>

Skocz do zawartości

cleaningcorp

SANDMASTERS


- zdjęcie

degus

Offline
 Mroczny Zawodnik

1795

GamePoints

Member Since 03/05/2013
Last Active Godzinę temu
Topics I've Started

Absolute Fighting Championship

Tydzień temu

afclogo.png

 

Absolute Fighting Championship (AFC) to amerykańska organizacja mieszanych sztuk walki, która została założona w roku 1994 przez John Abatte oraz Seth Hewett. AFC#1 było to pierwsze wydarzenie na którym ścierać się mogli ze sobą zawodnicy różnych sportów walki. Początkowo istniało to w formie turnieju w którym brało udział osiem osób, a zasady były mocno okrojone. Przez to jak krwawe były pojedynki AFC zyskało bardzo wielu przeciwników, w tym między innmi w senacie, czy też mediach. Jeden z senatorów stanu San Andreas rozpoczął nawet kampanię przeciwko AFC, rozsyłane były do osób decyzyjnych listy z prośbą zakazania organizacji gal we wszystkich stanach. W odpowiedzi na wszechobecną krytykę krwawego MMA, właściciele podjęli kroki i z biegiem czasu wprowadzili szereg ograniczeń i reguł, które utrzymały się do dzisiaj i sprawiły, że mieszane sztuki walki zyskały tak ogromną popularność na całym globie. Od 1994 roku AFC zorganizowało dokładnie 232 eventy, które odbywały się między innymi w Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Kanadzie, Japonii czy też w Polsce. Absolute Fighting Championship stało się prekursorem MMA i zarazem najstarszą i największą federacją organizującą regularne gale na których ścierać mogą się współcześni gladiatorzy. W 2015 roku AFC podpisało kontrakt z brandem odzieży sportowej ProLaps, która od tamtego czasu zaopatrza wszystkich zawodników aktualnego rosteru w odzież codzienną, treningową i wszystkie inne akcesoria. ProLaps jest głównym i największym sponsorem federacji, jak i samych zawodników którym regularnie wypłaca gażę w zależności od ich rekordu zawodowego i posiadanych tytułów. 

 

contender.png

 

John Abatte's Tuesday Night Contender Series to inicjatywa jednego z właścicieli Absolute Fighting Championship. Contender Series ma na celu ułatwić młodym talentom wejście w świat MMA i pokazanie się szerszej widowni. Jest to także ogromne ułatwienie w pracy scoutów AFC. Kluby na terenie całych Stanów Zjednoczonych mogą zgłaszać swoich zawodników do programu, który jest emitowany co wtorek na kanale ESPN. Łowcy talentów na podstawie dostarczonych zgłoszeń wybierają dziesięciu zawodników (po dwóch z każdej kategorii wagowej), dają im szansę zawalczyć w oktagonie i pokazać się między innymi Johnowi Abatte. Nagrodą dla najbardziej utalentowanych zawodników jest możliwość podpisania kontraktu z Absolute Fighting Championship, czyli największą na globie federacją mieszanych sportów walki.

 

Spoiler


Jaime Creech

Tydzień temu

sherdog.png
unknown.png
(profil Jaime Creech na Sherdog aktualny na dzień 06/11/19)
 
Jaime Creech to dwudziestoletni zawodnik mieszanych sztuk walki pochodzący z zachodniego Idlewood. Ma za sobą pięć walk w formule zawodowej, ze wszystkich wyszedł zwycięsko. Walk amatorskich na zasadach CAMO stoczył sześć z bilansem 6-0. Swoją przygodę z MMA zaczął w 2017 roku, wcześniej był aktywnym uczestnikiem turniejów BJJ, gdzie jego największym osiągnięciem jest dwukrotne zdobycie złotego medalu na Grappling Industries w Alabamie. Obecnie jest posiadaczem purpurowego pasa w brazylijskim jiu jitsu i trenuje pod okiem John Dillard.


[03.03] Strzelanina w East Beach, cztery trupy

04/03/2019 - 00:18

unknown.png?width=1138&height=641

 

* 3 marca w Hakael odbywała się długo zapowiadana impreza na której pojawiło się multum osób. Już po całej imprezie w okolicy północy w klubie padło multum strzałów. Jeden z mieszkańców okolicy zawiadomił odpowiednie służby. Po dotarciu na miejsce funkcjonariusze odkryli we wnętrzu Hakael czterech denatów. Trzech z nich znajdowało się przy samym wejściu (Gennaro Vaseratti, Lope Cardona i Perry Poundleberry). Wszystkie ślady jak i fakt, że przy całej trójcie znaleziono broń świadczą o tym, że między nimi a nieznanymi sprawcami doszło do strzelaniny. Gennaro Vaseratti zmarł około 10 minut przed pozostałą dwójką, a jego zwłoki zostały zadeptane przez Lope C. oraz Perry P., którzy wchodząc nie zauważyli trupa. Przy drzwiach wejściowych oprócz niezliczonej ilości krwi ofiar na ścianie można znaleźć także krew Vevina Wuornos, czyli kierowniczki klubu. Po oględzinach śledczy na pewno znaleźli na backstage rozpryśniętą krew i kawałki czaszki oraz mózgu na całą ścianę. Materiał genetyczny był świeży i należał do Larry Tejada. Piąty denat znajdował się w toalecie, był to Peter Gonaharov. ((nie mam żadnych informacji nt. jego śmierci, prawdopodobnie ktoś mu wbił bw w trakcie imprezy, a on dał /akceptujsmierc))

 

UID broni

Larry Tejada zamordowany z desert eagle uid 1091952

Gennaro Vaseratti zamordowany z desert eagle uid 1091952, 1427514, 1522676

Lope Cardona zamordowany z desert eagle uid 1091952, 1427514, 1522676

Perry Poundleberry zamordowany z desert eagle uid 1091952, 1427514, 1522676, 1372546

Vevina Wuornos raniona z desert eagle uid 1522676

 

Ogólny opis całej sytuacji znajduje się wyżej, bardzo chętnie odpowiem na wszystkie pytania.


[03.02] KONCERT LA SIRENE, ARROW, AISE W COCKPIT

28/01/2019 - 13:40

ars.png

 


Gang and Narcotics Division

08/01/2019 - 00:55

f19b71906d8b7.png

Spoiler