>

Skocz do zawartości

W niedzielę o godzinie 20:00 odbędzie się casting do Therriault Bunnies, więcej informacji tutaj: LINK

Trwa rekrutacja do ATF - szczegółowe informacje znajdują się w ich temacie. Do swoich szeregów graczy poszukuje także DEA, o czym więcej informacji tutaj.

Trwa rekrutacja do Department of Public Works, aplikuj juz teraz!


- zdjęcie

piq

Poza forum

2520

GamePoints

Rejestracja: 19/01/2013
Ostatnio: 52 minut temu
pozdrawiam z Kołobrzegu ; ) Zaktualizowano 15 Aug · 1 komentarzy
Postacie
Romano Ballesteros
13h
Paulo Garrido
32h
Dorothy Butler
64h
Ian Crow
24h
Oliveiro Chavaria
39h
Statystyki
 • Grupa: Użytkownik
 • Odwiedzin: 4039
 • Tytuł: zaczynałem w 2010
 • Wiek: Wiek nie został ustalony
 • Urodziny: Lipiec 26
 • Płeć
  Mężczyzna Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Wrocław
Kontakt
Narzędzia użytkownika
O mnie

Uqg1OT0.png


meksyk_flag_small.pngSalvador Arias Ornelas - 21 letni imigrant z meksyku, obecnie zamieszkuje na El Coronie. [CK]

 

***

 

ame-his.pngPablo Fatty Sanches - 19 letni mieszkaniec El Corony (zamieszkuje ją od urodzenia). [CK]

 

Grafika: iDontLike,
Flaming.
logoMGpng_exrhanq.pngame-his.pngCarlos Till Portilla - 14 letni mieszkaniec El Corony (zamieszkuje ją od urodzenia). [CK]

 

***

 

ame-his.png Oliveiro Oli Chava Chavaria - 34 letni, szanowany członek nieistniejącego już gangu Marrón Guardias. Był jednym z ostatnich locos dumnie reprezentujących i walczących o wpływy swojej kliki, kiedy inni tchórzyli lub ją zdradzali. Ostatecznie skończył w więzieniu stanowym za morderstwo ze szczególnym okrucieństwem i inne mniejsze występki. Według wyroku, który otrzymał powinien wyjść na wolność w tym roku. Po nieudanej próbuje zaaklimatyzowania się na Preston Gardens został zamordowany przy pomocy siekiery na jednym z wielu tamtejszych chodników. [CK]

Spoiler

 

 

Grafika: AzTB,

Brudny.

 

 

***************

 

 

 

flaga-polski.png Janusz Wrona (Ian Crow) - imigrant z południowej części Polski. W wieku 27 lat wyjechał wraz ze swoją narzeczoną, z którą był już razem 10 lat do USA - dokładniej do Los Santos w stanie San Andreas. Wyjechali oni, ponieważ oczekiwali od życia czegoś więcej, marzyli o swoim własnym American Dream. Janusz z wykształcenia był informatykiem, więc nie miał trudności w znalezieniu pracy. Żyło im się bardzo dobrze. Trzy lata później jego partnerka zaszła w ciąże, urodziła mu śliczną córeczkę. Jednak postęp technologiczny gnał wciąż na przód, a Janusz ze względu na swoje bariery językowe i przysposobienie Polaka nie potrafił się odnaleźć w zaistniałej sytuacji. Z roku na rok było coraz gorzej. W domowej skarbonce zaczynało świecić pustkami, a standard ich życia diametralnie się zmniejszył. W lipcu 2013 roku odeszła od niego żona zabierając ze sobą jego dziesięcioletnią córeczkę i sądownie orzekając jego winę. Został bez niczego. Po dwóch latach skończył na ulicy.

 

 

us.gif Dorothy Butler - 27 letnia Amerykanka. Do czasu wyjazdu na Uniwersytet w San Fierro mieszkała w dobrym rodzinnym domu na przedmieściach Los Santos. Po ukończeniu studiów otrzymała posadę jako młodsza księgowa w od dawna nie rozwijającym się biurze rachunkowym. Po kilku latach uświadomiła sobie jaki popełniła błąd marnując kilka lat w tak zastygniętej rozwojowo firmie, a co dopiero zatrudniając się w niej i rzuciła ówczesną pracę. Nieprzerwanie zastanawiając się nad swoim miejscem na ziemi, wróciła do Los Santos i zamieszkała ze swoją przyjaciółką. 

Spoiler

 

 

ame-his.png Paulo Garrido - 17 letni nastolatek z Preston Gardens. Patologiczna rodzina. Ojciec alkoholik i kurwiarz. Matka ćpunka, która od kilku lat próbuje bez skutku zerwać z nałogiem. Chodzi do okolicznego High School. Często wdaje się w sprzeczki z rówieśnikami. Najczęściej są one spowodowane naśmiewaniem się z tego, że jest on szerszy, niż dłuższy. Waży ponad 150 kilogramów, przy wzroście nie całych 180 centymetrów. Nie trudno stwierdzić, że jest otyły, a raczej wręcz okrągły. W dzieciństwie zdarzało się, że z powodu szyderczych żarcików jego "kumpli" płakał ale od kiedy podrósł - zaczął się stawiać. Bardzo mocno utożsamia się z kliką SSPBS13. Zawsze ma na sobie jakiś niebieski akcent. Liczy, że kiedyś uda mu się dorobić króliczka.

Spoiler
Ostatnio byli
Kartoteka
Postać Szczegóły Data Koniec
Paulo Garrido Nadano karę Blokada postaci przez System
  CK []
Tydzień temu --
Paulo Garrido Nadano karę Kick przez System
  UnFreeze []
Tydzień temu --
Dorothy Butler Nadano karę Kick przez System
  AFK podczas duty biznesu. []
29/06/2017 --
Dorothy Butler Nadano karę Kick przez System
  AFK podczas duty biznesu. []
27/06/2017 --
Oliveiro Chavaria Nadano karę Blokada postaci przez System
  CK []
16/06/2017 --
Oliveiro Chavaria Nadano karę Kick przez System
  AFK podczas duty biznesu. []
10/06/2017 --
Oliveiro Chavaria Nadano karę Kick przez System
  AFK podczas duty biznesu. []
10/06/2017 --