>

Skocz do zawartości

Trwa rekrutacja do ATF - szczegółowe informacje znajdują się w ich temacie. Do swoich szeregów graczy poszukuje także DEA, o czym więcej informacji tutaj.

Trwa rekrutacja do Department of Public Works, aplikuj juz teraz!

Szukam osoby do gry In Character

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9219 odpowiedzi w tym temacie

#9201 traper_roku

• locked up behind xanax bars

• Użytkownik Premium
  • Miejscowość:sportowy bytom

Napisano 3 dni temu

zapraszam bedzie fajnie https://ls-rp.net/to...3/#entry1462821

#9202 dobrybass

• Użytkownik
  • Miejscowość:gabberland

Napisano 3 dni temu

crystal_dogz.jpg

Cześć, poszukuję kilku osób chcących pograć na Crystal Gardens. Gramy gnojków których ciągnie do kasy, którzy zrobią wszystko by się wzbogacić, imprezy na osiedlu, ćpanie i oczywiście obracanie kasą na winklach - klimat niczym z seriali o gangsterach. Możecie grać co chcecie, macie być kreatywni. Jeżeli chodzi o rasę, mi to obojętne, najlepiej jakby było ich kilka; azjata, czarnuch czy białas. Nie chcę ludzi którym po kilku dniach się to znudzi. Nawet jak nie masz doświadczenia i chcesz je podszlifować to zapraszam.

Jeżeli znajdą się chętni, zapraszam na pw lub na discorda - swirek x bass#6144

#9203 Satan666

• East Idlewood 14

• Użytkownik

Napisano 3 dni temu

gif.gif

Jak ktoś pamięta i grał w tej zorganizowanej grupie przestępczej i nostalgia go spowrotem do nas ciągnie, to zapraszam

#9204 Bosmer

• Lwie Serce

• Użytkownik

Napisano 3 dni temu

pusher-2-1.jpg

1. Poszukujemy osób do organizacji przestępczej The Pomerania Group (polski "Pomorska grupa przestępcza")

https://ls-rp.net/to...omerania-group/

- Osoby które chcą grać polaka w Stanach zjednoczonych, to zwykłego robotnika czy znanego gangstera z pomorza. Każda droga i tak prowadzi do jednego, do imperium finansowego wspieranego przez biznesy w USA jak i w Polsce. Nie ważne z jakiego szczebla zaczniecie u mnie w organizacji, ważne jak skończycie, wszyscy na równi. Do każdego gracza podchodzimy indywidualnie, pomagamy we wszystkim i uczymy. Proszę każdego nowego gracza o to, żeby sie nie bał, tylko do mnie napisał. Grajcie co chcecie, faceta czy kobietę, ze stanów albo z polski, Polaka, Ukraińca, Białorusina, Czeczena. Każdy z was dostanie ode mnie to czego pragnie. Grajcie pracownika, ubezpieczycielkę co tylko chcecie.

2. Poszukujemy osób do organizacji prywatnej działającej pod organizacją przestępczą The Pomerania Group (polski "Pomorska grupa przestępcza")

https://ls-rp.net/to...ician-mandurah/

Electrican Mandurah to firma instalatorstwa elektrycznego zajmująca się szeroko pojętą elektryką od pierdół, do zaawansowanych układów. Poszukujemy osób które się na tym znają, ale też OSÓB KTÓRE SIĘ NIE ZNAJĄ, na stanowiska pomocnika. Płacimy bardzo dużo pieniędzy z biznesu i wykładamy dodatkową forsę od każdego zlecenia. Do tego dochodzi zajebista budowlana atmosfera, gdzie gramy wszyscy na równi.

Chętnych zapraszam na pw.

#9205 tangle_gang

• Użytkownik

Napisano 2 dni temu

zagram gdzieś, gdziekolwiek, cokolwiek, kogokolwiek.

#9206 tangle_gang

• Użytkownik

Napisano 2 dni temu

zapraszam bedzie fajnie https://ls-rp.net/to...3/#entry1462821

polecam tego gracza, ale zareklamuje swój projekt https://ls-rp.net/to...ousing-project/

może kiedyś.. w dalekiej przyszłości przejście w proces powstawania grupy przestępczej.

