>

Skocz do zawartości


- zdjęcie

Lacazette

Poza forum

931

GamePoints

Rejestracja: 30/01/2017
Ostatnio: 5 godzin temu
Likes

#1695508 Sektor cywilny

Napisane przez Lacazette w Tydzień temu

Według mnie jednym wyjściem jest właśnie całkowita czystka, bo nic innego tej spierdolonej gospodarki już nie naprawi. Mieliśmy już przecież podwyżkę cen samochodów, i co? Było to odczuwalne może przez pierwszy tydzień, zakładam że w tym przypadku będzie tak samo i po pięciu/sześciu tygodniach wszystko wróci do normy. Niestety, trzeba pomyśleć też o graczach, którzy traktują swoją postać jako swoje drugie ja i nie w są w stanie się z nią rozstać. Poruszyłem wczoraj temat całkowitej czystki na discordzie i sporo osób opowiedziało się, że w przypadku czystki rezygnują z gry na tym serwisie. Także czystka jest mocno ryzykowna, ale to chyba naprawdę jedyna opcja aby naprawić miesiące zaniedbań.

 
#1693599 Sektor cywilny

Napisane przez Lacazette w 3 tygodni temu

Fajnie by było, jakby powstawały regularne galę dla osób, które kreują swoje postacie na zawodników MMA, kiedyś takie coś było teraz chyba każdy o tym zapomniał, a szkoda

Pomagałem kiedyś przy organizacji gal TFC i ogarnięcie takiej gali jest naprawdę problematyczne. Wymaga to wkładu naprawdę wielu osób, zaczynając od organizatora, komentatora, sędziego, zawodników i kończąc na osobie która ściągnie zawodnikom bw. Wystarczy, że jedna osoba się wykruszy i już pojawiają się problemy. Organizacja takiej gali to też spore ilości gotówki, dla chociażby zawodników. Na administrację w tej kwestii rzadko kiedy było można liczyć, nie raz musieliśmy czekać po 2-3 tygodnie na wycenę gali żeby wypłacić pensję zawodnikom. Nie wspomnę, że wyceny były co najmniej śmieszne i ledwo starczało na wynagrodzenia, nie mówiąc już o zysku którego nie było wcale. Osoby grające w branży muzycznej potrafiły wyciągnąć więcej za jedną nutę, niż my za galę poprzedzoną kilkoma konferencjami prasowymi. Mniejsza już o to, problemem są też zawodnicy. Mało kto był zainteresowany grą profesjonalnego fightera, ale jeśli już ktoś się znalazł to bardzo szybko mu się to nudziło. Przez co byliśmy zmuszeni do brania na gale centrumów, bo nie było innego wyjścia. Oglądanie walk było też nudne dla osób z zewnątrz i zazwyczaj na widowni podczas main eventu, zostawał sam Tyr Lykke.
#1689587 [Wycenione][01/12]SHANNA - a Rising Star (prod. SCS Rex) (Official video)

Napisane przez Lacazette w 03/12/2019 - 15:05

* kingsley udostępnia na swoich socialach
#1688259 Wośp 2020

Napisane przez Lacazette w 23/11/2019 - 14:47

jakieś ciuszki od kasi paradis, bo z logiem lsrp to przypał chodzić
#1633087 [Odrzucone][Blokada prowadzenia pojazdów][Trefix] Giovanni_Trapp

Napisane przez Lacazette w 25/01/2019 - 14:37

Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: Trefix
Powód nałożenia kary: Wjezdzanie pojazdem po schodkach przez wejscie do portu/przystan
Wyjaśnienie: Graliśmy OOC i chcieliśmy ogarnąć nowy intek jachtu.
#1621664 South Santos Boxing Competitions #1 (16.12 20:30)

Napisane przez Lacazette w 15/12/2018 - 19:34

* Holloway poinformował na swoich social mediach, o wysokiej gorączce i złym samopoczuciu na dzień przed walką. 
#1607324 Dyskusja nt. branży rozrywkowej

