>

Skocz do zawartości

WOŚP #2

 

Dzięki wszystkim, którzy odpowiedzieli w naszej ankiecie na temat WOŚP! Wydaje nam się, że mamy już trochę lepsze pojęcie o tym co Was interesuje.

 

Mamy dla Was kolejne pytanie. Żeby wydrukować różne fajne rzeczy zazwyczaj musimy zamówić je w minimalnych ilościach kilkudziesięciu sztuk. Przez to zastanawiamy się, czy chcecie mieć możliwość kupienia jeden z kilku limitowanych, pamiątkowych, "dużych" rzeczy? Czy też bylibyście zainteresowani kupieniem paczki różnych pierdół typu otwieraczy do piwa, smycz, podkładek pod myszkę, pendrivów, etc.

 

Dodatkowo, jeśli jesteście zainteresowani opcją "paczki", to w jakich cenach powinniśmy próbować się zmieścić żebyście chcieli taką paczkę kupić?

 

Przypominamy, że LS-RP wykłada na wszystko pieniążki, a całość kwoty którą Wy płacicie pójdzie do Jurka.

 

Strawpoll #1: https://www.strawpoll.me/16792739

Strawpoll #2: https://www.strawpoll.me/16792785

WOŚP

 

Planujemy już uczestnictwo w 27 Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy i chcemy się Was zapytać, co zachcielibyście licytować na Allegro aby wesprzeć WOŚP. Celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

 

Głosujecie tutaj: https://www.strawpoll.me/16771471

Dodatkowe pomysły wrzucacie tutaj: https://ls-rp.net/topic/155858-temat-wo%C5%9Bp/


- zdjęcie

Tetris

Poza forum
Gracz Premium

4741

GamePoints

Rejestracja: 02/02/2012
Ostatnio: 47 minut temu
Postacie
Marcus Bradson
164h
Gustavo Cavaliere
11h
Stiepan Owlowsky
79h
Jerry Lackfield
127h
Dave Brington
14h
Paulie Scalise
16h
Earl Dixon
164h
Charlie Lamaison
146h
Phil Mitterrand
292h
???
168h
William Daves
1392h
Statystyki
 • Grupa: Gamemaster
 • Odwiedzin: 61203
 • Tytuł: Organizacje przestępcze, strefa cywilna, narracja serwerowa
 • Wiek: 22 lat
 • Urodziny: Listopad 24, 1995
 • Płeć
  Mężczyzna Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Sosnowiec
Kontakt
 • Discord Discord  Tetris#5605
Narzędzia użytkownika
Osiągnięcia
Admin Punkty Notatka
Ctronic +10 GS Organizacja eventu
Akro -100 GS brak elementarnej wiedzy
Kindybał +10 GS ale mu pan powiedzial
SultanS +2137 GS inside joke
Rekinn +10 GS 10/10 kolejny joke
SultanS -1 GS chujowy gust
Heba +10 GS niesamowite umiejetnosci moderatorskie
Sparrow +25 GS najlepiej prosperujacy lokal w los santos
Akro +50 GS Honorowy Obywatel Sosnowca
O mnie

William 'Screamer' Daves - Od urodzenia gangster z ganton, wiecznie zapatrzony w starszych od siebie. Facet z wielkimi ambicjami i mocno zakorzenionymi zasadami starej szkoły. Na ulicy uznawany za jednego z największych weteranów, bo na własnej skórze przeżył wiele wojen między setami, które finalnie zakończyły żywot Groves.

Po dłuższej odsiadce chwycił za lejce swojej gangsterki i razem z paroma weteranami uformowali klikę na Grape Street.

 

Travis Robinson - Dobrze wyszkolony gliniarz, znający perfekcyjnie wszystkie tajniki taktyki czarnej. Zanim trafił do Los Santos prowadził kilka jednostek specjalnych w róznych stanach oraz pracował jako instruktor strzelania dynamicznego. Generalnie to kawał taktycznego gnoja, który w swojej pracy na ulicy nigdy nie grał czysto. Wiele razy oskarżany o korupcje lub spoufalanie się z przestępcami, jednak nigdy dowody nie były na tyle twarde, by trafił za kraty.

 

Charlie Lamaison - Południowiec z zamiłowaniem do survivalu, mistrz taktyki zielonej. Wzorowy obywatel miasta, sierżant LSPD, oraz szef Gangs and Narcotics Divison. W swoim życiu zawsze stawia innych ponad siebie, jest bardziej kimś kto woli dawać, niż dostawać.

 

Phil Mitterrand - Brytyjczyk, typowy barowy wykidajło który spełnił swój amerykański sen zarabiając grube miliony na swoim koncie. Założyciel najlepszego baru w mieście Big Ben, który był centrum operacyjnym jego grupy przestępczej. Liczne wymuszenia, pobicia, podpalenia na jego koncie sprawiały że znało go praktycznie całe miasto. Dbał o to, żeby jego sława go wyprzedzała. Mimo swojej kryminalnej działalności, prowadził kilka dobrze prosperujących biznesów.

 

Earl Dixon - w zasadzie jest to człowiek legenda świata klubów motocyklowych. Od zawsze zwiazany z Coyotes MC, jako pierwszy kojot wjechał do Los Santos powodując rozlanie się członków klubu na całe miasto. Stworzył imperium, które trzymało w rękach wiele sznurków, jednak zdradzony przez najbliższych współpracowników postanowił zostawić swój klub - teraz przemierza wszystkie stany, zatrzymując się w przydrożnych barach.

Ostatnio byli