>

Skocz do zawartości


- zdjęcie

Verevi

Poza forum

2914

GamePoints

Rejestracja: 09/01/2013
Ostatnio: Informacja prywatna
Moje tematy

Downtown Pharmacy

3 tygodni temu

40c8764c36410.png

 

Downtown Pharmacy to całodobowa apteka mieszcząca się w okolicy Downtown, która działa we współpracy ze znajdującą się obok kliniką, Downtown Medical Clinic. Podobnie jak jej sąsiadka, firma działa pod skrzydłami prężnie rozwijającej się korporacji Nishida-kai.

Punkt oferuje w swoim asortymencie szeroki wybór leków zarówno tych bez recepty jak i tych wystawionych przez lekarza, wyrobów medycznych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego, suplementów, ziół, preparatów ziołowych, artykułów higienicznych, sprzętu medycznego i środków opatrunkowych.

Apteka zaopatrywana jest przez największe hurtownie farmaceutyczne w San Andreas.
 
 
 
 
Krótko i na temat, wychodzę z propozycją biznesu ściśle powiązanego z projektem kliniki Downtown Medical Clinic. Biznes będzie służył jako dodatkowy punkt do gry dla graczy, którzy odgrywają pacjentów, może ktoś się znajdzie, kto będzie chciał grać farmaceutę i na swój sposób to może wykorzystać, no i wiadomo - to będzie też miejsce i dla nas. 
Będzie u nas możliwość nabycia leków, które w zależności od specyfiki, będą uzupełniać daną ilość HP.

Downtown Medical Clinic

04/07/2019 - 21:07

2d6c769a2f511.png

 

Rozwój technologii i otwieranie umysłów na naukę otworzyło w ciągu ostatniego stulecia dla medycyny jak i innych kierunków wrota do nowej epoki. Obecnie w prestiżowych pismach pojawia się coraz więcej odkrywczych, wiele wnoszących, publikacji naukowych. Zrewolucjonizowało to pogląd na higienę, zdrowie, choroby, a szpitale i wszelakiego rodzaju kliniki odgrywają dominującą rolę w systemach opieki zdrowotnej na świecie.


Downtown Medical Clinic to prywatna klinika, która powstała w 2019 roku dzięki dofinansowaniu projektu przez korporację Nishida-kai. Znajduje się na skrzyżowaniu E. Vinewood z Central Ave (sacco) na Downtown.

Klinika specjalizuje się w świadczeniu usług medycznych, a także oferuje psychoterapię (leczenie zespołu stresu pourazowego, depresji, stanów lękowych, fobie, nerwice etc.) oraz terapię wszelkiego rodzaju uzależnień. Klinika posiada wysoce wykwalifikowanych i wykształconych w najlepszych uczelniach medycznych lekarzy - sumiennych i chcących nieść pomoc z powołania. Pacjenci mają różne potrzeby i oczekiwania, z tego powodu zespół podchodzi indywidualnie do każdego przypadku.

Gabinety Downtown Medical Clinic są wyposażone w nowoczesny sprzęt, przykładowo pracownie diagnostyki obrazowej dysponują cyfrowymi aparatami RTG, narażające na duże niższe promieniowanie niż aparaty analogowe. W budynku DMC znajduje się również mały oddział chirurgii i położniczy oraz niewielka legalna klinika aborcyjna, która może być ratunkiem dla kobiet chcących usunąć ciążę z różnych przyczyn.
 

Jade Hirabayashi - psycholog, interna, położnictwo i ginekologia, zarząd kliniki (tel. 529-865)

Ralph Nakahara- psycholog, psychiatra, psychoterapeuta, terapia uzależnień, zarząd kliniki (tel. 581-298)

Megan Torme - interna, psychiatria, psychoterapeuta, terapia uzależnień

Sachiko Takahashi - chirurgia miękka oraz twarda, medycyna ratunkowa, morfologia (tel 730-325)

Tony Teaher- chirurgia oraz ginekologia (tel: 775-312)
 

Cennik

Wizyta u specjalisty $500

Terapia uzależnień $5000 za cały cykl pięciu spotkań
Inne usługi (bo bóg wie co gracze potrafią wymyślić...) - cena indywidualna 

 

Generalnie kwoty są raczej symboliczne, bo zależy nam na grze ic. Właściwie to przyjmujemy raczej zasadę "co łaska".

