>

Skocz do zawartości

Posiadacznie komponentu nitro zobowiązani są napisać do dnia 17.02.2020 pw forum do Montgomery w celu jego zachowania


- zdjęcie

quietriot

Dostępny
Gracz Premium

6316

GamePoints

Rejestracja: 15/08/2014
Ostatnio: minutę temu
Likes

#1700478 [02/15] loneincrime - apollo69 (a brief history of time by lone swank)

Napisane przez quietriot w 15 godzin temu

banner2.png

 

* Stars Empire zatrzęsło się wczoraj (16/02, niedziela) pod wpływem kosmicznego wydarzenia, mianowicie koncertu LONEINCRIME. Występ był ściśle powiązany z premierą płyty Apollo 69 i zabrzmiały na nim trzy utwory wyznaczające w albumie pewnego rodzaju rozdziały - Friendzone (track otwierający Apollo), Lava Lamp (pierwszy singiel) i 3AM (pierwszy wyprodukowany wspólnie przez Lone Swanka i Royala Greniera). Po występie w klubie trwało długie after party zakłócone przez zasłabnięcie i upadek Kingsleya Lacazette, jednej z osób powiązanych z SCS. Lacazette został zabrany przez jednostkę EMS do głównego szpitala hrabstwa w Jefferson. Zaraz po tym widziano pijanego Lone, który wsiadł do swojego Hermesa i udał się powoli w stronę szpitala. Na miejscu miał lekki problem z wyjściem z auta, ale ostatecznie udało się.
 
#1700345 [16.02][SCS Records] SCS REX - AMERICAN NIGHTMARE MIXTAPE

Napisane przez quietriot w wczoraj

* lone czekał z zegarkiem w łapie i napisał pierwszy komentarz na youtube. zaprosił Royala do SCS studio w celu oblania świeżo wydanych płyt.
#1700336 [Odrzucone][ban][winzip]normal

Napisane przez quietriot w wczoraj

Panuj nad sobą, nie jesteś przecież zwierzęciem :) i ponoś uczciwie konsekwencje - z początku dostałeś jedynie kicka, co nie było sięgnięciem do ostateczności 

 

 

@ za kolejne popisy w ukrytych postach dostajesz moderację na dwa tygodnie
#1700334 [Odrzucone][ban][winzip]normal

Napisane przez quietriot w wczoraj

Decyzja była uzasadniona, niestety nie potrafisz dostosować się do zasad obowiązujących na serwerze. Szczerze mówiąc to serwer zyska jeżeli zostaniesz na banie - i tak za krótkim - może dzięki niemu coś Ci się ułoży w glowce 
#1700206 [15.02] Dino Sabbatini Calendar 2020

Napisane przez quietriot w wczoraj

* Lone Swank zamówił kalendarz z odbiorem osobistym w chacie Dino na Marinie. Chciał przez cały rok mieć na wierzchu kartę ze swoim zdjęciem, jednak pierdolily mu sie przez to dni i zaczął uzywac kalendarza w tradycyjny sposob
#1700007 [16/02] LONEINCRIME - STARS EMPIRE

Napisane przez quietriot w 2 dni temu

* Na portalach streamingowych pojawił się album, którego elementem promocji będzie własnie koncert w Stars Empire.

 

astronaut-bones.jpg

 

https://ls-rp.net/to...-by-lone-swank/
#1700004 [02/15] loneincrime - apollo69 (a brief history of time by lone swank)

Napisane przez quietriot w 2 dni temu

* Piętnastego lutego dzień przed koncertem w Stars Empire ukazuje się debiutanckie wydawnictwo muzyka LONEINCRIME stworzone pod szyldem labelu SCS. Album promowany był przez dwa teledyski - lava lamp i some girl z gościnnym udziałem SCS guntalka oraz będącej obecnie na fali złej sławy Shanny, która została wmieszana w sprawę zabójstwa Audrey Craig. Klimat płyty zgrywa się mocno z wizerunkiem kreowanym przez lone - utwory traktujące o poważnych kwestiach takich jak milosc, czy sens egzystencji przeplatają się z luźnymi trackami o seksie i uzywkach.

 

* Nazwa płyty, Apollo 69, odnosi się do kosmicznych klimatów w których osadzony był pierwszy oficjalny utwór Loneincrime, czyli lavalamp. Cała płyta ma mieć koncepcję podróży przez kosmos i czasoprzetrzeń. Roboczy tytuł to "krótka historia czasu według lone swanka" i również został zawarty w dołączonej książeczce.

 

* Płyta ukazuje się głównie na portalach streamingowych i youtubie, jednak nieduży nakład wersji fizycznych jest dostępny do nabycia na oficjalnej stronie scs studio, oraz na profilu lone na bandcamp.((w kazdym kawalku dostepne sa napisy na youtube))

 

astronaut-bones.jpg

 

 

1. FRIENDZONE

music: lone swank lyrics: lone swank produced by: lone swank and royal grenier

 

 

lyrics

Spoiler

 

2. WE'LL DIE

music: lone swank lyrics: lone swank produced by: lone swank and royal grenier

 

 

lyrics

Spoiler

 

3. LAVA LAMP

music: lone swank lyrics: lone swank produced by: lone swank

 

 

lyrics

Spoiler

 

4. 3AM

music: lone swank lyrics: lone swank produced by: lone swank and royal grenier

 

 

lyrics

Spoiler

 

5. KING

music: lone swank lyrics: lone swank produced by: lone swank

for my homie, kingsley

 

 

lyrics

Spoiler

 

