>

Skocz do zawartości


- zdjęcie

KrychaKrycha

Poza forum

446

GamePoints

Rejestracja: 30/09/2018
Ostatnio: 17 godzin temu
Likes

#1667438 [Odrzucone][Blokada postaci][John Dolar]

Napisane przez KrychaKrycha w 2 tygodni temu

Nie, prowokowaliście wszystko i wszystkich, których spotkaliście na swojej drodze. Upomniałem was raz, zszedłem z duty i odrazu zaczęliście jechankę, jeszcze bezczelnie dałeś /q myśląc, że nikt tego nie zauważy XD

Źle mnie zrozumiałeś, to oni nas prowokowali a nie my ich. Ja nie podejmuję decyzji za moich kolegów, zaczęliśmy jeździć po dzielnicach z myślą że kupimy przysłowiowy 'śnieg'. A nie wiedziałem że miałem wtedy dostać karę.
#1667428 [Odrzucone][Blokada postaci][John Dolar]

Napisane przez KrychaKrycha w 2 tygodni temu

Czy ja gdzieś napisałem że nie zamierzam grać? Wyraźnie piszę że grałem wtedy z kolegami, oni często namawiają mnie na różne gierki.
#1667422 [Odrzucone][Blokada postaci][John Dolar]

Napisane przez KrychaKrycha w 2 tygodni temu

Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: Depcior

 

Powód nałożenia blokady: Ucieczka przed karą - /q

 

Wyjaśnienie: Piszę ten wniosek z prostego powodu, bo najzwyczajniej w świecie mogę. Miałem dostać karę za nie wiem co lecz postanowiłem dać /q z miejsca akcji. Toczyła się tam oporna bitwa przeciwko nieznanym mi gangsterom z Jefferson, wraz z moimi kolegami podchodzimy i kulturalnie pytamy się czy sprzedadzą nam trochę przysłowiowego 'śniegu'. Panowie postanowili jednak nas prowokować, ostatecznie winę poniosła jedna strona która jest teraz bardziej poszkodowana. Dochodzę do finalnego wniosku iż dana kara została nadana z całym szacunkiem słusznie, lecz gdyby obrócić to w drugą stronę można objaśnić wszystkie niejasności dotyczące drugiej strony. Nie ponieśli żadnych konsekwencji za swoje czyny, postanowili prowokować dalej mnie i moich kolegów. Ta postać została stworzona jedynie w celach humorystycznych, nie miała na celu uprzykrzanie gry innym graczom serwisu ls-rp.net. Wnoszę o zdjęcie blokady postaci.
#1661518 Rollin' 20's Bloods

Napisane przez KrychaKrycha w 26/05/2019 - 21:46

SS_gotowy_nr_1.pngSS_gotowy_nr_2.pngSS_gotowy_nr_3.png
#1661362 Rollin' 20's Bloods

Napisane przez KrychaKrycha w 26/05/2019 - 11:37

SS_gotowy.png