Użytkownik tangle_gang edytował ten post 2 dni temu

#9207 rxq

• Użytkownik

Napisano 2 dni temu

[Fratello's Restaurants Chain - nasi partnerzy]

tmexix.png

Bez_tytu_u.png

Fratello's Restaurants Chain poszukuje:

- partnerów biznesowych (wymagamy prosperującego baru, restauracji)

- kierowników do obu lokali partnerskich

- pracowników na stanowisko sprzedawcy

Dla obu wariantów gwarantujemy genialne warunki współpracy, możliwość świetnych zarobków oraz nawiązania znajomości w branży. Nie czekaj dłużej i dowiedz się więcej na [[podany adres e-mail]].

kierasów mi trzeba, płacę premię od zatrudnionych pracowników.

#9208 MICHSON88

• Użytkownik

Napisano 2 dni temu

https://ls-rp.net/to...h/#entry1463615

Szukam osób chętnych do gry pracowników w firmie elektrycznej, dołączenie do firmy otworzy Ci też drogę do dalszej współpracy z moją postacią, która połączy cie z pomorską grupą przestępczą, ale to ty zadecydujesz czy chcesz z nami grać, możesz zostać zwykłym pracownikiem. Mogę zaoferować Ci kilka scenariuszy dołączenia do firmy, ale chętnie też pomogę zrealizować Ci Twój pomysł.

Szukam również osób, które pomogą rozkręcić nam biznes i bezinteresownie zapłacą za wykonanie usługi elektrycznej.

Dla osób chętnych do gry przy mojej postaci wskazane zapoznanie się z tematem

#9209 Keesh

• Użytkownik

Napisano 2 dni temu

1.png

Szukam chętnych osób, które kreują/chcą kreować postacie modelek i byłyby chętne na grę w projekcie. Na PW.

Użytkownik Keesh edytował ten post 2 dni temu

#9210 Gremlin

• .

• Użytkownik Premium

Napisano 2 dni temu

Szukam jednego ew. dwóch chemików/kucharzy do gry.

Mogą to być postacie specjalnie założone pod ten projekt, mogą to być postacie już istniejące, które IC mają pojęcie o produkcji narkotyków(np. postacie z zombies). Zainteresowane osoby zapraszam na PW.

Użytkownik Gremlin edytował ten post 2 dni temu

#9211 arjel

• Scenariusze, eventy długoterminowe

• Gamemaster

Napisano 2 dni temu

YTEMAT.gif

Chętnych do gry na osiedlu zamieszkałym przez ludność napływową zapraszam do kliknięcia w grafikę.

#9212 TheLordZibi

• branża rozrywkowa

• Support

Napisano 2 dni temu

Są jacyś chętni do gry w undergroundowym labelu raperów ewentualnie producentów? Pomoc z strony grafiki i czasem i montażu byłaby pewnie zapewniana, jedyny warunek to pisanie własnych tekstów i pomysł na taką postać. Gracze powiązani z org. przestępczymi (najlepiej się w sumie wpasuje klimat gangów) też zapraszani, bo cały projekt będzie w sumie jako tako powiązany z półświatkiem. Pytanie orientacyjne, piszcie pw/skype.

#9213 Sp4n3reK

• Niebieska hipokryzja

• Użytkownik Premium

Napisano 2 dni temu

https://ls-rp.net/to...-bettina-place/  - Nowych graczy również zachęcamy. 

#9214 plewa

• Użytkownik

Napisano 2 dni temu

elo, zatrudnię jeszcze jednego krupiera do kasyna. Wystarczy codzienna gra a bedziecie zarabiac jak mało kto, PW

#9215 pan_Emil

• Użytkownik
  • Miejscowość:Głogów

Napisano wczoraj

2 wolne postaci do gierki. 

#9216 dobrybass

• Użytkownik
  • Miejscowość:gabberland

Napisano wczoraj

Cześć, poszukuję kilku osób chcących pograć na White Blocks. Gramy gnojków których ciągnie do kasy, którzy zrobią wszystko by się wzbogacić, imprezy na osiedlu, ćpanie i oczywiście obracanie kasą na winklach - klimat niczym z seriali o gangsterach. Możecie grać co chcecie, macie być kreatywni. Jeżeli chodzi o rasę, mi to obojętne, najlepiej jakby było ich kilka; azjata, czarnuch czy białas. Nie chcę ludzi którym po kilku dniach się to znudzi. Nawet jak nie masz doświadczenia i chcesz je podszlifować to zapraszam.