 

828b07c0392b5.gif

 

OOC:

Wychodzimy do graczy z projektem kliniki, jako miejsce do ciekawych interakcji i szansę na developing postaci. Każdy bandzior ma z pewnością jakieś problemy zdrowotne, gliniarze potrafią złapać zespół stresu pourazowego po zabiciu młodego gangstera, kobiece postacie zachodzą w ciążę - inne je noszą i zapewne potrzebują lekarza który tę ciążę poprowadzi, inne przerywają (w USA przeprowadza się ok. 900tyś takich zabiegów rocznie, w Polsce dla porównania 1tyś, ciężko mi określić jaki jest rozłam między dwiema stronami barykady bo są sprzeczne informacje, ale większość jest chyba za), po ziemi stąpają hipochondrycy, celebryci wpadają w różne nałogi (będzie u nas możliwość pozbycia się statusu narkomana), opcji jest wiele. Nawet z problemami dnia codziennego czy z żałobą czy kryzysem małżeńskim i jakimikolwiek problemami natury psychicznej można wbijać z postaciami do kliniki, także każdego z otwartymi ramionami zapraszam do rozgrywki.

Realia serwera są jakie są, więc nie będziemy robić tysiąc postaci z każdą pojedynczą specjalizacją, tylko będziemy się dostosowywać do sytuacji. Co do odgrywania aborcji i ginekologa/porodów, wszystko będziemy utrzymywać w granicach jakiegoś rozsądnego smaku, bo jednak grzebanie w kuciapie na parę linijek /me może budzić jakieś kontrowersje.

 

W rzeczywistości klinika będzie mieć dwa oblicza - legalne i te nieco niezgodne z prawem. 

Gangsterzy powinni unikać po strzelaninie szpitali państwowych, gdzie do ofiar z ranami postrzałowymi od razu przyjeżdża policja na przesłuchanie, więc za odpowiednią opłatą sprawa w klinice zostanie zatuszowana.

Poza tym przewidujemy obrót lekami psychotropowymi, benzo i te sprawy.

Mamy w planach też różne inne rzeczy, ale wszystko przyjdzie z czasem.

 

 

Zachęcam do dołączenia do discorda projektu

https://discord.gg/v2yydWC

Ma to na celu ułatwienie komunikacji między nami i umówieniem gierki

 

Preferowalibyśmy tę drogę komunikacji, ale jak ktoś nie wyznaje discorda to można podbijać do mnie na PW


[02/06]Podwójne morderstwo pod Exotic Club

03/06/2019 - 17:09

Niedziela, drugi czerwca. Impreza w klubie Exotic na Mullholand, rzesza ludzi na parkecie bawiąca się do muzyki DJ Blastera, inni stoją pod klubem rozmawiając w najlepsze. Zbliża się godzina 22:20. Dwójka latynosów, Eztil Zayas i Alvin Noriega kierują się do Savanny, prawdopodobnie z zamiarem wrócenia do domu. Od strony wschodniej nadjeżdża szary vincent, ze śladami po kulach na drzwiach, bez blach z zamaskowanymi mężczyznami w środku - dwóch latynosów i dwóch czarnoskórych, z czego czarny był kierowcą. Samochód zatrzymuje się tuż obok savanny, pasażerowie wychylają się z karabinami - oddają potężną serię do swoich ofiar. Ciało Alvina Noriegi osuwa się o zakrwawione drzwi savanny, Eztil próbuje się chować za wozem - ale i jego dosięga śmierć. Dwójka innych latynosów oddaje strzały w stronę vincenta Joel Galvan i chyba Daniel Ceja (nie mam pewności 100% dlatego proszę o wypowiedź). Wszystko trwa kilkanaście sekund. Po wszystkim samochód odjeżdża z piskiem opon na północ za granice miasta. Jakiś czas potem ten sam samochód ze śladami po kulach przejazdem był widziany w Palomino Creek, mieszkaniec miasteczka w roli świadka mógł zeznać że odbili w polną drogę - prosto do lasu.
Kilkanaście minut później do centrali Fire Department nadchodzi zgłoszenie od jednego z mieszkańców Las Colinas o unoszących się gęstych kłębach dymu na terenach lasu. Na miejscu (obok chatki) znajdują płonący wrak samochodu, prawdopodobnie ten sam którym zbiegli napastnicy - w tym przekonaniu utwierdzają pozostawione ślady po kulach na karoserii.
 
