>

Skocz do zawartości


- zdjęcie

TheLordSzowik

Poza forum

6330

GamePoints

Rejestracja: 30/01/2017
Ostatnio: 11 godzin temu
Likes

#1677487 Mongols Motorcycle Club

Napisane przez TheLordSzowik w Tydzień temu

ezgif-1-77933f72fad9.gif
#1675329 Mongols Motorcycle Club

Napisane przez TheLordSzowik w 4 tygodni temu

juan1.png


kolo1.png


juan3c.png
#1662675 Fight Club

Napisane przez TheLordSzowik w 02/06/2019 - 15:25

Bez_nazwy-1.png
Los Santos zawiera wiele tajemnic. To nie tylko wielka metropolia żyjąca biznesem czy branżą rozrywkową. Vinewood to inny świat. My teraz spojrzymy na bardziej tutaj przyziemne sprawy takie jak narkotyki czy wzrastająca skala przestępczości. 

 

Przeciętny człowiek szuka sławy, pieniędzy czy szacunku w różny sposób. To właśnie dlatego nielegalne walki cieszą się od lat taką popularnością. To gówno się sprzedaje nie tylko dzięki temu, że to pozwala Ci zarobić, ludzie po prostu lubią przemoc i agresję, gdy mają okazję się wyszaleć pokazują swoje najgorsze instynkty. Krew się leje i to jest po prostu dobre.

 

*

A teraz szybko na temat. Organizujemy projekt dotyczący nielegalnych walk. Walki odbywają się w systemie ligowym, zazwyczaj do walki przystępuje 16 wojowników. Każda walka jest punktowana oraz nagrywana, dlatego zawodnicy zazwyczaj występują z zasłoniętą twarzą. Najlepsze nagrania idą w internet i robią jako tako szum w mieście. W grę wchodzi także hazard. Żeby przystąpić do pojedynku, trzeba obstawić minimum czterocyfrowy zakład. Wygrany zgarnia forsę, a organizator 15%. Walki odbywają się w najciemniejszych zakamarkach miasta. Pierwszy etap ligi składa się z trzech pojedynków dla każdego uczestnika, za zwycięstwo otrzymuję się 3 punkty, za przegraną 0. Pierwsze cztery miejsca w tabeli awansują do turnieju w systemie drabinkowym, będzie to wyjątkowy event z udziałem większej publiki. Zwycięzca otrzymuje tytuł mistrza podziemnego kręgu i większą sumkę pieniędzy. Tytuł mistrza jest oczywiście do obrony w kolejnym „sezonie” walk, gdy liga leci od nowa.

 

Kierujemy ten projekt dla ludzi, którzy faktycznie są gotowi prowadzić fajne postacie fighterów. Niech to wszystko ma ciągłość ic, odgrywajcie te pobicia, róbcie show i szum wokół swoich charakerów. Chcemy pchać te walki w internet, by ludzie na mieście o tym słyszeli, niech to będzie swojego rodzaju pewien movement. Przede wszystkim wy będziecie tworzyć ten projekt i jego jakość. 
 

Poniżej masz formularz, nie szukamy osób którym po kilku walkach się znudzi i wyparują. Także jak nie masz zamiaru być do końca, albo przewidujesz śmierć swojej postaci - nie zapisuj się. Dlatego kwota wpisowego do ligi to aż $5000, aby zniechęcić tego typu osoby i mieć fundusze na nagrody dla was.

Formularz:

Discord:
Ksywa IC:
Imię i nazwisko postaci:
Screen z przelewem $5000 na konto bankowe o numerze 994634495:

Przyjmujemy do ligi tylko 16 osób, będziemy odrzucać formularze osób z złą opinią wśród graczy.
Jeśli bardzo zależy Ci na grze przy projekcie, a ilość zgłoszeń przekroczyła już limit to dołącz do formularza krótką notkę z opisem kreowania swojej postaci. 

*Imię i nazwisko twojej postaci służy tylko w celach orientacyjnych, IC nie jest nam znane. 