Napisane przez Lacazette w 18/10/2018 - 21:25

Mów do słupa, a słup swoje. Gdyby nie wadzili, nie byłoby tutaj żadnej dyskusji z mojej strony. W każdym poście wspominam że ich rakowa gierka doprowadza do kurwicy, a wy nadal nie wiecie o co chodzi i wylatujecie z jakimiś statusami albo innym gównem, nosz kurwa.
#1607315 Dyskusja nt. branży rozrywkowej

Napisane przez Lacazette w 18/10/2018 - 20:50

Ale co wy macie z tymi statusami w ogóle? Argumenty wam się skończyły i znowu wymyślacie jakąś linie obronny kompletnie z dupy? Przecież większość osób ma w ten status kompletnie wyjebane, no może oprócz was. Problemem jesteście wy i wasza gra, która opiera się przede wszystkim na relacjach ooc, wzajemnym lizaniu dupska, odpierdalaniu w gierce i grze typowo na forum.Mam wrażenie, że wy myślicie, że my to się do was przypierdalamy, bo wam zazdrościmy tej całej sławy czy czegoś tam.
#1606993 Dyskusja nt. branży rozrywkowej

Napisane przez Lacazette w 17/10/2018 - 13:48

ale przynajmniej (chyba) już nie robią drugich postaci redaktorów żeby pisać o sobie artykuły xD

robią
#1606563 Dyskusja nt. branży rozrywkowej

Napisane przez Lacazette w 15/10/2018 - 15:23

Ty kyreti to nawet nie powinieneś mieć tu prawa głosu, bo aż się dziwie że nadal są tu twoje posty. Dodatkowo grasz ułomną szamankę co robi z siebie mafioza i jak mamy dyskutować o czyjejś grze to możemy zacząć od ciebie. I właśnie, kiedy ten twój półświatek przestępczy z z kahulu przyjdzie mi najebać? 

 


A tak całkiem na serio, już odbiegając od hipokryzji Kyretiego. Branża jest przesiąknięta osobami które do gry w branży się kompletnie się nie nadają. Dołączyć do branży może każdy, przez co mamy takie przypadki jak: Barbie, Kyreti , double-b, Lindsay Livingstone, Justin Levine itd. To są osoby które wcześniej robiły syf w centrum, a teraz robią go w branży i przy okazji zgarniają przy tym sos. Nie będę już wspominał o kółku wzajemnej adoracji, który z każdej swojej postaci robi Selenę Gomez i liże sobie dupę na każdym kroku. Potępialiście granie raperów bo jest ich za dużo, a patent na "Selenę Gomez" o dziwo za każdym razem przechodzi. 
#1606179 Amatorski Turniej MMA - TREJO FUERZA (14.10)

Napisane przez Lacazette w 14/10/2018 - 08:49

Imię i nazwisko (ewentualnie z pseudonim): Justin Holloway
Styl walki: Uliczny
Siła: 100

Screena dołączę później.#1604716 Justin Holloway

Napisane przez Lacazette w 07/10/2018 - 18:03

* Zawodnik rozwiązał kontrakt z federacją LSFC. Jednocześnie zapowiada nowy oraz lepszy etap w swojej karierze.

Dotychczasowa aktywność: 

Spoiler
#1595380 Szukam osoby do gry In Character

Napisane przez Lacazette w 30/08/2018 - 16:40

Zapraszam do interakcji z prywatnym detektywem: https://ls-rp.net/to...y/#entry1590920

 

detective.png
Agencja detektywistyczna z siedzibą w Los Santos działa na terenie całego stanu San Andreas, jak i poza jego granicami. Dysponujemy wiedzą oraz doświadczeniem niezbędnym do skutecznego prowadzenia tego typu działań. Zajmujemy się zleceniami z zakresu: spraw rodzinnych (w tym zdrady czy ustalanie tożsamości), śledzenia osób oraz mienia, rozwiązywania spraw kryminalnych. Nie ograniczamy się jednak tylko w tych działaniach, a naszą ofertę dostosowujemy do klienta.Działamy szybko, dyskretnie i skutecznie.
NUMER ALARMOWY: 
170139

Lokalizacja: Aleja Gwiazd, 21. (Zaraz obok giełdy)

Spoiler

 

Zakres usług detektywistycznych:
Poszukiwanie osób i mienia
Nasze biuro zajmuje się poszukiwaniem osób zaginionych, ukrywających się, krewnych, spadkobierców lub przyjaciół, z którymi utracono kontakt. Pomagamy również w przypadkach porwań.
 
