>

Skocz do zawartości


- zdjęcie

ADVGierki

Poza forum
 Mroczny Zawodnik

1792

GamePoints

Rejestracja: 04/04/2014
Ostatnio: Informacja prywatna
Moje tematy

Porwanie oficera LSPD

2 tygodni temu

3american-police-militarization-war.si.j

 

 

* Przed północą 29/07 w okolicy stacji Southeast doszło do porwania jednej z pracujących tam osób, a dokładniej Bridgette Aldridge - 28 letniej oficer Los Santos Police Department. Akcja była szybka, a osoby uczestniczące w porwaniu nie były zamaskowane

 

* Przechodnie mogli zeznawać o dwóch pojazdach - FBI Rancherze, z którego wybiegło trzech uzbrojonych po zęby w karabinki HK wietnamczyków oraz o Huntleyu, z którego wysiadła tylko jedna osoba, też uzbrojona w karabinek HK. Akcja nie trwała dłużej jak 30 sekund - mężczyźni wybiegli z pojazdów, wciągneli kobietę do pojazdu i rozjechali sie w dwie różne strony. Wszyscy finalnie spotkali się gdzieś w okolicach górnego Los Flores, gdzie ślad po nich TYMCZASOWO zaginął.

 

* Podczas porwania nie było żadnych strzałów, kobieta współpracowała.

 

 

Spoiler

[08/08] Morderstwo agenta federalnego

08/07/2019 - 00:27

large.jpg

 

 

* Późnej nocy 8 lipca kamery w okolicach East Beach mogły zarejestrować beżowego patriota przemieszczającego się w dość szybkim tempie ulicami Los Santos. Pojazd pod osłoną nocy dotarł do celu - domu Jamesa Stuckeya. Mężczyźni, a była ich czwórka, stali kilka minut pod klatką mieszkaniową, po czym zamaskowani i uzbrojeni po zęby wtargneli przestrzeliwując zamek do domu byłego agenta federalnego. Mężczyźni przesiadywali w mieszkaniu około piętnastu minut. Chwile przed pierwszą w nocy okolice East Beach mogły zostać rozbudzone przez serie strzałów z M4, AK-74 oraz Desert Eagle. Grupka morderców po całej akcji zawinęła z miejsca zdarzenia i udała sie daleko poza obszar Santos.


Osoby wchodzące do mieszkania z którego było słychać strzały mogły zastać ciała James Stuckey i Trisha Boulevard. W jednym z pomieszczeń znajdowało się żywe, płaczące ze strachu małe dziecko.

 

 

 

Spoiler


Acampa Investments

01/07/2019 - 20:13

acampa.png
Acampa Investmets to firma inwestycyjna, której oscylowana wartość majątku wyceniana jest w milionach dolarów amerykańskich. Cały koncept uzewnętrznił się z ramienia Marco Alberghini, działającego wówczas pod fałszywym imieniem i nazwiskiem - Mitch Acampa. Imperialny koncern jest jedynie przykrywką do prania brudnych pieniędzy, z której korzyści czerpie rodzina mafijna Infascelli Crime Family. Mimo nielegalnego mechanizmu, cała działalność dość czysto okazuje charakter zaangażowania kapitałowego, w tym najczęściej w lokalne biznesy, a także przejawia swe charytatywne atrybuty, m.in. pakiety rodzinne dla najuboższych oraz fundowanie nauki w Creshawn High School dla młodzieży.


Los Santos Wear Racing Team

23/05/2019 - 17:56

racing_team_small.PNG

 

 

Los Santos Wear Racing Team - półprofesjonalny zespół wyścigowy zrzeszający osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z wyścigami CARNAS. Mimo młodych i nieznanych w świecie amerykańskiego motosportu twarzy, według bukmacherów zespół ma spore szanse na powodzenie ze względu na pieniądze jakie marka Los Santos Wear wpakowała w rozwój drużyny.


Drużyna została oficjalnie uformowana 28 marca 2019 roku.Dyrektor Regionalny:  Norwich Newport x Shanice Bae

Dyrektor Sportowy:  Mitch Gallaway

Głowny inżynier:  Yvonne Subercaseux

Kierowca Pierwszy:  Alexander Carvalho

Kierowca Drugi: Cody Duster

Kierowca Zastępczy: Larry Barry

Mechanik I: Yvonne Subercaseux

Mechanik II :  Dante Pattie

Mechanik III:  Orville Cassidy

Mechanik IV:  Liam Blueberry

 

focia2.png


CARNAS - Pytania odnośnie funkcjonowania projektu

22/05/2019 - 14:10

Dołączona grafika

Siema! Jeśli macie jakiekolwiek pytania odnośnie funkcjonowania tego przedsięwzięcia możecie śmiało tutaj pisać, a ktoś z nas (ja/norman/milon) na Wasze pytania odpowie.


test

czy będzie ustalony limit drużyn?


limitu drużyn nie ma na ten moment, wszystko wyjdzie po zakończeniu pierwszego sezonu.

I jakie są mniej więcej wymagania aby taką drużynę w przyszłości założyć?


Kwit i odpowiednia ekipa, sponsorzy pod team.