>

Skocz do zawartości


- zdjęcie

Mnichowski

Poza forum

5990

GamePoints

Rejestracja: 27/04/2019
Ostatnio: 2 dni temu
Moje posty

W temacie: Nishida-kai

6 dni temu

jap.png


W temacie: Nishida-kai

2 tygodni temu

                              za exc25

 

1ss.png


W temacie: Szukam osoby do gry In Character

3 tygodni temu

 

giphy.gif

LatinNapis.png

 

NAME: Latin Kings

TERRITORYLos Flores

ETHNICITY: Latinos

CRIMINAL ACTIVITIESDrug and gun trafficking, murder, robbery, burglary, prostitution and extortion

 ALLIESN/A

RIVALSN/A

 

Latin Kings - grupa przestępcza, o charakterze gangu ulicznego. Swoją działalność prowadzi na terenach Los Flores. Juan Felipe jest z pochodzenia Kubańczykiem, w wieku 11 lat był skazany za zabójstwo. Wraz z otwarciem granic w Kubie, do Los Santos wyemigrowało kilka tysięcy ludzi, masa z nich to przestępcy. Wśród nich znajdował się Luis, który skorzystał z okazji, jednak Kubańczyk nie pocieszył się długo wolnością, został ponownie skazany tym razem za handel narkotykami. W więzieniu poznał Ricardo Mendez i Rico Rojas, to właśnie razem z nimi postanowił stworzyć Latin Kings. Początkowo grupa miała za zadanie chronić członków w największych i najniebezpieczniejszych więzieniach. Po bardzo krótkim czasie gangsterzy zaczęli szybko opanowywać ulice. Liczba członków bardzo szybko rosła, nie umknęło to departamentu policji, który był zadziwiony liczbą aktywnych członków gangu, których można spotkać na głównych ulicach Los Flores. Osoby należące do tej grupy nazywają organizacje jednym wielkim narodem, który stawiają nawet wyżej od Boga, a siebie nazywają braćmi. To właśnie legendy i historie o tym zachęcają masę młodych, którzy wstępują do gangu, oczywiście pieniądze jak i sława w każdym ugrupowaniu przestępczym jest też dodatkową pokusą. Główny zarobek czerpią z handlu narkotykami, którymi większość członków rzuca po ulicach Los Flores, handlu bronią oraz zabójstwami na zlecenie. Dodatkową gałęzią dochodu jest prostytucja, napady/kradzieże, czy rożnego rodzaju przekręty, z którymi są powiązani. Członków tej grupy uznaje się za jednych z najbardziej bezwzględnych i nie znających granic przemocy ludzi. Swoją nazwę utworzyli na przekór społeczeństwu, które nie tolerowało ich pochodzenia i koloru skóry. Tytuł królewski wybrali specjalnie na przekór, dlatego słowo król ma symboliczny charakter. Ich barwami są: złoty(symbolizuje władze), czerń(symbolizuje przeszłość) i czerwień(symbolizuje krew przelana za „naród”). Gangsterów należących do tych grupy można rozpoznać po charakterystycznym tatuażu, który przedstawia lwa z korona, tarczą i mieczem. Innymi rzeczami również charakterystycznymi dla tego ugrupowania jest pięcioramienna korona(1 ramię-szacunek, 2 ramię-miłość do „narodu”, 3 ramię-honor, 4 ramię-szczerość, 5 ramię-jedność) oraz okrzyk „Amor de Rey”. Członkowie maja swoją religie/kodeks który nazywają kingismem. Nie przestrzeganie go wiąże się z śmiercią gangstera, który należy do tej grupy i wraz z dołączeniem do niej, zobowiązał się do przestrzegania właśnie tych praw. Dołączając do gangu wiążesz się z nim dożywotnie, jedyną szansą na odejście z niego jest śmierć.

GANG LEADERS

liderzy.png

 

Los Flores - to dzielnica położona we wschodniej części South Central. Dzielnica ta jest zamieszkała w większości przez Latynosów. Mówi się, że to jedna z najniebezpieczniejszych dzielnic całego Los Santos. W dzień nie zobaczy się tu nic nadzwyczajnego. Na ulicach można spotkać rodziny z dziećmi, starszych ludzi, czasami przewiną się jacyś nieliczni dilerzy. Na pierwszy rzut oka typowa, normalna dzielnica, ale to tylko pozory. Nocą ten obszar zamienia się w istne piekło na ziemi. Roi się tu od złodziei, ćpunów i lokalny gangsterów pochodzących z Latin Kings. Na każdym kroku czeka cię niebezpieczeństwo, dlatego mało kto decyduje się na nocne przechadzki tymi rejonami. Strzelaniny, napaści rabunkowe, gwałty, wszelakiego rodzaju handel narkotykami, bronią, czy nawet żywym towarem to chleb powszedni na tym obszarze, gdy zapadnie zmrok.

 

giphy.gif

 

OOC:

Spoiler

EKIPKA:

 

Siema. Szukam jeszcze trochę osób do organizacji, jak ktoś chce sobie pograć coś w klimatach latyno to zapraszam. Oczywiście postacie kobiece też mile widziane. Jak ktoś chętny to pisać priv.


W temacie: 999 willowfield strapped society; housing project

16/07/2019 - 21:13

Ja Eric_Lawton wyrażam chęć do gry przy organizacji 999 willowfield strapped society i zgadzam się na ewentualne FCK/FCJ. Mój identyfikator Discord to: Mnichowski#3609


W temacie: [Wycenione][UNSIGNED][02.07] G Slacker - Early Life

04/07/2019 - 01:54

*Eric Lawton zostawia like i komentarz

 

Dobry numer czarnuchu, tylko tak dalej.