>

Skocz do zawartości


- zdjęcie

degus

Poza forum
 Mroczny Zawodnik

1590

GamePoints

Rejestracja: 03/05/2013
Ostatnio: godzinę temu
Moje tematy

[24/11] AFC 233

16/11/2019 - 14:29

unknown.png

 

Już w następną niedzielę, 24 listopada o godzinie 21, AFC pojawi się pierwszy raz od trzech lat w Los Santos. Całe wydarzenie odbędzie się w jednej z największych hal sportowych w całym stanie - Los Santos Forum. Main eventem całego wydarzenia jest walka obiecującego amerykanina Robert Neely z obecnym mistrzem wagi ciężkiej Siergiej Nevzorov, a na szali będzie pas mistrzowski. Oprócz tego w głównej karcie znajdują się cztery inne walki w których zmierzą się tacy zawodnicy jak: H. Aguilar, P. Brooks, L. Schroder, J. Cunha, P. Lapierre, A. Duncan, R. Antar, O. Haug. W roli spikera niezmiennie wystąpi znany dobrze każdemu fanowi Jesse Estell, a jako ring-girls pojawią się lokalne modelki takie jak między innymi Yvonne Fitzgerald. Zakup PPV, lub bilety live na afc.tv/events.

 

 


Absolute Fighting Championship

07/11/2019 - 00:02

afclogo.png

 

Absolute Fighting Championship (AFC) to amerykańska organizacja mieszanych sztuk walki, która została założona w roku 1994 przez John Abatte oraz Seth Hewett. AFC#1 było to pierwsze wydarzenie na którym ścierać się mogli ze sobą zawodnicy różnych sportów walki. Początkowo istniało to w formie turnieju w którym brało udział osiem osób, a zasady były mocno okrojone. Przez to jak krwawe były pojedynki AFC zyskało bardzo wielu przeciwników, w tym między innmi w senacie, czy też mediach. Jeden z senatorów stanu San Andreas rozpoczął nawet kampanię przeciwko AFC, rozsyłane były do osób decyzyjnych listy z prośbą zakazania organizacji gal we wszystkich stanach. W odpowiedzi na wszechobecną krytykę krwawego MMA, właściciele podjęli kroki i z biegiem czasu wprowadzili szereg ograniczeń i reguł, które utrzymały się do dzisiaj i sprawiły, że mieszane sztuki walki zyskały tak ogromną popularność na całym globie. Od 1994 roku AFC zorganizowało dokładnie 232 eventy, które odbywały się między innymi w Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Kanadzie, Japonii czy też w Polsce. Absolute Fighting Championship stało się prekursorem MMA i zarazem najstarszą i największą federacją organizującą regularne gale na których ścierać mogą się współcześni gladiatorzy. W 2015 roku AFC podpisało kontrakt z brandem odzieży sportowej ProLaps, która od tamtego czasu zaopatrza wszystkich zawodników aktualnego rosteru w odzież codzienną, treningową i wszystkie inne akcesoria. ProLaps jest głównym i największym sponsorem federacji, jak i samych zawodników którym regularnie wypłaca gażę w zależności od ich rekordu zawodowego i posiadanych tytułów. 

 

contender.png

 

John Abatte's Tuesday Night Contender Series to inicjatywa jednego z właścicieli Absolute Fighting Championship. Contender Series ma na celu ułatwić młodym talentom wejście w świat MMA i pokazanie się szerszej widowni. Jest to także ogromne ułatwienie w pracy scoutów AFC. Kluby na terenie całych Stanów Zjednoczonych mogą zgłaszać swoich zawodników do programu, który jest emitowany co wtorek na kanale ESPN. Łowcy talentów na podstawie dostarczonych zgłoszeń wybierają dziesięciu zawodników (po dwóch z każdej kategorii wagowej), dają im szansę zawalczyć w oktagonie i pokazać się między innymi Johnowi Abatte. Nagrodą dla najbardziej utalentowanych zawodników jest możliwość podpisania kontraktu z Absolute Fighting Championship, czyli największą na globie federacją mieszanych sportów walki.

 

Spoiler


Jaime Creech

06/11/2019 - 18:37

sherdog.png
unknown.png
(profil Jaime Creech na Sherdog aktualny na dzień 06/11/19)
 
Jaime Creech to dwudziestoletni zawodnik mieszanych sztuk walki pochodzący z zachodniego Idlewood. Ma za sobą pięć walk w formule zawodowej, ze wszystkich wyszedł zwycięsko. Walk amatorskich na zasadach CAMO stoczył sześć z bilansem 6-0. Swoją przygodę z MMA zaczął w 2017 roku, wcześniej był aktywnym uczestnikiem turniejów BJJ, gdzie jego największym osiągnięciem jest dwukrotne zdobycie złotego medalu na Grappling Industries w Alabamie. Obecnie jest posiadaczem purpurowego pasa w brazylijskim jiu jitsu i trenuje pod okiem John Dillard.


[03.02] KONCERT LA SIRENE, ARROW, AISE W COCKPIT

28/01/2019 - 13:40

ars.png