>

Skocz do zawartości

Osoby, które posiadają komponenty tuningowe w swoich pojazdach niech napiszą pw do Montgomery z tytułem [TUNING] Nick IC. W wiadomości podać UID pojazdu oraz UID komponentu wraz z jego nazwą. Spis będzie prowadzony do 13.03.2020. Nowy sposób zdobycia tuningu na serwerze tutaj.


- zdjęcie

f1cu

Poza forum

1615

GamePoints

Rejestracja: 04/10/2016
Ostatnio: 4 tygodni temu
Likes

#1572724 [Odrzucone][ban][tetris] Kazuyoshi Yamanouchi

Napisane przez f1cu w 30/06/2018 - 12:48

free ciapatyseba

 

nawet nie umie wgrywac modow do modloadera i ogolnie jego stary pobiera na wifi symulator wedkarstwa dlatego ma takie lagi

 

 

nie dawajcie kajdanow pls
#1572357 Amatorski turniej MMA - Trejo Fuerza, 30/06

Napisane przez f1cu w 29/06/2018 - 09:58

Imię i nazwisko: Gloria Alarcon
Wiek: 25
Styl walki: Uliczny#1530899 [Wycenione][UNSIGNED][07.03] #FREECHIENNE COLLECTION

Napisane przez f1cu w 07/03/2018 - 22:47

* Kiwato Mato od kilku dni ma koszmary. Po tym wczorajszym przerażającym śnie momentalnie się budzi. Chwilę później napotyka się na stronkę z koszuleczkami i dokonuje zakupu żółtego t-shirt’u. Chłopak ma zamiar wyciąć nadruk z koszulki i oprawić w ramkę.
#1528631 Mario Santos

Napisane przez f1cu w 03/03/2018 - 11:43

PSDN_WKA.png
 
Dane postaci: Mario Santos
 
Opis charakteru: Spokojny i obdarzony sympatią mężczyzna po pięćdziesiątce. Śpiew jest dla niego drugim dzieckiem. Drugim z tego względu, ponieważ w wieku czterdziestu lat poznał przewspaniałą kobietę, którą przewspaniale zapłodnił. Dziecko przyszło na świat. Piegowaty blondynek i imiennik swojego ojca. Mario (ojciec) od czasu do czasu bywa impulsywny. Skryty w sobie inteligent, po którym wcale tego nie widać podczas przebywania ze swoimi koleżkami z Palomino. Łatwowierność to jego największa wada. Zawsze o rady prosi swoich bliskich. Ambitny i kreatywny. Często widywany w przeróżnych karczmach z dobrymi alkoholami i wędzonymi łososiami. Uwielbia klasyczne amerykańskie samochody, tym od małego się fascynował. Co do wyglądu zewnętrznego to pewnie ciągle rosnący brzuch po piwsku jest u niego najbardziej charakterystyczny. 
 
Biografia postaci: Facet urodzony w mieście Friars Point (miasto w hrabstwie Coahoma, Stany Zjednoczone). Razem ze swoim ojcem Haroldem, który przyczynił się do zapoczątkowania jego kariery muzycznej wyleciał do Los Santos. Mario jeszcze wtedy był niesamodzielny, o rady prosił swojego ojca, który zawsze mu pomagał i podnosił go na duchu. Nadal swoją karierę muzyczną poszerza i nie ma zamiaru z niej rezygnować. Po czterech latach przebywania w Los Santos ojciec mężczyzny zmarł. Utrzymująca się gorączka powyżej 41,5 C doprowadziła do uszkodzenia jego białek w komórkach nerwowych, co automatycznie spowodowało śmierć. Przy wszystkim był Mario oraz jego żona i synek. Co do samej żony Harolda, matki Mario nic nie wiadomo. Mężczyzna do teraz nie wie gdzie się podziewa i co robi.
 