Obserwacja/śledzenie osób i miejsc
Jesteśmy w stanie obserwować i śledzić osoby jak i grupy, monitorować pomieszczenia i obiekty, a także przedmioty.
 
Sprawy rozwodowe
Jeśli masz wątpliwości co do uczciwości i lojalności swojego partnera, to nasi licencjowani detektywi pomogą Ci to sprawdzić. Zgromadzimy dowody zdrady w postaci zdjęć, zapisów wideo czy też nagrań głosowych które z pewnością przydają się podczas sprawy sądowej. 
 
Zapobieganie inwigilacji
Czujesz się obserwowany? Masz wrażenie, że ktoś Cię śledzi? Często w różnych miejscach "przypadkowo wpadasz" na te same osoby? Jeśli tak, możesz być obserwowany. Pomożemy Ci to sprawdzić. Zgromadzimy niezbędne dowody. Oferujemy także wykrywanie podsłuchów w pomieszczeniach, pojazdach czy też urządzeniach elektrycznych.
 
Skuteczne testy DNA
Masz wątpliwości kto jest ojcem twojego dziecka? A może sam/sama chcesz sprawdzić czy jesteś biologicznym synem/córką swoich rodziców? Odezwij się do nas. Gwarantujemy skuteczny test DNA, wraz z dyskretnym pobraniem próbówek. Oprócz tego jesteśmy w stanie przeprowadzić badanie na obecność narkotyków w organizmie. 
 
Sprawy spadkowe i ustalenia majątku
Przeprowadzamy wywiad o stanie posiadania danej osoby, jesteśmy w stanie ustalić ilość posiadanych przez tą osobę ruchomości i nieruchomości. 
 
Weryfikacja pracowników
Masz wątpliwości czy CV kandydata do pracy w Twojej firmie jest autentyczne? A może nie jesteś pewny, czy Twoi pracownicy są uczciwi? Chcesz się dowiedzieć, czy Twoi podwładni są lojalni wobec Ciebie i Twojej firmy? Skontaktuj się z nami.
 
Konsultacje bezpieczeństwa
Chcesz zabezpieczyć swój majątek, dom lub firmę? Dokonamy kompleksowego sprawdzenia obecnego stanu zabezpieczeń i opracujemy konkretny plan poprawy bezpieczeństwa.
 
Rozwiązywanie spraw kryminalnych
 
Pamiętaj! Nasze biuro detektywistyczne nie ogranicza się jedynie do powyższych wymienionych zadań! Możesz przyjść do nas z każdym problemem, który wymaga pracy detektywa.
 
Cennik
Cena usługi uzależniona jest od czasu poświęconego na realizację zlecenia, poziomu trudności, miejsca prowadzonych działań, a także  od ilości osób pracujących nad rozwiązaniem sprawy.

Kontakt:
Aby umówić się z detektywem zadzwoń pod numer podany poniżej. Możesz też wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy. ((Formularz wysyłacie do mnie na priv, uzupełniony))

NUMER ALARMOWY: 170139

 

Szukam także osób które chciałyby wcielić się w role prywatnego detektywa pracującego dla mojej agencji. Osoby z zajawką zapraszam do kontaktu przez discroda. - Szowik#7501
#1593305 Turniej MMA na otwarcie West Broadway Arena - 30/08

Napisane przez Lacazette w 24/08/2018 - 15:54

Imię i nazwisko: Justin Holloway

Wiek: 21

Styl walki: Brazylisjie jiu-jitsu

Ilość siły: 100
#1585580 Amatorski turniej MMA - Trejo Fuerza, 05/08

Napisane przez Lacazette w 04/08/2018 - 19:23

Imię i nazwisko: Justin Holloway

Wiek: 21

Styl walki: Uliczny