>

Skocz do zawartości

Zapraszamy do dyskusji w sprawie obiektów, aby grało się lepiej.


- zdjęcie

quietriot

Dostępny
Gracz Premium

3745

GamePoints

Rejestracja: 15/08/2014
Ostatnio: 5 minut temu
Moje tematy

Zarabiaj do $6000 dziennie jako kelner.

11/07/2019 - 12:11

* Rozglądając się po ofertach pracy, możesz natrafić na ogłoszenie wystawione przez restaurację Tel-Aviv Bistro

 

unknown.png

 

Tel-Aviv Bistro poszukuje pracowników na stanowisko kelner/kelnerka.

Oferowane wynagrodzenie to nawet $5680 + premie tygodniowe.

Dni pracujące to sobota, oraz niedziela w godzinach 21:00 - 23:15.

((podstawowe 45 minut = $1680, każde kolejne 45 minut to dodatkowe $2000))

Jeśli praca w prestiżowej restauracji to coś dla ciebie, to na co czekasz?

Wystarczy wypełnić poniższy formularz podany poniżej, a my odezwiemy się w celu umówienia rozmowy rekrutacyjnej.

Od zatrudnionych kandydatów wymagamy przede wszystkim zapoznania się ze standardami obsługi obowiązującymi w Tel-Aviv Bistro.

Prosimy o kontakt na jeden z poniższych adresów e-mail. ((PW do któregoś z poniższych))

[email protected] [email protected] [email protected]

Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
((Discord ID)):

1553958295.jpghttps://lifeinvader..../telaviv_bistro


[26/05]Wysadzenie dwóch pojazdów w Dillmore.

26/05/2019 - 00:37

* W nocy 26 maja - około godziny 1:00 - na parkingu Dillmore Bar doszło do widowiskowej eksplozji dwóch ciężarówek - Flatbed i Boxville - należących do firmy budowlanej Rickman and sons. Przy ciężarówkach znajdowało się akurat czterech mężczyzn, wszyscy to pracownicy firmy R&S - jeden z mężczyzn został poważnie ranny i przewieziony do szpitala. Świadkowie od razu zawiadomili centralę 911, więc na miejscu znalazły się jednostki SAHP, oraz LSFD. Po wstępnych ustaleniach stwierdzono, że do eksplozji doszło w wyniku podłożenia dwóch niewielkich bomb - musiało to nastąpić chwilę przed wybuchem.

 

* Otoczenie (las, późna pora} nie sprzyja identyfikacji sprawców. Jedyne ślady, jakie po sobie pozostawili, to pozostałości po improwizowanych ładunkach wybuchowych detonowanych na odległość.

 

* Jeśli sprawa zostanie przekazana do DB, wstępne ustalenia pozwolą wykazać, że osobą, która na chwilę obecną może czerpać największe korzyści ze strat poniesionych przez firmę Rickman and sons, jest Jason Petronella - wlaściciel firmy Hannsom Carpentry, która konkuruje z Rickman and sons w wielu przetargach wystawionych przez Finalbuild Construction.


San Andreas Workers Union - dotacje.

04/05/2019 - 21:56

SAWUlogo.png

 

* Milionowe dotacje na ubezpieczenia dla pracowników zrzeszonych są równoznaczne z przepływem ogromnej ilości gotówki przez struktury związkowe w San Andreas. Środki wypłacane beneficjentom z budżetu związkowego przechodzą przez długą i zawiłą drogę pełną biurokracji i luk prawnych.

 

kolejnedotacje.png

 

 

Hej. Pierwsze uaktualnienie projektu San Andreas Workers Union wchodzi w pakiecie ze zleceniem - zleceniem dość nietypowym, bo termin wykonania i wszelkie inne dokładne kryteria nie są określone. Celem jak zwykle są pieniądze, a konkretnie wydojenie z publicznego przedsięwzięcia najwięcej forsy, jak tylko się da. Akcja jest skierowana głównie do najsprytniejszych jednostek ekip z półświatka - chodzi o obmyślenie planu na skierowanie dla siebie jak największej sumy z ubezpieczenia związkowego bez wzbudzenia podejrzeń wyższych inspektorów. Można to zrobić wykorzystując pojedynczych pracowników zrzeszonych, lub nawet zgłaszając niezauważony wcześniej czynnik zagrażający życiu pracowników w zakładzie objętym kuratelą związku. Wszystko zależy od Waszej kreatywności, którą ocenię sprawdzając tickety. Chciałbym, żebyście podeszli do tego zlecenia jak do dluższego przedsięwzięcia - jeśli ktoś chce potraktować to jako jednorazową akcję, żeby dorobić, niech lepiej sobie odpuści.  Poziom zaangażowania = zysk. 

