>

Skocz do zawartości


- zdjęcie

Koxxus

Poza forum

1360

GamePoints

Rejestracja: 20/02/2013
Ostatnio: Tydzień temu
Wie ktoś czy da radę odpalić sampa z wersji GTA rozdawanej na social clubie jakiś czas temu? Zaktualizowano 15 Dec · 2 komentarzy
Postacie
Andrew Gallagher
31h
Kurt Rockwell
31h
Statystyki
 • Grupa: Użytkownik
 • Odwiedzin: 628
 • Tytuł: Но высокая в небе звезда зовет меня
 • Wiek: Wiek nie został ustalony
 • Urodziny: Data urodzin nie została podana
 • Płeć
  Mężczyzna Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Radom
Kontakt
Narzędzia użytkownika
Osiągnięcia
Admin Punkty Notatka
Magicznyv +50 GS Pomoc w mini epizodzie
O mnie

Andrew Gallagher- Trzydziestoletni mężczyzna pochodzący z Richmond w stanie Virginia. Idealista, głęboko w sercu wierzy, że ludzie mimo wszystkiego co czynią są jednak dobrzy, że są w stanie wrócić na drogę dobra. Wierzący i praktykujący katolik. Mimo wiecznego grymasu na twarzy, każdy jego współpracownik może liczyć na jego pomoc. Od jakiegoś czasu pracuje w Los Santos Fire Departament, a dokładniej w Public Affairs Division.

 

Kurt Rockwell- Młody chłopak wychowujący się na Swan Lake. Pierwotnie planował związać swoją przyszłość z wojskowością, która była jego pasją. Wobec popełnionego przezeń błędu w trakcie "boot campu", o którym sam niewiele wspomina, został wydalony ze skutkiem natychmiastowym. Długo nie mógł pogodzić się z tym, co się stało, popadając w alkoholizm. Pomocną dłoń wyciągnął do niego dopiero Jacob Shipani, którego poznał dzięki działaniom swojego kumpla z młodych lat, Seana Moore'a. Przez jakiś czas aktywnie działający w ramach ekipy ze Swan, znanej jako Shipani Crew, teraz jednak, słuch o nim zaginął.

Ostatnio byli
Kartoteka
Postać Szczegóły Data Koniec
Andrew Gallagher Nadano karę Kick przez System
  AFK podczas duty biznesu. []
11/12/2019 --