki. Zabezpieczona krew należy przynajmniej do trzech różnych osób.

 

* Nagranie monitoringu obserwuje również kradzież kamizelki klubowej oraz kluczyków, przy pomocy których to, sprawcy uruchamiają motocykle członków klubu Iron Order i odjeżdżają na południe.

 

Przechwytywanie.PNG

^rozmowa zasłyszana przez oficerów policji na miejscu, w wykonaniu normana starka, jednego z członków gangu Iron Order MC. 

 

UID skradzionych motocykli: 95057, 95056, 95055

 

Mini event stworzony na potrzeby narracji postaci w org. mongols mc. Jako, że dużo poszło nie po myśli osób realizujących robotę, wstawiam przestępstwo w ramach konsekwencji.

Trasę ucieczki dodam jak mi ją podadzą.


Black&White - Support Your Local Mongols

25/08/2019 - 23:05

5.png

 

Kilka przydatnych skrótów czasem używanych podczas gry:

 

D.I.L.L.I.G.A.F - Do I Look Like I Give A Fuck?

RFFN - Respect Few Fear None - motto mongols mc

Chapter 13 - Polegli członkowie klubu mongols

So. San - South San Andreas - Południowe San Andreas

F.H.A - Fuck Hells Angels

A.C.A.B - All Cops Are Bastards - Wszyscy Gliniarze To Dranie

N.R.N.V - No Ride No Vote

R.R.R - River Run Riot - Walka Mongols i Hells Angels w kasynie w Laughlin w 2002 roku

81 - Hells Angels

SYLM - Support Your Local/Loco Mongols
B.B.B - Brothers Behind Bars - członkowie skazani na odsiadkę

 

 

Dołączając do projektu Black&White, oznajmiasz, iż zapoznałeś się z treścią tematu oraz zgadzasz się na ewentualne FCK twojej postaci powiązanej z członkami organizacji.

 

Jeżeli decydujesz się na grę z nami, dodaj prosty post w odpowiedzi tematu:

[Nick postaci], wyrażam zgodę na ewentualne FCK wykonane przez Mongols MC.

Temat służy jako zbiorowisko ssów osób nie tylko powiązanych z org., ale również i dla projektów.


Rzeź w Fort Carson

18/08/2019 - 20:12

* Do zdarzenia doszło 18.08.2019 roku po godzinie 20:00 w Fort Carson. Sprawą zajął się lokalny departament szeryfa. O 20:10 do miasta wjechała kolumna motocykli, jej członkowie byli zamaskowani i ubrani na czarno. Mimo braku barw klubowych i zastraszenia lokalnej ludności, służby domyślają się, że było to Mongols MC, które jakiś czas temu straciło wpływy narkotykowe na korzyść Calaberos MC.

 

* Calaberos MC, czyli grupa lokalsów utworzona dwa lata temu, która zaczęła zasypywać Fort Carson i okolicę tanią metamfetaminą. Zostali oni wywabieni z baru Cactus przy głównej ulicy a następnie rozbrojeni z pistoletów i chwilę później rozstrzelani z broni automatycznej na środku ulicy. Cała akcja była jasnym przekazem dla społeczeństwa.

 

opony2.png

 

* Lokalne władze mogą próbować zamieść szybko sprawę pod dywan, aby media nie skupiały wzoru na ich mieście i ich prywatnych interesach oraz aby Mongols nie musiało po raz kolejny czyścić miasta z konkurencji co jest każdemu totalnie nie na rękę. ((decyduje o tym GM nadzorujący akcję))

 

> * Zabezpieczono wiele łusek różnego kalibru, od amunicji typowo pistoletowej (mp5) po 7.62 mm. wykonanych chałupniczo na prywatnych prasach. Amunicja ta może pasować do archiwalnej amunicji wykorzystywanej i zabezpieczonej spośród członków Mongols MC Nevada oraz Arizona,

> * Zabezpieczono ślady opon około 20 motocykli oraz ciężarówki typu pickup ((UID 93807)).

* Zabezpieczono miejski monitoring ukazujący całą akcję, który pokrywa się z poniższymi zeznaniami.

Spoiler

 

* Lokalna ludność nie jest skora do składania zeznań ze względu na zastraszenie i pokaz brutalnej siły jakiej byli świadkami. Ci, którzy się przełamali, mogli zeznać o grupie motocyklistów ubranych na czarno. Jeden z nich sprowokował grupę z baru do gonitwy za budynek, gdzie czekała połowa grupy. Reszta otoczyła ich od tyłu zamykając w pierścieniu z każdej strony. Słychać było krzyki, po chwili otoczeni odłożyli broń a zamaskowani mimo to otworzyli ogień. Po kilku sekundach odrzucili automaty na pakę wozu i rozjechali się w różne strony. Odjechali w kierunku południowym.

 

__

Event dla org. mongols mc mający na celu kontynuowanie fabuły sprzed 2 lat. Event miał na celu zneutralizowanie MC powstałego po wymordowaniu chapteru Mongols MC Fort Carson przez Vallhalla Riders MC ok. 2 lata temu (również eventowo).

 

Calaberos MC złożone z ex-mongols memberów zasypywało miasto paskudnymi prochami. Lokalne władze mogą chcieć mieć spokój i próbować zamieść sprawę pod dywan. Reszta w rękach DoJ.

 


[HOT!] Nowe obiekty budowlane [2019]

22/07/2019 - 01:25

temat aktualizowany o nowe obiekty na bieżąco

 

Ściany składają się z trzech osobnych indexów, dzięki czemu nie musicie więcej wstawiać dwóch ścian obok siebie. Zmieniając wartość index podczas /omat, wybieracie stronę ściany, którą chcecie podmienić.

 

unknown.png

1.PNG

 

przy obiektach pracują:
vinsu

michigan


Support Your Local Rebel Arms Chapter

13/01/2019 - 00:22

render_crew.PNG

 

Wolfpack Crew, jest marką działającą na zlecenie Rebel Arms M/C. Merch jest ogólnodostępny dla każdego. Kupując ubrania Wolfpack Crew, wspomagasz lokalny oddział Rebel Arms M/C. W sklepie kupisz od koszulek, przez bluzy, crewnecki, łańcuchy, portfele, sygnety, czapki po okulary i łańcuszki. Jednym słowem: merch.

 

render_crew3.PNG

 

ooc; Temat udostępniony dla osób grających przy rebel arms m/c jako miejsce dla ssków. Każdy może nosić Woldpack Crew, jednak przejawy wszelakiego odwalania z opisem zawierającym /Wolfpack Crew/ będą zgłaszane administracji. Jeżeli nie grasz przy RAMC, po prostu nie zaśmiecaj tematu.

 

Jak dołączyć do RAMC?

Po przez grę IC. W głównym temacie (tutaj) istnieje zaproszenie na konferencję discord gdzie uzyskasz wszelkie odpowiedzi i wsparcie.