>

Skocz do zawartości

Cieplutko zachęcamy, byście zgłaszali swoje frakcje do tegorocznych balonów. Więcej informacji tutaj.


- zdjęcie

Verevi

Poza forum

3100

GamePoints

Rejestracja: 09/01/2013
Ostatnio: Informacja prywatna
Moje tematy

[13/12]SHANNA - Doctor (prod. SCS REX) (Official Video)

wczoraj

* Światło dzienne ujrzał kolejny klip wschodzącej, a zarazem kontrowersyjnej piosenkarki SHANNY. Tekst w bezpośredni sposób opowiada o seksie bez zobowiązań, a teledysk, podobnie jak poprzednik, bogaty jest w powabne sceny, co można uznać za mocno kontrowersyjną wizytówkę artystki, patrząc na jej twórczość i social media. Za beat odpowiada SCS REX.

* Na teledysku znajdują się kadry z Malibu Club, a Shanna w niektórych scenach ubrana jest w kreacje od Chavez ze zbliżającej się kolekcji, którą piosenkarka promuje na swoich social mediach.

 

 

 

 

tekst

Spoiler

 

 

Artysta (imię i nazwisko): Shaniqua Bijoux
Wydawnictwo: --
Numer konta CEO/niezrzeszonego artysty: 946843725
Profil postaci: https://ls-rp.net/topic/165151-shanna/


[Wycenione][01/12]SHANNA - a Rising Star (prod. SCS Rex) (Official video)

Tydzień temu

* 1 grudnia do internetu wleciał debiutancki klip rozwijającej się piosenkarki SHANNY, która może być kojarzona z social mediów. W tekście mówi o tym, że aspiruje do zostania gwiazdą na miarę Marylin Monroe, Amy Winehouse czy Janis Joplin - najsłynniejszych kobiet w historii muzyki. Co ciekawsze, wszystkie te kobiety łączy też wątek narkotyków.
* Sama piosenkarka nazywa klip najgorętszym teledyskiem jakikolwiek został nakręcony w Los Santos. Nie zabrakło w nim obscenicznych scen, gdzie Shanna chwali się swoim ciałem i ruchami - czyli coś, co może najbardziej przykuwać uwagę i wzbudzać kontrowersję.

* W klipie można rozpoznać wnętrze takiego klubu jak Mamacita czy Stars Empire.
* Za produkcję odpowiada SCS Rex, amatorski. undergroundowy twórca. Za teledysk SCS Baller.
 
 
 
 
 
lyrics;

Spoiler

 

 

Artysta (imię i nazwisko): Shaniqua Bijoux
Wydawnictwo: -- 
Numer konta CEO/niezrzeszonego artysty: 946843725
Profil postaci: https://ls-rp.net/topic/165151-shanna/


SHANNA

3 tygodni temu

3a7a7e0ca43b7.png

 

Shanna, właściwie Shaniqua Bijoux (ur. 15.12.1999) to mało znana piosenkarka o haitańskich korzeniach, celująca głównie w muzykę popularną czy R&B. W muzykę, gdzie główną rolę gra linia melodyczna, prostota, autotune, image - wszystko to co tworzone jest typowo pod komercję. W tekstach śpiewa o sobie, o seksie czy o miłości. Sukcesywnie wrzuca na soundcloud swoje amatorskie kawałki, ponadto ciągle rozwija swoje social media - instagram czy lifeinvader. Umieszcza tam zdjęcia z amatorskich sesji zdjęciowych i z życia codziennego. Zdjęcia mogą budzić małą kontrowersję przez to, że Shanna wyjątkowo lubi eksponować swoje ciało. Prywatnie o niej wiadomo tyle, że mieszka  gdzieś w uboższej części miasta, a na życie aktualnie zarabia poprzez pole-dance w klubach nocnych, czego nie ukrywa. Fakt, że niewiele o niej wiadomo może być w przyszłości niezłą pokusą dla dziennikarzy, aby odkryć rąbek tajemnicy z jej życia.

Zakochana w sobie i swoim wyglądzie do porzygu, narcystyczna, uwielbiająca być na językach, bywa lekkomyślna.  Twierdzi, że jest stworzona do życia gwiazdy. Pnie się po trupach do celu. Wyznaje zasadę - nie ważne jak, byle mówili. 

 

Pierwszego grudnia 2019 roku wydała swój debiutancki klip, który jak sama określała - jest najgorętszym klipem jaki powstał kiedykolwiek w Los Santos. Utwór jak na debiut odniósł niezły sukces, puszczano go w klubie Malibu, a nawet leciał na antenie Blonded FM.

 

 

Twórczość:

SHANNA - Rising Star (prod. SCS Rex) (Official Video)

 

 

Spoiler

Numer konta: 946843725


[25/08]Drug Addiction Conference #DontDrugYourselfDown

23/08/2019 - 23:13

* W internecie i na mieście krąży informacja o spotkaniu w ramach kampanii #DontDrugYourselfDown.

 

1f0906688d4af.png

 

 

W ramach kampanii antynarkotykowej #DontDrugYourselfDown w Downtown Medical Clinic odbędzie się otwarte dla każdego spotkanie z ex-narkomanem, który przed słuchaczami odkryje fragment swojej przeszłości pełnej wzlotów i upadków. Poruszająca historia o tym jak się zaczęło i opowieść o walce z nałogiem.  Ważną rolę będzie odgrywała również interakcja z publicznością, ponieważ chętni będą mogli zadawać pytania.

Głos również zabierze detektyw z Gang and Narcotics Divison Louis Mantano oraz wykwalifikowany terapeuta uzależnień Ralph Nakahara.

 

Niedziela, 25/08, godzina 22:00. Downtown Medical Clinic, I piętro (trzeba wejść do windy). Wstęp wolny.

 

 

 

((Wydarzenie mające na celu promocję kampanii społecznej, a także kliniki na Downtown i prowadzonych tam terapii. Dla ćpuńskich postaci to może być bodziec, który zasieje w nich iskierkę nadziei na wyjście z nałogu. Mam nadzieję, że taki nietypowy event miło się przyjmie na serwerze. Liczę na fajną interakcje z graczami. Osoby, które przyjdą tylko przeszkadzać będą skutecznie stamtąd usuwane.))


[Wycenione][21/08]Anti-drug campaign - Don’t drug yourself down

21/08/2019 - 21:26


* W internecie zaczął krążyć jeden z pierwszych spotów z kampanii społecznej przeciwko narkotykom zatytułowanej sloganem ‘Don’t drug yourself down’. Celem kampanii jest uświadomienie społeczności jakie tragiczne skutki niesie za sobą branie dragów oraz walka z gloryfikacją narkotyków, jaka ma miejsce w muzyce, przemyśle filmowym i otaczającym nas świecie.

* Dochód z kampanii zostanie przeznaczony na edukację w zakresie narkomanii oraz na dofinansowanie terapii dla uzależnionych.

Aktywny udział w kampanii bierze zespół z Downtown Medical Clinic, która dzięki akcji zapewni cykl darmowych terapii. Co więcej, swój udział w kampanii również deklarują osoby ze świata show-biznesu (więcej wkrótce.)

 
 

 

PROMOCJA:

8d178fa2b6656.png

siet.png

1f0906688d4af.png

 

Zachęcam polityków/celebrytów do współpracy, bo właściwie dzięki temu projektowi chcę Wam otworzyć furtkę do promocji/wybielenia siebie. Myślę, że w tym kierunku można sporo fajnych rzeczy wymyślić.
 
 

Spoiler