 

 

 


[27/04/2019] Napad rabunkowy na mieszkanie, Idlewood.

27/04/2019 - 17:56

* W sobotę 27 kwietnia około godziny 17 na centralę 911 wpłynęło zgłoszenie o awanturze i odgłosach bijatyki w jednym z mieszkań na San Andreas Boulevard, Idlewood. Zgłaszającą była starsza kobieta mieszkająca piętro wyżej nad mieszkaniem w którym doszło do incydentu.

((San Andreas Boulevard, idlewood, interior klatka numer 2 - wszystko odbywało się w mieszkaniu z nazwą drzwi "Brett i Esme"))

 

* Kiedy służby porządkowe przybyły na miejsce i dostały się do mieszkania, okazało się, że znajduje się w nim jedynie otyły, czarnoskóry mężczyzna, Samson Biggs. W momencie przybycia jednostki LSPD Biggs był nieprzytomny - wokół mężczyzny rozlewała się kałuża krwi. Samson Biggs miał ogromne rozcięcie na brzuchu, odcięty środkowy palec lewej ręki - jego stan wskazywał także na pobicie i oparzenie twarzy. Jeżeli chodzi o rozcięcia i pobicie, to narzędziem zbrodni na 100% maczeta, lub innego rodzaju duże ostrze. Oparzenie zostało spowodowane najprawdopodobniej przez to, że napastnik uderzył Briggsa w twarz gorącą pizzą - pudełko i sama pizza zostały znalezione w mieszkaniu, wokół czarnego faceta.

((UID maczety (obiekt przyczepialny) to 1855377))

 

* Po chwili na miejsce dotarła jeszcze jedna jednostka w celu przesłuchania świadków - na złożenie wyjaśnień zdecydowała się jedynie babcia, która wezwała LSPD oraz przechodzień, który widział wychodzącego mężczyzne prawdopodobnie napastnika. Starsza kobieta zeznała, że wyszła na korytarz i stanęła na półpiętrze obserwując drzwi mieszkania w którym doszło do awantury. Według jej wyjaśnień po chwili zobaczyła wychodzącego "dostawcę pizzy" (mężczyzna miał na głowie żółtą bejsbolówkę z logo Well Stacked Pizza) w białej kurtce ze skorpionem na plecach. Na twarzy miał okulary, prawdopodobnie przeciwsłoneczne - w każdym razie kobieta nie zauważyła jego twarzy.
Zeznania drugiego świadka były szczątkowe - słyszał on awanturę stojąc pod blokiem. Po chwili zobaczył wychodzacego z klatki mężczyznę w białej kurtce ze skorpionem na plecach. Określił faceta jako "zdenerwowanego okularnika" - oficer dopytał, czy mężczyzna miał okulary przeciwsłoneczne, czy korekcyjne, na co mężczyzna najpierw odpowiedział, że korekcyjne, a potem, że w sumie sam nie jest pewien. Dodał też, że "okularnik" odszedł w stronę Mason street

((Napastnikiem był Jason_Petronella - nikt IC jednak go nie rozpoznał, do tego nasunięta na twarz czapka, okulary i kurtka z dużym kołnierzem nie pozwalają na jego identyfikację. Można kierować się ewentualnie tym, ze postka była w skinie w kurtce z żółtym skorpionem na plecach i w okularach korekcyjnych/przeciwsłonecznych. Często jestem IG w tym skinie.))

 

* Jeśli na miejscu jest jakikolwiek monitoring - a pewnie jest, ale w znacznej odległości, na stacji Idlewood - to potwierdza on, że około godziny 17 facet w bejsbolówce i kurtce z żółtym skorpionem szedł od klatki na Mason Street. Jeśli slużby pójdą krok dalej, zeby przeanalizować wcześniejsze zapisy z kamer, to odkryją, że 20 minut wcześniej ten sam mężczyzna, ale bez bejsbolówki, szedł od strony Mason Street, w stronę klatki. Kamera jest jednak w zbyt dużej odległości, aby zarejestrować wyraźnie twarz Jasona Petronelli.

 

* Kadry z kamery monitoringu na dachu stacji Idlewood

Spoiler

 

Spoiler