>

Skocz do zawartości


- zdjęcie

povie

Poza forum
 Mroczny Zawodnik

1500

GamePoints

Rejestracja: 14/06/2014
Ostatnio: 26/02/2019 17:19
Moje tematy

Balkan and Eastern European american community

08/02/2019 - 11:54

sa-mp-008.png
"I'm from where thinkin get you rich instantly, where affiliation is the key
and innocent guys can get hit with 17 years of conspiracy"
 
_______________________
 
 
Nadrzędnym celem projektu było, jest i będzie stworzenie luźnego społeczeństwa graczy odgrywających postaci imigrantów z Półwyspu Bałkańskiego, Europy Środkowej czy Wschodniej oraz obywateli USA z korzeniami tamże. Na chwilę obecną głównym miejscem skupiającym społeczność jest biuro fundacji prowadzonej niegdyś przez Veljko Strakoshę, obecnie przez jego ludzi, która przy współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami dba o swoich podopiecznych, organizując im legalną pracę, dach nad głową i podstawowe środki do życia. W założeniu fundacja miała być legalnym frontem dla formującej się powoli organizacji przestępczej, jednak w tej chwili na dobrą sprawę nie jest w żaden sposób powiązana z jakimkolwiek procederem kryminalnym, nie licząc przekrętów związanych z pobytem nielegalnie przebywających na terenie USA imigrantów. Struktury gangu zaczynają tworzyć się jednak pod okiem innej postaci, Siemion Ochrymiuk, który skupia tych podopiecznych fundacji, którzy są na bakier z prawem i których interesuje pieniądz szybszy i łatwiejszy, niż na etacie. Innym miejscem, w którym można złapać kontakty, jest osiedle na dolnym Vinewood, które zamieszkuje kilka postaci powiązanych z projektem. Tworzy się tam naturalny housing project dla postaci o nazwisku brzmiącym, jak "ze starej ziemi" (bo tak między sobą określamy naszą społeczność).
 
Granie przy projekcie ma być dodatkową ścieżką rozwoju dla postaci. Tworząc charakter pod istniejącą już grupę przestępczą w podobnym nam klimacie, możesz po prostu wpaść do fundacji, załatwić sobie legalny zarobek, dach nad głową, poznać kilka mniej lub bardziej znaczących postaci z półświatka i w ten sposób zapewnić sobie alternatywną możliwość gry, jeśli organizacji, pod którą tworzycie postać, zabraknie. Co oczywiste, grając z nami, nie deklarujecie kompletnie nic. Wszystkie relacje budujemy IC i tylko na tej płaszczyźnie chcielibyśmy to utrzymywać.
 
tej części tematu w najbliższym czasie postaramy się też zorganizować biblioteczkę ze źródłami, które mogą nakierować na stworzenie ciekawej postaci, lub urozmaicenia dotychczasowo granego avatara.
 
[Reaktywuję to co współtworzyłem razem z Karolem, Rico i Patrixonem. Mam nadzieję, że pójdzie tak samo dobrze jak ostatnim razem i nie skończy się tak szybko. Bo grało się zacnie]

[06.01] Impreza w The Old Cinema Mama's Club

02/01/2019 - 17:38

unknown-6.png

* * Po mieście roznosi się informacja wraz z plakatami o imprezie, która odbędzie się 6 stycznia 2019 roku w klubie The Old Cinema Mama's Club, mieszczącym się na East Carto. (Pilon St. na mapie). Na stanowisku DJ'a na owej imprezie zasiądzie Lucas Cochran

the_old_cinema_mamas_club-1.png


Error

16/06/2018 - 10:50

Hejka, po wejściu na serwer była aktualizacja plików, nie przerywałem ani nic. I teraz coś takiego wyskakuje.

sa-mp-048.png

Jakieś sugestie, oprócz reinstalacji gta?