 

 
#1633087 [Odrzucone][Blokada prowadzenia pojazdów][Trefix] Giovanni_Trapp

Napisane przez TheLordSzowik w 25/01/2019 - 14:37

Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: Trefix
Powód nałożenia kary: Wjezdzanie pojazdem po schodkach przez wejscie do portu/przystan
Wyjaśnienie: Graliśmy OOC i chcieliśmy ogarnąć nowy intek jachtu.
#1621664 South Santos Boxing Competitions #1 (16.12 20:30)

Napisane przez TheLordSzowik w 15/12/2018 - 19:34

* Holloway poinformował na swoich social mediach, o wysokiej gorączce i złym samopoczuciu na dzień przed walką. 
#1607324 Dyskusja nt. branży rozrywkowej

Napisane przez TheLordSzowik w 18/10/2018 - 21:25

Mów do słupa, a słup swoje. Gdyby nie wadzili, nie byłoby tutaj żadnej dyskusji z mojej strony. W każdym poście wspominam że ich rakowa gierka doprowadza do kurwicy, a wy nadal nie wiecie o co chodzi i wylatujecie z jakimiś statusami albo innym gównem, nosz kurwa.
#1607315 Dyskusja nt. branży rozrywkowej

Napisane przez TheLordSzowik w 18/10/2018 - 20:50

Ale co wy macie z tymi statusami w ogóle? Argumenty wam się skończyły i znowu wymyślacie jakąś linie obronny kompletnie z dupy? Przecież większość osób ma w ten status kompletnie wyjebane, no może oprócz was. Problemem jesteście wy i wasza gra, która opiera się przede wszystkim na relacjach ooc, wzajemnym lizaniu dupska, odpierdalaniu w gierce i grze typowo na forum.Mam wrażenie, że wy myślicie, że my to się do was przypierdalamy, bo wam zazdrościmy tej całej sławy czy czegoś tam.
#1606993 Dyskusja nt. branży rozrywkowej

Napisane przez TheLordSzowik w 17/10/2018 - 13:48

ale przynajmniej (chyba) już nie robią drugich postaci redaktorów żeby pisać o sobie artykuły xD

robią
#1606563 Dyskusja nt. branży rozrywkowej

Napisane przez TheLordSzowik w 15/10/2018 - 15:23

Ty kyreti to nawet nie powinieneś mieć tu prawa głosu, bo aż się dziwie że nadal są tu twoje posty. Dodatkowo grasz ułomną szamankę co robi z siebie mafioza i jak mamy dyskutować o czyjejś grze to możemy zacząć od ciebie. I właśnie, kiedy ten twój półświatek przestępczy z z kahulu przyjdzie mi najebać? 

 


A tak całkiem na serio, już odbiegając od hipokryzji Kyretiego. Branża jest przesiąknięta osobami które do gry w branży się kompletnie się nie nadają. Dołączyć do branży może każdy, przez co mamy takie przypadki jak: Barbie, Kyreti , double-b, Lindsay Livingstone, Justin Levine itd. To są osoby które wcześniej robiły syf w centrum, a teraz robią go w branży i przy okazji zgarniają przy tym sos. Nie będę już wspominał o kółku wzajemnej adoracji, który z każdej swojej postaci robi Selenę Gomez i liże sobie dupę na każdym kroku. Potępialiście granie raperów bo jest ich za dużo, a patent na "Selenę Gomez" o dziwo za każdym razem przechodzi. 
#1606179 Amatorski Turniej MMA - TREJO FUERZA (14.10)

Napisane przez TheLordSzowik w 14/10/2018 - 08:49

Imię i nazwisko (ewentualnie z pseudonim): Justin Holloway
Styl walki: Uliczny
Siła: 100

Screena dołączę później.#1604716 Justin Holloway

Napisane przez TheLordSzowik w 07/10/2018 - 18:03

* Zawodnik rozwiązał kontrakt z federacją LSFC. Jednocześnie zapowiada nowy oraz lepszy etap w swojej karierze.

Dotychczasowa aktywność: 

Spoiler
#1595380 Szukam osoby do gry In Character

Napisane przez TheLordSzowik w 30/08/2018 - 16:40

Zapraszam do interakcji z prywatnym detektywem: https://ls-rp.net/to...y/#entry1590920

 

detective.png
Agencja detektywistyczna z siedzibą w Los Santos działa na terenie całego stanu San Andreas, jak i poza jego granicami. Dysponujemy wiedzą oraz doświadczeniem niezbędnym do skutecznego prowadzenia tego typu działań. Zajmujemy się zleceniami z zakresu: spraw rodzinnych (w tym zdrady czy ustalanie tożsamości), śledzenia osób oraz mienia, rozwiązywania spraw kryminalnych. Nie ograniczamy się jednak tylko w tych działaniach, a naszą ofertę dostosowujemy do klienta.Działamy szybko, dyskretnie i skutecznie.
NUMER ALARMOWY: 
170139

Lokalizacja: Aleja Gwiazd, 21. (Zaraz obok giełdy)

Spoiler

 

Zakres usług detektywistycznych:
Poszukiwanie osób i mienia
Nasze biuro zajmuje się poszukiwaniem osób zaginionych, ukrywających się, krewnych, spadkobierców lub przyjaciół, z którymi utracono kontakt. Pomagamy również w przypadkach porwań.
 
