>

Skocz do zawartości

Posiadacznie komponentu nitro zobowiązani są napisać do dnia 17.02.2020 pw forum do Montgomery w celu jego zachowania


- zdjęcie

quietriot

Dostępny
Gracz Premium

6316

GamePoints

Rejestracja: 15/08/2014
Ostatnio: minutę temu
Moje tematy

[02/15] loneincrime - apollo69 (a brief history of time by lone swank)

2 dni temu

* Piętnastego lutego dzień przed koncertem w Stars Empire ukazuje się debiutanckie wydawnictwo muzyka LONEINCRIME stworzone pod szyldem labelu SCS. Album promowany był przez dwa teledyski - lava lamp i some girl z gościnnym udziałem SCS guntalka oraz będącej obecnie na fali złej sławy Shanny, która została wmieszana w sprawę zabójstwa Audrey Craig. Klimat płyty zgrywa się mocno z wizerunkiem kreowanym przez lone - utwory traktujące o poważnych kwestiach takich jak milosc, czy sens egzystencji przeplatają się z luźnymi trackami o seksie i uzywkach.

 

* Nazwa płyty, Apollo 69, odnosi się do kosmicznych klimatów w których osadzony był pierwszy oficjalny utwór Loneincrime, czyli lavalamp. Cała płyta ma mieć koncepcję podróży przez kosmos i czasoprzetrzeń. Roboczy tytuł to "krótka historia czasu według lone swanka" i również został zawarty w dołączonej książeczce.

 

* Płyta ukazuje się głównie na portalach streamingowych i youtubie, jednak nieduży nakład wersji fizycznych jest dostępny do nabycia na oficjalnej stronie scs studio, oraz na profilu lone na bandcamp.((w kazdym kawalku dostepne sa napisy na youtube))

 

astronaut-bones.jpg

 

 

1. FRIENDZONE

music: lone swank lyrics: lone swank produced by: lone swank and royal grenier

 

 

lyrics

Spoiler

 

2. WE'LL DIE

music: lone swank lyrics: lone swank produced by: lone swank and royal grenier

 

 

lyrics

Spoiler

 

3. LAVA LAMP

music: lone swank lyrics: lone swank produced by: lone swank

 

 

lyrics

Spoiler

 

4. 3AM

music: lone swank lyrics: lone swank produced by: lone swank and royal grenier

 

 

lyrics

Spoiler

 

5. KING

music: lone swank lyrics: lone swank produced by: lone swank

for my homie, kingsley

 

 

lyrics

Spoiler

 

6. SOME GIRL FT. GUNTALK, SHANNA

music: lone swank lyrics: lone swank produced by: lone swank and royal grenier

 

 

lyrics

Spoiler

 

7. DUI

music: lone swank lyrics: lone swank produced by: lone swank

 

 

lyrics

Spoiler

 

 

 

info do pieniążków

Spoiler

 


[Wycenione][13.01.20]loneincrime - some girl ft. scs guntalk, shanna (prod. loneincrime...

13/01/2020 - 21:48

* W sieci, na portalach streamingowych, oraz na wszystkich social mediach na których widnieje oficjalne konto Lone Swanka pojawia się nowy kawałek. W nagrywkach gościnny udział wzięli Taurus Carter aka SCS Guntalk oraz Shaniqua Bijoux znana jako Shanna. Cały kawałek jest utrzymany w luźnej konwencji, zrealizowany został profesjonalny klip nawiązujący stylem do poprzedniego. Muzyka jest o wiele lepszej jakości niż wcześniej, gościnnie numer jest współprodukowany przez Royala Greniera - całośc zrealizowana w scs studio.

 

 

 

lone swank aka loneincrime

some girl

featuring taurus carter aka scs guntalk and shaniqua bijoux aka shanna

produced by lone swank aka loneincrime & royal grenier aka scs rex

scs studio, los santos

 

lyrics

Spoiler

 

info

Spoiler

[Wycenione][01.01.2020] loneincrime - lava lamp

01/01/2020 - 22:18

* Po sieci zaczyna krążyć kolejne nagranie muzyka działającego pod pseudonimem loneincrime. Kawałek jest opatrzony psychodelicznym klipem, tekst kompletnie nie zgrywa się z jego charakterem. Mówi się, że Lone zaczyna kręcić się w otoczeniu Stars Empire i ma mocne parcie do nawiązania współpracy z scs rex.

