>

Skocz do zawartości


- zdjęcie

Shmonehro

Dostępny

1155

GamePoints

Rejestracja: 30/01/2019
Ostatnio: 13 minut temu
Moje tematy

Become a Reaper - HRMC

2 tygodni temu

Motokurwy.png

 

Housing project klubu motcyklowego Highway Reapers zostaje otwarty, aby zacząć grę z nami lub zadać jakiekolwiek pytanie dotyczące gry czy czegokolwiek powiązanego z nami odsyłam na tego discorda: https://discord.gg/KfkYZs

oraz do napisania odpowiedzi w tym temacie o takowej treści:

[Nick postaci], wyrażam zgodę na ewentualne FCK/FCJ

 

RIDE OR DIE, REAPERS!

 


[08.09.19] Oficjalne otwarcie Road to 90's

08/09/2019 - 16:01

roadforu_.jpg

 

* W mediach oraz internecie było ogłaszane Otwarcie nowego lokalu na Downtown o godzinie 20*

 

* W lokalu można zjeśc klasyczne amerykańskie dania oraz dwa włoskie*

* Jak również na bar przystało, serwowane są też przeróżne alkohole. Wszystko przy klimatycznej oprawie muzycznej oraz wnętrzu lokalu*

 

* Otwarcie nastąpi o godzinie 20, dziś w niedzielę [08.09.19]*

 

roadto90s.jpg

 

 


Night Riders

13/06/2019 - 23:08

Pearce.png.png

 

Night Riders - Ekipa młodocianych kierowców założona w roku 2018 przez Tyler Banks pod nazwą Stacked Deck poza stanem San Andreas. Nazwa została przekształcona ze względu na niedokładną ilość ekipy co spowodowało że Tyler postanowił zmienić stare Stacked Deck ze ścisłego grona przyjaciół na niezliczone grono kierowców latających razem nocami po mieście. Miała ona za zadanie zrzeszyć pasjonatów szybkich wozów i organizować wyścigi czy przejazdy oraz spoty w całym mieście i poza jego granicami. Po roku Tyler wraca do Los Santos do swojego rodzinnego miasta z zamiarem kontynuowania tego co zaczął. Na mieście ponownie można usłyszeć przelatujące szybkie czerwone wozy czy po prostu bananowych młodziaków wyciskających ze swoich fur dosłownie wszystko co fabryka dała. Ekipa to mieszanka wszystkich środowisk społecznych chcących się wyszaleć i spotkać osoby o tej samej pasji co oni. Węże dopiero zjeżdzaja się do miasta, więc na ulicach nie widać jeszcze całej okazałości Night Riders.

czarnuch.jpg

 

Spoiler


Crystal Records

03/03/2019 - 16:31

Crystelrec.png

 

Crystal Records to wytwórnia oraz label zalożony na początku 2019 roku przez 20 letniego Tyrone "Tj" Jefferson, osoby z przeszłością kryminalną. Została ona założona gdyż Tj zawsze marzył o otwarciu muzycznego przedsiębiorstwa oraz z chęci zarobienia legalnych pieniędzy. Label jest nastawiony w kierunku młodych utalentowanych oraz chętnych do współpracy raperów, chodz znajdzie się również miejsce na popowe gwiazdeczki. Wytwórnia otwiera nabór na młodocianych i nie tylko artystów, poszukuje osób utalentowanych którzy mają zamiar wyrwać się z Getta, lub nudnego życia.

Zamysłem TJ jest wyprowadzenie marki z podziemia oraz rozpoczęcie kariery na klasę Światową.

Podsumowując każdy młody artysta może skontaktować się z Tyrone i podesłać demo lub stawić się osobiscie w studio i liczyć na chęć współpracy z jego strony.

 

 

Lokalizacja:

sssssiiiik.png

 

 

Numer kontaktowy: 308606

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mass Media: https://lifeinvader..../Crystalrecords

                     https://lifeinvader....yrone_Jefferson

 

 

OOC: W przeciągu ostatnich dni wpadłem na pomysł założenia wytwórni, z powodu chęci do rozgrywki w tym kierunku oraz z tego że moi znajomi mają plany na granie raperów. Wiem że moja postać w rapie wylądowała po tygodniu w archiwum z powodu braku czasu oraz niestety chęci w tamtym czasie do gry.

Teraz mam założenie aby minimum jeden ss dziennie był wstawiony w temat, oraz jestem pełen energii i dobrej myśli. Jesli jakiś wschodzący Raper jest chętny do współpracy proszę dzwonić pod podany numer Ic lub pisać na mediach :D.

 

 

 

 


Two Face

16/02/2019 - 17:28

IZ67NH.png

 

Keontay Rockstone aka Two Face, to młody artysta pochodzący z Idlewood, Los Santos. Jest osobą energiczną oraz silną psychicznie, mającą sporo chęci oraz zawzięcia w tym co robi. Od małego zza okna oglądał tylko przemoc, handel narkotykami czy morderstwa co stworzyło w jego głowie trochę zły obraz na zarabianie pieniędzy oraz załatwianie problemów. Sytuacja życiowe, miejsce zamieszkania czy chęć zarobienia pieniędzy zmusiła go do dołączenia do Gangu młodych chłopaków z Ogrodów zwanych "Crystal Boyz" co spowodowało w jego młodocianym życiu sporo kłopotów. Zaczęły się strzelaniny, bijatyki czy aresztowania przez LSPD. Pierwszy raz Two face ujrzał świat zza krat w wieku 16 lat, kiedy to został zatrzymany przez funkcjonariuszy za kradzieże aut oraz pobicia na terenie Idlewood. W rezultacie opuścił County Jail po roku, co spowodowało że przestał zajmować się kradzieżami, ale nie skończył z handlem na swoim osiedlu. Wszystkie wydarzenia z życia Keontaya mają swoje odzwierciedlenie oraz są przytaczane w jego wersach, które co wieczór przed lustrem czy podczas próby snu nawijał i zapisywał w podręcznym notesie. Pewnego razu wraz z Josh'em (ziomkiem z osiedla) postanowili włamać się do jego byłej dziewczyny. Cała akcja trwała szybko, wtargnęli wykopując drzwi i kładąc dziewczynę na glebie, podczas gdy Keontay kradł jej oszczędności i wynosił do samochodu. W krótkim czasie na ogrody przyjechał czarnoskóry sportowiec (chłopak ex dziewczyny Keontaya), został postrzelony przez nieznajomego strzelca z Kryształów co również jest zawarte w tekście do najnowszego utworu "Kick Yo Door".  Niestety zarobki z narkotyków nie pozwalają młodemu artyście na opuszczenie getta, więc stwierdził że skoro ma trochę tekstów to czemu by nie zacząć z tym na poważnie, co skłoniło go do nagrania pierwszej nuty w domowym studio u kumpla które niedługo zostanie opublikowane na mediach społecznościowych.

 

Media Społecznościowe:

https://lifeinvader....ontay_Rockstone

 

Konto Bankowe:

160847375

 

Numer telefonu:

522215

 

Nadchodzące utwory:

"Kick Yo Door"