>

Skocz do zawartości


- zdjęcie

TheLordZibi

Poza forum

5181

GamePoints

Rejestracja: 18/10/2012
Ostatnio: Informacja prywatna
Moje tematy

[22/04] NOPE FREESTYLE BATTLES

21/04/2019 - 14:35

* Na mieście latają plakaty o nadchodzącej imprezie w NOPE. Poza tym, informacje o evencie pojawiły się także na stronie internetowej wcześniej wspomnianego lokalu, warsztatu lowriderowego Street Custom Coach i salonu tatuaży Dirty Ink.

 

fristajle.png

 

Data i godzina: poniedziałek, 22/04 - 21:30

Lokalizacja: lokal Nope - Glen Park, obok warsztatu Street Custom Coach, ulica East Vinewood (ulica łącząca Las Colinas z Glen Park)

Wejściówki: $50

 

Wpisowe na walki: brak

Wygrana: zwycięzca jest tylko jeden, więc nagroda obejmuje tylko zajęcie 1 miejsca - $20.000 (nagroda może wzrosnąć)

zapisy na miejscu u organizatorów

 

poza tym - w lokalu wiele promocji na najróżniejsze alkohole

 

 


[Wycenione][unsigned][19.03] Apos - Bad Kid

19/03/2019 - 15:59

* W godzinach popołudniowych niespodziewanie na kanał YouTube praktycznie nieistniejącej już wytwórni Stay True Label wpadł track Aposa.

 

* Apos ostatnio udzielał się tylko i wyłącznie jako gość na trackach innych arystów. Swój ostatni singiel wydał w kwietniu 2018 roku.

 

 

* opis pod utworem:

Wersy napisane już jakiś czas temu, miały być użyte w pewnym kolabo ale przez brak czasu osoby, z którą robiliśmy wspólny track nie doszedł on do skutku. No to przewinąłem te wersy na innym bicie, siema skurwysyny.

 

* rapgenius:

Spoiler
 
 
Spoiler
 

All For Crime City

12/03/2019 - 19:36

hood.png?fbclid=IwAR3eKhZFyJE4AT9SwZV39c

 

Projekt podlegający pod No Peace In The City.

 

Jeśli chcesz u nas pograć to znajdź trzy minuty żeby przeczytać tę krótką notkę poniżej, żeby chociaż w małym stopniu wiedzieć co gramy.
 
All For Crime City to nazwa określająca obszar pomiędzy ulicami East Vinewood (ulica łącząca Glen Park i Las Colinas) i Park North (Glen Park), wymyślona przez młodocianych mieszkańców tych okolic. Hasło te pojawia się najczęściej na murach, ewentualnie w postaci tatuaży na ciałach młodych kryminalistów, którzy dumnie głoszą skąd pochodzą, których ziomali i jaką ulicę reprezentują. 
 
Na ulicy East Vinewood mieści się kilka sklepów i lokali - warsztat South Street Custom Coach z tuningiem skierowanym w stronę low-low, bar NOPE gdzie odbywać się będą walki freestyle, siłownia dla tutejszych mieszkańców założona przez okolicznego gangstera, żeby trenować parę w łapach małolatów, salon tatuażu Dirty Ink.
 
NIE GRAMY GANGU! Gramy zgranych małolatów z jednego osiedla, którzy reprezentują głównie swoją ulicę i swoich ziomali, chęć zarobienia forsy zmusza ich do łamania prawa – w większości przypadków jest to również chęć poczucia adrenaliny, bycia ponad prawem, chęć przeżyć i emocji (często po narkotykach). Dolary często nieumyślnie są przez nich przepierdalane na dragi, dziwki i imprezy. Postacie są młode (głównie 15-19 lat), większość to czarnuchy lecz pojawiają się także chicanos, białasy i bandyci o azjatyckich korzeniach. Na ulicy nie ma żadnych sztywnych zasad i reguł, nie ma żadnej hierarchii, każdy pracuje na swój street credit i respekt swoimi czynami. 
Gramy biedniejszą okolicę, nie chcemy widzieć na osiedlu żadnych sportowych i drogich fur rodem z Alei Gwiazd.
 
Planując postać mam nadzieję, że w mniejszym lub większym stopniu dostosujecie się do powyższej notki, ale generalnie nie będziemy Wam mówić jak grać, żeby nie ograniczać Waszej kreatywności, a wręcz dać pole do popisu, ale z pewnością zwrócimy uwagę na to JAK NIE GRAĆ. Planując postać warto skupić się też na jej WADACH - zaufajcie mi, że postacie, które mają swoje słabości są pozytywniej odbierane niż kolejny terminator morderca bez sumienia, który w dupie ma konsekwencje - takie postacie trzeba umieć grać, bo łatwo jest o przekroczenie cienkiej granicy dobrego smaku.
Oczywiście nie każda postać musi być młodocianym gangsterem - jeśli ktoś chciałby grać jakąś inną postać, niekoniecznie robiąc z niej pretendenta organizacji, to też może zagrać, tworząc z nami lokalną społeczność.
 
Chętnych zapraszamy do gry, a także na discord https://discord.gg/3kb7cnp
Temat służy dla pretendentów do wrzucania screenów ze swojej rozgrywki.

[20.02] IMPREZA W STREET CUSTOM COACH

19/02/2019 - 15:30

* Na mieście latają plakaty dot. imprezy w Street Custom Coach, w internecie ta sama informacja pokazuje się na stronach internetowych SCC, Nope i Dirty Ink.

 

garaz1.png

 

Spoiler

 

Data i godzina imprezy: 20.02 - 21.30

Lokalizacja: Glen Park

 

Warsztat został oficjalnie otwarty w okolicy Glen Park 2 tygodnie temu. Z tego powodu w środę odbywa się też impreza, która podbije otwarcie i lepiej rozreklamuje biznes. Event jest dla każdego, ludzie zainteresowani motoryzacją i tuningiem będą mogli się bliżej zapoznać z ofertą warsztatu specjalizującego się w tuningowaniu lowriderów. 

 

Na miejscu nie zabraknie głośnej muzyki, przekąsek i alkoholu - to wszystko dostarczy nam lokal NOPE, który jest współorganizatorem wydarzenia, podczas imprezy będzie można również oglądać tancerki wywijające jak w najlepszym klubie nocnym. Ma odbyć się także bitwa freestyle, której zwycięzca będzie mógł zgarnąć niemałą gotówkę i loteria z motoryzacyjnymi nagrodami.


Diamonds Rooms

20/11/2018 - 16:22

1.png

 

Diamonds Rooms to typowy burdel działający oficjalnie jako klub nocny, mieści się na Saints Boulevard w okolicy dobrze znanego LS Forum. Mówi się, że lokal działa pod skrzydłami jednego z gangsterów reprezentujących 616 Danger Valley. Najczęstszymi klientami "biznesu" są z reguły kryminaliści i margines społeczny, którego stać na odrobinę przyjemności, burdel jednak jest otwarty dla każdego kto jest gotów zapłacić i nie zrobi problemów z służbami porządkowymi. Lokal stoi otwarty każdego wieczoru i przyjmuje chętnych, większe imprezy są organizowane od czasu do czasu na większą skalę. W skrócie - Diamonds Rooms ocieka alkoholem i narkotykami, jest oblegany przez prostytutki, które są gotowe zrobić wszystko dla korzyści materialnych. 

 

Screenshot_3.png

 

Burdel otwarty dla każdego, można korzystać kiedy się chce, większe imprezy będą organizowane raz na jakiś czas, nie ograniczamy się tylko do botów. Diamonds Rooms to przede wszystkim miejsce do gry także zapraszam do interakcji.