 

 

 

 

lyrics

Spoiler

loneincrime

29/12/2019 - 15:59

loneincrime9.png

Lone Swank - producent i kompozytor pochodzący z południowej części Ganton, Los Santos. Początkowo uczestniczył w projektach soul/rnb głównie jako basista poszerzając potem spektrum działań o aktywność producencką we współpracy z podziemnymi raperami (głównie z Willowfield i Ganton). Obecnie członek rap-grupy Allstar Majestic Knock-out, prowadzi też solowy projekt loneincrime balansujący między jazzem, funkiem i nowoczesnym soulem. Od stycznia 2020 związany z SCS studio, prowadzi współpracę z Royal Grenier aka scs rex. W przeszłości, jako powiązany z Atlantic Avenue Hustler Ganton Crips, aresztowany i skazany za handel narkotykami. Po odbyciu kilkumiesięcznej odsiadki w Twin Towers Correctional Facility Los Santos nie kontynuował nauki w Centennial High School, ukierunkowując się całkowicie na działalność muzyczną. 
 
 
* W internecie można znaleźć sporo nagrań studyjnych, w których Lone uwzględniany jest jako producent - można natknąć się na parę jego solowych utworów i wiele nagrań live z klubów w Ganton i Idlewood.
 
Spoiler

 


beograd

30/11/2019 - 17:49

aaaaaa.png

 

 

Knajpa Beograd to rodzinny biznes prowadzony na Central Avenue od późnych lat dziewięćdziesiątych, ma za sobą wzloty i upadki. Pierwotny właściciel dbał o to, aby miejsce tętniło życiem - odbywało się tu mnóstwo folkowych koncertów na żywo, a lokal służył w dużej mierze za ostoję dla serbskich imigrantów, którzy nie radzili sobie z zaasymilowaniem się do amerykańskiego społeczeństwa. Do tej pory w Beograd można często usłyszeć rozmowy prowadzone w obcych dla Amerykanów językach. Druga połowa lat 10 XXI wieku przyniosła tej przytulnej knajpce mniej sprzyjające okoliczności i dużą konkurencję, przez co interes prowadzony przez potomka pierwotnego właściciela niemal upadł. Obecnie coraz więcej słyszy się o wykupieniu lokalu przez miejscowego biznesmena, pojawiają się także zapowiedzi głośniejszych wydarzeń mających mieć miejsce w Beograd w niedalekiej przyszłości. Nieoficjalne podejście do mocno zakorzenionego etnicznego charakteru tego miejsca nie jest jednak tak entuzjastyczne, jak mogłoby się wydawać, ponieważ silna solidarność społeczności serbskich imigrantów objawia się czasem jej zamknięciem na ludzi 'z zewnątrz'. Mimo to knajpa przyciąga swoim klimatem również osoby niepowiązane z diasporą - w lokalu można uświadczyć typowych bałkańskich zwyczajów, a także skosztować specjałów tamtejszej kuchni.

 

 

* Jeśli przebywasz aktualnie w obszarze Downtown i próbujesz wyszukać przez Google Maps restaurację w pobliżu, na pewno natkniesz się na informację o Beograd na Central Avenue

 

Spoiler

 

* Zakładka na stronie internetowej lokalu informuje o nadchodzących wydarzeniach.

 

upcoming2.png

 

12.NOV 9:00PM - BALKAN KARAOKE NIGHT

 

 

22.NOV 8:00PM - MEET... DORDE BALASEVIC

 

 

29.NOV 8:00PM - ZEMUN TRIO SHOW

 

 

8.DEC 9:00PM - DOWNTOWN BBQ NIGHT

 

 

 

 

OOC:

Projekt folkowego lokalu działającego gdzieś w okolicach rozgrywki naszej organizacji srpska mreža: smajlović gang, jednak otwarty na wszystkich. Chętnie przygarnę osoby, które chciałyby pograć tu coś ciekawego, a przede wszystkim takie, które mają pomysły na wieczorną rozgrywkę dla ludzi, którzy nudzą się i szukają miejsca do pogrania z innymi. więcej info na dm discord quietriot#8762