6. SOME GIRL FT. GUNTALK, SHANNA

music: lone swank lyrics: lone swank produced by: lone swank and royal grenier

 

 

lyrics

Spoiler

 

7. DUI

music: lone swank lyrics: lone swank produced by: lone swank

 

 

lyrics

Spoiler

 

 

 

info do pieniążków

Spoiler

 
#1699995 [14.02][Panthers]Tyr Lykke - Dead Serious; best of lykke

Napisane przez quietriot w 2 dni temu

* lone swank wylicytował wersję deluxe za $723 i zrobił sobie z nią zdjęcie na instagrama
#1699684 [16/02] LONEINCRIME - STARS EMPIRE

Napisane przez quietriot w 5 dni temu

* Na socialmediach artysty pojawiają wpisy promujące wydarzenie i informujące o nadchodzącym albumie. Na lifeinvaderze swanka pojawił się już nawet tytuł debiutanckiego wydawnictwa - APOLLO 69

 

aaaaaa.png
#1699676 [12.02][SCS Records] SCS Rex - MOLLY IS MY VALENTINE

Napisane przez quietriot w 5 dni temu

* lone swank ukochał sobie kawałek, zapija przy nim smutki związane z chorobą bliskiego zioma
#1698943 loneincrime

Napisane przez quietriot w Tydzień temu

 

screenek.png

 

 

* Lone zapauzował z aktywnością medialną na okres promocji debiutanckiego wydawnictwa Shanny, "STAR". Poświęcił ten czas intensywny proces twórczy, który zbliża go do wydania długogrającego materiału. Muzyk spędzał czas z przyjaciółmi, był widywany na wydarzeniach organizowanych z ramienia LSFC, gdzie kibicował swojej przyjaciółce, Nona "Zmeya" Nekrasova.

 

* Swank rozpoczął rozmowy z przedstawicielami marki Elephonics zajmującej się tworzeniem oprogramowania i sprzętu dla producentów oraz DJ. Muzyk marzy o tym, żeby zostać endorserem firmy.

 
#1697760 [Wycenione][30.01] Team PP - I SPEND $7500 TO MAKE PHOTO WITH PRESIDENT...

Napisane przez quietriot w 2 tygodni temu

* lone swank kocha green screen. udostępnił to na swoim LI
#1696901 Jak uciekać przed LSPD w San Fierro

Napisane przez quietriot w 3 tygodni temu

super filmik, ale załóż sobie temat np w dziale hyde park, bo umieszczając to w poradnikach sugerujesz, że należy w taki sposób jeździć na serwerze ls-rp.net, a ostatnie czego sobie życzymy to latające admirale. siema!
 
#1696839 loneincrime

Napisane przez quietriot w 3 tygodni temu

jakimcudem.png

 

rozmowazmalikiem.png

 

w8al67MR69yGwAAAABJRU5ErkJggg.png

 

Hwy13R12l2B3AAAAAElFTkSuQmCC.png

 

 

* Rozwój labelu SCS jest porównywalny do rozwoju kolektywu raperskiego Link City Mafia. Ich głównym motorem napędowym jest Shanna, dla wielu osób z ich labelu to może być drabina na szczyt, bo kobieta może pochwalić się większym zasięgiem niż raperzy. Kolejnym kwiatkiem drużyny SCS jest artysta loneincrime dzięki wykreowanej otoczce przez swoje klipy. Jego piosenki oraz Shanny są coraz częściej puszczane przez rozgłośnie radiową blondedFM dzięki której ich liczba fanów rośnie niespodziewanie szybko. Medialne oczy są skierowane na SCS i oczekują na nakarmienie ich kontrowersją bądź innym sposobem dzięki któremu będą mogli mówić coraz więcej na ich temat.

 

 

* Lone Swank kolejny raz otarł się o granice bezprawia - został zatrzymany przez LSPD razem ze swoimi znajomymi z SCS po tym jak w okolicach studia doszło do bójki i strzelaniny. Muzyk został wypuszczony na wolność prawie od razu, nie miał żadnego powiązania z incydentem. Swank nie odnosi się w social mediach w żaden sposób do swojej przeszłości przestępczej oraz do aktualnych wydarzeń mogących zacząć wyciągać fakty dot. tej przeszłości na wierzch. Zabieg ten zbiega się w czasie z odcięciem od poprzedniej grupy, Allstar Majestic Knockout.

 

* Postać charakterystycznego producenta jest coraz częstszym obiektem wzmianek na popularnych profilach w socialmediach. O artyście wspominał między innymi Wet Willy podkreślając znaczenie Swanka w sukcesach odnoszonych przez kolektyw SCS. Utwory Lone dostały się do rozgłośni radiowych.

* Został zaproszony do udziału w wywiadzie przez blogera Malika Gunna aka Gunner.

 

* Lone rozpoczął artystyczną relację z fotografem Dino Sabbatini pokazując się w jednej z jeszcze nieopublikowanych sesji zdjęciowych. W gronie osób zainteresowanych mówi się, że Lone i jego klasyczny samochód trafią do kalendarza przygotowywanego przez Dino.

 

* Robi się rozrzutny, jego klasyk rzuca się w oczy przez piękne, złote felgi.

 

sa-mp-004.png

 
#1696480 [Wycenione][21.01]Malik /Gunner/ Gun - wywiad.

Napisane przez quietriot w 3 tygodni temu

* lone rozrzucil swoim znajomym link do profilu mlodego blogera, posluchal rozmowy i pozdrowil ziomala w komentarzu