>

Skocz do zawartości


- zdjęcie

ADVGierki

Poza forum
 Mroczny Zawodnik

3287

GamePoints

Rejestracja: 04/04/2014
Ostatnio: 38 minut temu
Likes

#1682199 [Odrzucone][Blokada Postaci] [Vinsu] KusKusek

Napisane przez ADVGierki w 22 godzin temu

Kara słuszna.
#1682183 [Zaakceptowane][blokada postowania][dirty] depcior

Napisane przez ADVGierki w wczoraj

Okej, wymienimy Ci to na tydzień moderacji.
#1681770 [Zaakceptowane][ban][sava] Woody Merle

Napisane przez ADVGierki w 3 dni temu

Niech będzie, pilnuj sie.
#1681656 Los Santos Fire Department

Napisane przez ADVGierki w 3 dni temu

przynies_maka_pls.png

 

Spoiler#1681528 [Zaakceptowane][BAN FORUM][Sparrow] aikon

Napisane przez ADVGierki w 5 dni temu

Okej, zdejmiemy Ci to.
#1681440 Los Santos Fire Department

Napisane przez ADVGierki w 6 dni temu

sa-mp-911.png
#1681277 [Odrzucone][SPAMER][TETRIS] marunia

Napisane przez ADVGierki w Tydzień temu

Odrzucamy.
#1681196 F1

Napisane przez ADVGierki w Tydzień temu

FB_IMG_1570547546818.jpg
#1680960 [05/10] Kolejne podpalenia.

Napisane przez ADVGierki w Tydzień temu

* Los Santos Fire Department wypuściło raport w sprawie podpalenia, Fire Chief Stinger Payet wkrótce opublikuje oświadczenie w tej sprawie.

 

 

2552.png
#1680868 Los Santos Fire Department

Napisane przez ADVGierki w Tydzień temu

dispatch.png

 

pozar1.png

 

pozar2.png

 

pozar3.png
#1680408 [Odrzucone][Ban] [System] Bill_Stone

Napisane przez ADVGierki w 2 tygodni temu

Odrzucamy.
#1679603 Los Santos Fire Department

Napisane przez ADVGierki w 3 tygodni temu

JOINLSFD.png

 

Spoiler#1679473 FIREHOUSE BAR AND GRILL

Napisane przez ADVGierki w 3 tygodni temu

1.png

 

Firehouse Bar and Grill – lokal umieszczony na Central Avenue stworzony przed grupę służących w lokalnej jednostce FD osób. Klimat we wnętrzu nawiązuje bezpośrednio do tematyki i historii służących w tym stanie strażaków i paramedyków. Porozstawiane w niektórych miejscach koguty, fototapety ukazujące sprzęt ratowniczy czy historyczne zdjęcia ukazujące trudy ratowników z pewnością pozwalają poczuć się jak na przerwie w lokalnej jednostce. 
 
To miejsce przepełnione pasją naturalnie odwiedzają strażacy i paramedycy po służbie, ale również Ci którzy zatrzymują się na krótką przerwę, kiedy aktualnie pełnią ciężką służbę na rzecz społeczeństwa. Firehouse Bar and Grill to idealne miejsce, aby wpaść ze znajomymi na piwo w akompaniamencie alternatywnego rocka, przyjść z dziećmi na ogromnego burgera (również wegańskiego) czy wspomóc lokalną jednostkę. W lokalu, oprócz świetnego jedzenia można zakupić koszulki z logo Los Santos Fire Station No. 28, smycze, zabawkowe wozy strażackie i ambulansy czy maskotki. Dochód z zakupu gadżetów w całości przechodzi na akcje charytatywne prowadzone przez służby porządkowe, m.in. zakup pluszaków czy sprzętu dla ciężko chorych dzieci w All Saints Hospital w Los Santos. To również idealny moment, aby zamienić parę słów ze strażakami – pożartować, porozmawiać o ich codziennych trudach czy po prostu podziękować im za służbę. 
 
Ogromny wybór kuchni amerykańskiej – od żeberek w sosie BBQ bądź w piwie do wymyślnych rodzajów burgerów, mnóstwo różnych piw podawanych w firmowych szklankach – od sieciówek typu Pisswasser do piw pochodzących z małych, lokalnych browarów i braterska atmosfera w lokalu na pewno skłonią Cię do tego, aby polecić FBG znajomym i wrócić tutaj kolejny raz. I kolejny. I kolejny.
#1677336 Los Santos Fire Department

Napisane przez ADVGierki w 07/09/2019 - 02:15

air_operations_kustosz_final.png

 

Air Operations Unit - wydział LSFD posiadający na wyposażeniu specjalistyczne śmigłowce średnie i lekkie. Załogi są gotowe do działania 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Do zadań LSFD Air Operations należą: walka z pożarami lasów z powietrza, transport poszkodowanych, działania gaśnicze na wysokościach, ewakuacje, działania ratunkowe w trudno dostępnych miejscach, działania search and rescue i wspieranie wszelkich innych sytuacji wymagających użycia śmigłowca.


Śmigłowce wyposażone są w technologie takie jak termowizja, noktowizja, najnowsze systemy awioniki, specjalistyczny osprzęt gaśniczy i medyczny. W skład załogi wchodzą wysoce wyszkoleni piloci oraz medycy.

Do szeregów Air Operations dołączyć mogą osoby, które na stopniu Firefighter przebyły minimum 4 lata i uzyskały licencję pilota we własnym zakresie.

 

Spoiler
#1677335 Los Santos Fire Department

Napisane przez ADVGierki w 07/09/2019 - 02:15

wiktor__itek__w__itus__witus.png

 

(Fire investigation involves the examination of all fire-related incidents once firefighters have extinguished the fire. The practice is similar to the examination of crime scenes in that the scene must be preserved and evidence collected and analysed, but with numerous additional difficulties and dangers. The investigation will include closely surveying the damaged scene to establish the origin of the fire and eventually establishing the cause)The Bureau of Fire and Arson Investigations - Wydział Los Santos Fire Department który przy wykorzystaniu swoich zasobów ludzkich ma za zadanie ustalić przyczynę pożaru. Odpowiednio przeszkoleni inspektorzy zostaną wyznaczeni do zbadania  szczątków pożaru w celu uzyskania informacji potrzebnych do odtworzenia sekwencji zdarzeń prowadzących do pożaru. W przypadku celowych podpaleń na miejscu najczęściej pozostają znikome ilości śladów ze względu na stopień w którym rozwija się ogień, jak i przez dość częste, lecz spowodowane nieumyślnie zatarcie śladów w trakcie akcji gaśniczej. Różnicą między normalnym pożarem, a pożarem wywołanym celowo jest fakt użycia środków trzecich w celu wzniecenia bądź przyspieszenia ognia. The Bureau of Fire and Arson Investigations dysponuje całą masą specjalistycznego sprzętu ułatwiającego wykrycie udziału “wspomagaczy” ognia.Spoiler