Obserwacja/śledzenie osób i miejsc
Jesteśmy w stanie obserwować i śledzić osoby jak i grupy, monitorować pomieszczenia i obiekty, a także przedmioty.
 
Sprawy rozwodowe
Jeśli masz wątpliwości co do uczciwości i lojalności swojego partnera, to nasi licencjowani detektywi pomogą Ci to sprawdzić. Zgromadzimy dowody zdrady w postaci zdjęć, zapisów wideo czy też nagrań głosowych które z pewnością przydają się podczas sprawy sądowej. 
 
Zapobieganie inwigilacji
Czujesz się obserwowany? Masz wrażenie, że ktoś Cię śledzi? Często w różnych miejscach "przypadkowo wpadasz" na te same osoby? Jeśli tak, możesz być obserwowany. Pomożemy Ci to sprawdzić. Zgromadzimy niezbędne dowody. Oferujemy także wykrywanie podsłuchów w pomieszczeniach, pojazdach czy też urządzeniach elektrycznych.
 
Skuteczne testy DNA
Masz wątpliwości kto jest ojcem twojego dziecka? A może sam/sama chcesz sprawdzić czy jesteś biologicznym synem/córką swoich rodziców? Odezwij się do nas. Gwarantujemy skuteczny test DNA, wraz z dyskretnym pobraniem próbówek. Oprócz tego jesteśmy w stanie przeprowadzić badanie na obecność narkotyków w organizmie. 
 
Sprawy spadkowe i ustalenia majątku
Przeprowadzamy wywiad o stanie posiadania danej osoby, jesteśmy w stanie ustalić ilość posiadanych przez tą osobę ruchomości i nieruchomości. 
 
Weryfikacja pracowników
Masz wątpliwości czy CV kandydata do pracy w Twojej firmie jest autentyczne? A może nie jesteś pewny, czy Twoi pracownicy są uczciwi? Chcesz się dowiedzieć, czy Twoi podwładni są lojalni wobec Ciebie i Twojej firmy? Skontaktuj się z nami.
 
Konsultacje bezpieczeństwa
Chcesz zabezpieczyć swój majątek, dom lub firmę? Dokonamy kompleksowego sprawdzenia obecnego stanu zabezpieczeń i opracujemy konkretny plan poprawy bezpieczeństwa.
 
Rozwiązywanie spraw kryminalnych
 
Pamiętaj! Nasze biuro detektywistyczne nie ogranicza się jedynie do powyższych wymienionych zadań! Możesz przyjść do nas z każdym problemem, który wymaga pracy detektywa.
 
Cennik
Cena usługi uzależniona jest od czasu poświęconego na realizację zlecenia, poziomu trudności, miejsca prowadzonych działań, a także  od ilości osób pracujących nad rozwiązaniem sprawy.

Kontakt:
Aby umówić się z detektywem zadzwoń pod numer podany poniżej. Możesz też wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy. ((Formularz wysyłacie do mnie na priv, uzupełniony))

NUMER ALARMOWY: 170139

 

Szukam także osób które chciałyby wcielić się w role prywatnego detektywa pracującego dla mojej agencji. Osoby z zajawką zapraszam do kontaktu przez discroda. - Szowik#7501
#1593305 Turniej MMA na otwarcie West Broadway Arena - 30/08

Napisane przez TheLordSzowik w 24/08/2018 - 15:54

Imię i nazwisko: Justin Holloway

Wiek: 21

Styl walki: Brazylisjie jiu-jitsu

Ilość siły: 100
#1585580 Amatorski turniej MMA - Trejo Fuerza, 05/08

Napisane przez TheLordSzowik w 04/08/2018 - 19:23

Imię i nazwisko: Justin Holloway

Wiek: 21

Styl walki: Uliczny
#1582011 [Wycenione][23.07.2018][Unsigned] Nathalie Vigneron, Dzień Z.

Napisane przez TheLordSzowik w 24/07/2018 - 19:12

* Holloway udostępnił link do magazynu na swoim fanpage'u.


justinfejs.png
Jeśli ktoś zastanawia się jak wygląda mój dzień, to w tym magazynie autorstwa Nathali Vigneron znajdzie odpowiedź.