Skocz do zawartości
Los Santos Roleplay
Cierni_

Szukam osoby do gry In Character

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje osób grających tancerki. Nie wymagam głównej postaci, jest mi to obojętne. Oferuję pieniądze z duty, pieniądze na /pay za każdą imprezę i interakcję z najlepszą organiazcją - Mobshitters MC.

https://ls-rp.net/topic/166911-vulgari/?tab=comments#comment-1704727

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemano, poszukuje kilka chętnych osób do rozgrywki w/s belview players krótko opiszę co gramy;

Gramy dzieciaków z Ghetta, których celem jest wzbogacenie się oraz zdobycie wpływów na mieście. W przyszłości zamierzamy stworzyć swój crackhouse (robić z tego ssy, etc.) przez co chcielibyśmy otrzymać dostęp do narkotyków twardych. Gramy dzieciaków w wieku 15-20 lat. Nie utożsamiamy się z żadnymi bandanami, historie oraz reszte chcemy tworzyć IC.

Chętnych do gry zapraszam do mnie na discord; młody mariusz#2767

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chętnie zagram postać chemika lub czegoś związanego z obrotem narkotykami, mam w tym spore doświadczenie, piszcie pw

sa_mp_045.png

sa-mp-031.png

sa-mp-000.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zagram coś ciekawego,  jakiś kreatywny,  wychodzący poza schemat wątek. Chop, baba, kuzynka somsiada z naprzeciwka. Kontent obojętny,  coś co można ciekawie rozwijać.  Odpadają ciemne masy,  mogę też pograć dłuższy epizod. Pw.

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 25.03.2020 o 20:39, pukawa napisał:

Szukam osoby, która miałaby ochotę pograć jakąś kobiecą postać (żona/dziewczyna/narzeczona/kochanka, whatever) przy mojej postaci sierżanta z klubu Wranglers MC. Otwarty jestem też na inne charaktery, nie tylko tego typu - i nie tylko kobiety, nawet brat, cokolwiek wymyślimy.

Chętny jestem też na grę z osobami, które ogólnie chcą się przy mnie zakręcić lub inne propozycje.

Zachęcam też do grania z Wranglers MC, invite dostaniecie na moim Discord lub PW.

W dniu 27.03.2020 o 03:00, pukawa napisał:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ezgif-3-be920eb9aa58.gif

Siema, poszukuje osób które byłyby chętne do wzięcia udziału w rozwoju San Andreas State Prison. Jedyne czego od was wymagamy to chęci do nauki oraz dyspozycyjność podczas rozgrywanych sesji roleplay (głównie wieczorami, około 21.00). Grajcie co chcecie, my wam pomagamy. Jesteśmy w stanie zaoferować wam pełną rozgrywkę więzienną pod kątem zabójstw, bijatyk, handlowania narkotykami, bronią, szmuglowania narzędzi. Podczas rozgrywki więziennej, będziecie grać pod czujnym okiem nowej organizacji porządkowej, San Andreas Department of Corrections and Rehabilitation, która odpowiedzialna będzie za grę strażników więziennych. Do waszej dyspozycji oddajemy wam interior San Andreas State Prison, liczący ponad 25 interiorów w których znajdują się między innymi: Blok męskiej generalnej populacji, Blok damskiej generalnej populacji, Spacerniaki dla każdego z bloków.

Jeśli jesteś zainteresowany, wejdź w ten link: https://discord.gg/mENjw9k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapraszam do świata przestępczości na Bush Street. Poszukujemy osób z pomysłem na postać- oczywiście możesz grać cpunka pokroju Maxym Crystal co myśli tylko o kolejnej działce kryształu Ale za wiele nie osiągniesz. Oferujemy aktywną grę i otwartość na nowych graczy. Zapraszam! https://discord.gg/RKrkxkH

Szukam także osób do odegrania młodszych członków rodziny (brata młodszego siostrzeńca bratanek bratanica cokolwiek) oraz partnerki dla mojej postaci Bray Laurent. Oferuje dobra gierkę oraz w miarę normalnosci dobra materialne.

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...