Wiosna, 1982 r. Wszystko zaczęło się od małego miasteczka Palomino Creek, w którym Mario imprezował w najlepsze ze swoją "ekipą". Dawał darmowe koncerty w różnych karczmach, byleby tylko rozkręcić panującą tam atmosferę. W sumie nie można nawet tego nazwać koncertami, wtedy w ogóle nie miał pojęcia że potrafi śpiewać, były to zwyczajne krzyki i parodiowane piosenki. Prawdę mówiąc Mario na ogół wszystko robił sam po śmierci swojego autorytetu. Nie potrzebuje do tego nikogo, bo wie że samodzielna praca bardziej się mu opłaci. Jego najskrytszym marzeniem jest, by ludzie zainteresowali się jego muzyką. Warto też wspomnieć, że kilkanaście lat temu Mario nie wiedział co ma robić ze swoim życiem. Nic mu nie pasowało, był traktowany jak najzwyczajniejszy aspołeczny śmieć. Wtedy to był okres, w którym fala hejtów na muzykę country była ogromna. Mario podłamany tym wszystkim zaczął popadać w depresje, próbował sięgnąć po używki. Po wielu rozmowach z samym sobą dał się na to namówić.
 
Pewnego dnia, a dokładnie 20 stycznia 1989 roku nasz bohater został przyłapany na zażywaniu pigułek extasy. Został przyuważony przez jednego z policjantów, który nie był na służbie. Mario został zamknięty w areszcie na dokładnie 3 lata. Rodzina dowiadując się o jego stanie od razu pojechała na komisariat i spróbowała spłacić kaucje. Niestety policjant nie poszedł na rękę i nie zgodził się na wpłatę pieniędzy. Mario załamany i siedzący za kratami zaczął grać na swojej harmonijce, którą dostał na swoje dziesiąte urodziny od śp. Harolda. Wtedy pomyślał o tym, by nie stworzyć czegoś SWOJEGO. Mężczyzna zaczął układać różne teksty, a wszystko to musiał robić w głowie, ponieważ nie miał niczego czym mógłby pisać. Po upływie czasu jego areszt dobiegł końca. Wziął się w garść i stał się całkowicie innym człowiekiem. Wiedział, że to Bóg postanowił stworzyć go od początku muzykiem, ale dopiero dał mu możliwość odkrycia tego talentu przez siebie samego. Po dzień dzisiejszy dąży do osiągnięcia jak największego sukcesu.
 
Pomysły na prowadzenie postaci oraz jej wypromowanie: No to żeby stworzyć coś innowacyjnego postanowiłem założyć postać, która swoją muzykę będzie nagrywała w dwóch gatunkach muzycznych. Będzie to m.in. country/pop music. Postać w Santos w ogóle nie jest znana (poza opisywanym wyżej przeze mnie miasteczkiem, a raczej wsią Palomino). Zacznę od znalezienia sobie odpowiedniej wytwórni muzycznej, bo niestety samodzielnie nie wiem czy dałbym radę cokolwiek osiągnąć. Wzorcem będzie Conway Twitty. To właśnie jego piosenki będą tworzone i wysyłane do wyceny. Nie chciałbym od razu grać utalentowanego gostka siedzącego w tych fachu już od dłuższego czasu, dlatego też będę dawał dopiski w swoich utworach, że jakiś pisk, niedociągnięcia, czy też fałsz można było usłyszeć. Z biegem czasu wszystko doszlifuje, by jednak miało to swój urok. Chciałbym jeszcze napomnieć żeby nie było nieporozumienia. Na .devGaming również z tym startowałem rok temu, do osób mających ból dupki mogę wysłać dowód. Notatka trochę zmieniona bo przyuważyłem parę błędów.
 
Twórczość:
- ?
- ?
- ?
 
Spoiler
 
 
credits;
tekst - ja
grafika - Alan#1527254 [Wycenione][GENE2][28.02] CHIENNE - Slow Down

Napisane przez f1cu w 28/02/2018 - 18:30

* Kiwato Mato liczy, że kiedyś Chienne zaśpiewa mu prywatnie w swoim zaczarowanym garażu.
#1525503 [Wycenione][GENE2][24.02] CHIENNE - It Ain't Me

Napisane przez f1cu w 24/02/2018 - 19:56

* Kiwato zawsze był zakochany w głosie Chienne, zalickował jej wszystkie utwory wydane przez ostatnie miesiące
#1517767 Ernest Damkrachev; blueberry stories...

Napisane przez f1cu w 06/02/2018 - 16:10

Świetna gierka, ale przy następnych screenach jakieś jaśniejsze kolory tego odgrywania bym poprosił.