>

Skocz do zawartości

Posiadacznie komponentu nitro zobowiązani są napisać do dnia 17.02.2020 pw forum do Montgomery w celu jego zachowania


- zdjęcie

shmonehro

Dostępny

1880

GamePoints

Rejestracja: 30/01/2019
Ostatnio: 3 minut temu
Moje tematy

Devontae /extendo/ Cole

3 tygodni temu

szmonero.jpg

 

Devontae Cole aka Extendo - to młody zbuntowany undegroundowy producent muzyczny zajmujący się tworzeniem oraz przerabianiem beatów. Pochodzący z patologicznej i ubogiej dzielnicy west idlewood  pozbawiony priorytetów czy celów w życiu nastolatek stara się wyjść z biedy za pomocą tego co sprawia mu przyjemność i w czym jest dobry. Znany głównie wśród społeczności brutalnego Idlewood oraz całego podziemnego South Central przez robienie beatów dla wielu młodocianych raperów czy piosenkarzy oraz wspieranie medialnie grupy Link City Mafia, która również wywodzi się z tego samego osiedla. Stara się on zaistnieć oraz zarobić wymarzone pieniądze. Zamierza małymi krokami wbić się w mainstream poprawiając z każdym dniem swoje umiejętności.

 

sssssssss.png

 

Spoiler


999glizzy

26/11/2019 - 20:45

glizzy.png

 

Javarius West aka 999glizzy - to młodociany raper wychowany przez zimne ulice miasta Willowfield. Powiazany również, z najbrutalniejszym gangiem działającym w tamtym czasie na terenie tegoże osiedla, a dokładniej 999 strapped society (999 mafia, willow gang). Zamieszkujący obecnie na Crystal Gardens. Zdemoralizowany nastolatek o dosłownie żadnym pomysle na życie poza handlem narkotykami. Poczatki jego twórczości sięgają jeszcze działan 999 strapped, kiedy to dogrywał się do wielu kawałków poczatkujących raperów. Jest on również kojarzony z wielu filmików krążących po internecie w których zazwyczaj robił burdy z resztą ziomali podczas koncertów czy imprez. Javarius po przemyśleniu swojej sytuacji życiowej, wpadł na pomysł zarobienia legalnych pieniędzy z czegoś co sprawia mu przyjemnośc. Poczatkowe wygłupy na mikrofonie powoli przeradzają się w prawdziwą muzykę, która moze bujać osiedla zawładnięte narkotykami czy przemocą. Ma on w planach wejscie do mainstreamu, bawienie sie muzyka w taki sposob - aby byla przesluchiwana przez kazdego odbiorce.

 

Spoiler
 

 

Media społecznościowe:

life.png


Travis /Cutter/ Ingram

10/11/2019 - 17:07

jazda.png

 

Travis CUTTER Ingram - to młodociany pięściarz, który dopiero wchodzi w profesjonalny sport. Urodzony 24.06.2000r. to zapalony fan sportów walki pochodzący z ubogiego osiedla Crystal Gardens mieszczącego się w mieście Idlewood. Zaczyna on dopiero swoją karierę bokserską, więc jego osiągnięcia poza paroma walkami amatorskimi (zwycięskimi) nie są powalające. Zaczynał on na worku treningowym w mieszkaniu najbliższego ziomala, po jakimś czasie zaczął uczęszczać do jednego z klubów bokserskich w centrum miasta. Tam zauważył go trener Benny Reed, na którego koncie jest już spora ilośc zwyciężonych mistrzostw czy walk. Na internecie pojawił się filmik z treningu Cuttera, który w dużej mierze wypromował tego chłopaka. Do pójścia w tym kierunku zachęca go słaba jakość życia oraz chęć wyjścia z biedy czy zarobienia większych pieniędzy. Ma on w planach utrzymywanie się ze sportu, przez wkładanie w to wszelkich starań i całego czasu.

 

Spoiler

 

Media społecznościowe: https://lifeinvader....t/Travis_Ingram

 

lifeinvader.png


[08.09.19] Oficjalne otwarcie Road to 90's

08/09/2019 - 16:01

roadforu_.jpg

 

* W mediach oraz internecie było ogłaszane Otwarcie nowego lokalu na Downtown o godzinie 20*

 

* W lokalu można zjeśc klasyczne amerykańskie dania oraz dwa włoskie*

* Jak również na bar przystało, serwowane są też przeróżne alkohole. Wszystko przy klimatycznej oprawie muzycznej oraz wnętrzu lokalu*

 

* Otwarcie nastąpi o godzinie 20, dziś w niedzielę [08.09.19]*

 

roadto90s.jpg

 

 


Crystal Records

03/03/2019 - 16:31

Crystelrec.png

 

Crystal Records to wytwórnia oraz label zalożony na początku 2019 roku przez 20 letniego Tyrone "Tj" Jefferson, osoby z przeszłością kryminalną. Została ona założona gdyż Tj zawsze marzył o otwarciu muzycznego przedsiębiorstwa oraz z chęci zarobienia legalnych pieniędzy. Label jest nastawiony w kierunku młodych utalentowanych oraz chętnych do współpracy raperów, chodz znajdzie się również miejsce na popowe gwiazdeczki. Wytwórnia otwiera nabór na młodocianych i nie tylko artystów, poszukuje osób utalentowanych którzy mają zamiar wyrwać się z Getta, lub nudnego życia.

Zamysłem TJ jest wyprowadzenie marki z podziemia oraz rozpoczęcie kariery na klasę Światową.

Podsumowując każdy młody artysta może skontaktować się z Tyrone i podesłać demo lub stawić się osobiscie w studio i liczyć na chęć współpracy z jego strony.

 

 

Lokalizacja:

sssssiiiik.png

 

 

Numer kontaktowy: 308606

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mass Media: https://lifeinvader..../Crystalrecords

                     https://lifeinvader....yrone_Jefferson

 

 

OOC: W przeciągu ostatnich dni wpadłem na pomysł założenia wytwórni, z powodu chęci do rozgrywki w tym kierunku oraz z tego że moi znajomi mają plany na granie raperów. Wiem że moja postać w rapie wylądowała po tygodniu w archiwum z powodu braku czasu oraz niestety chęci w tamtym czasie do gry.

Teraz mam założenie aby minimum jeden ss dziennie był wstawiony w temat, oraz jestem pełen energii i dobrej myśli. Jesli jakiś wschodzący Raper jest chętny do współpracy proszę dzwonić pod podany numer Ic lub pisać na mediach :D.