Fakty:
-Świadkowie mogą zeznać, że jeden latynos nosił niebieską kurtkę Dodgers.
-Na miejscu zbrodni znaleziono łuski następujących broni:
M4 UID: podam potem
AKSM UID:  podam potem
AKSM UID: podam potem
Desert Eagle z odciskami Joel Galvan
Desert Eagle UID: nie wiem
 
UID wozu podam potem
-w spalonym wraku znaleziono szczątki broni, kaliber ten sam którym posługiwali się napastnicy.
-kilka metrów od spalonego vincenta na ziemi technicy mogli znaleźć męski złoty zegarek.
-za chatką widać ślady opon, których trop urywa się przy wyjeździe z chatki w stronę Los Santos (urywa się z tego względu, że zapewne ślady zostały zniszczone przez nadjeżdżające jednostki LSFD)
-detektyw szukając motywów z pewnością mógł powiązać to ze sprawą morderstwa Jarred Crowe i Mia Alvarez. https://ls-rp.net/to...south-central/ 
 
Spoiler

Ice & Cream

02/06/2019 - 17:53

ice_cream.png

 

 

 

ICE & CREAM – skromny biznes założony przez dwójkę młodocianych „przedsiębiorców” (o ile tak ich w ogóle można nazwać) – Tykeima Ice oraz Randariousa Cream. Jest to typowa lodziarnia na kółkach, o której historii założenia lepiej nie wspominać klientom. 
 
Zero luksusów i przesadnie wyspecjalizowanej oferty, choć odrobina słodyczy sprzedawana dzieciom w okolicy South Central potrafi wywołać na twarzy nie jeden uśmiech. Brzmi to dosyć abstrakcyjnie lecz można stwierdzić, że założyciele tego małego biznesu sprzedają swoje produkty z pasją. Idealna opcja na odrobinę ochłody w gorące, santowskie dni. Lody są sprzedawane w gałkach, oficjalnie są tylko cztery smaki – śmietankowy, czekoladowy, truskawkowy i konopi indyjskich. Niektórzy wiedzą, że jest i piąty nieoficjalny smak bardziej „spod lady”, nazywa się go magicznym, a jego skład jest owiany tajemnicą.
 
OOC:
Luźny projekcik ic, który ma rozkręcić grę nam i tak naprawdę wszystkim, którzy będą mieć z nami styczność, jesteśmy otwarci na wszystkich, naszym głównym targetem z pewnością jest South Central ale nie chcemy się ograniczać do tego regionu. Oprócz faktycznej sprzedaży lodów nastawiamy się także na nietypowy handel narkotykami i to ma być taki główny cel naszej rozgrywki. Chcemy grać, tak by ten biznes był charakterystyczny i kojarzył się większości graczom, którzy siedzą w temacie. Nie chcemy zdradzać większości planów, chcemy odsłaniać swoje karty przy gierce.
 
credits; thelordzibi
 

[19/05]Pole Night w NOPE

14/05/2019 - 23:03

* W niedzielę 19.05 o 21:30 odbędzie się POLE NIGHT w barze NOPE, który mieści się na Majestic St. Tego dnia lokal będzie odpowiednio dostosowany pod ową atrakcję, dzięki czemu publika będzie mogła cieszyć oko zgrabnymi laskami wywijającymi na rurach.

* Wejściówka $100.

 

1.png?width=554&height=616