Jeżeli znajdą się chętni, zapraszam na pw lub na discorda - swirek x bass#6144

#9217 Białyy

• Użytkownik

Napisano wczoraj

Siema, poszukuje osoby do projektu związanego z handlem organami. Osoba ta odgrywałaby epizodyczna postać chirurga, wycinającego organy.

#9218 TheLordZibi

• branża rozrywkowa

• Support

Napisano wczoraj

Są jacyś chętni do gry w undergroundowym labelu raperów ewentualnie producentów? Pomoc z strony grafiki i czasem i montażu byłaby pewnie zapewniana, jedyny warunek to pisanie własnych tekstów i pomysł na taką postać. Gracze powiązani z org. przestępczymi (najlepiej się w sumie wpasuje klimat gangów) też zapraszani, bo cały projekt będzie w sumie jako tako powiązany z półświatkiem. Pytanie orientacyjne, piszcie pw/skype.

#9219 MICHSON88

• Użytkownik

Napisano wczoraj

https://ls-rp.net/to...h/#entry1463615

Szukam osób chętnych do gry pracowników w firmie elektrycznej, dołączenie do firmy otworzy Ci też drogę do dalszej współpracy z moją postacią, która połączy cie z pomorską grupą przestępczą, ale to ty zadecydujesz czy chcesz z nami grać, możesz zostać zwykłym pracownikiem. Mogę zaoferować Ci kilka scenariuszy dołączenia do firmy, ale chętnie też pomogę zrealizować Ci Twój pomysł.

Szukam również osób, które pomogą rozkręcić nam biznes i bezinteresownie zapłacą za wykonanie usługi elektrycznej.

Dla osób chętnych do gry przy mojej postaci wskazane zapoznanie się z tematem

Dodam, że nie wymagam jakiejkolwiek wiedzy o elektryce

#9220 adriannna

• Użytkownik

Napisano 22 godzin temu

PINEEE.png

Pine Street / Italian American Community - Projekt skierowany jest do każdej osoby, dosłownie. Mimo, że nazwa tematu wskazuje na ludność włosko-amerykańską, my nie zamykamy się na nikogo. W zaułku Wells, znajdują się bloki. Otwieramy ten projekt z zamysłem FABULARNYM, a to znaczy że w pełni zajmiemy się fabularyzacją tego miejsca, fabularnymi postaciami, biznesami i tym podobne. Potrzebni są do tego jedynie chętni gracze z pomysłem na siebie i na swoją grę. Wiadomo, ulica typowo włoska, są tu cukiernie, pralnie, masarnie sygnowane włoskimi nazwiskami czy różnego rodzaje księgarnie, sklepy całodobowe. Urzędują tutaj też włoscy gangsterzy powiązani z rodziną mafijną Pellegrino. Całość zamyka się w jedno, duże społeczeństwo, gdzie zwykli mieszkańcy tego obszaru mają dość dyskryminowania swojej narodowości i nie chcą być więcej utożsamiani z stereotypami włochów w Ameryce utartych dzięki gangsterskim filmom XX wieku, lecz z drugiej strony będąc non-stop zastraszanymi przez ludzi przynoszącym włoskim nazwiskom hańbę.

Istnieją już dwa, cywilne wątki fabularne do których gorąco zachęcamy:

Philip DiPippa - Starszy gość, właściciel pralni na pine street dobry mąż i ojciec. Nigdy nie angażował się w nielegalne interesy. Od lat prowadzi rodzinny biznes i ma skłonności do hazardu. Jeśli chcecie pograć przy tej postaci kogoś z rodziny / przyjaciół a może po prostu wspólnika w interesach napiszcie do niego.

Angela Romani - Młoda dziewczyna, która wychowywała się na Pine Street. Jest typową nastolatką, czas wolny spędza razem z swoimi rówieśnikami. Jak każdy nastolatek w XXI wieku jest otumaniona social media. Jeśli chcecie pograć w paczce przyjaciół napiszcie.

Wanna be wise guy? - Jeśli jednak chcesz poprowadzić postać w kierunku przestępczym zachęcamy do złożenia krótkiej aplikacji i zapoznania się z materiałami pomocniczymi zawartymi w temacie.

Jeśli żaden z powyższych schematów gry Ci nie odpowiada, możesz sam stworzyć dowolny scenariusz. Jesteśmy otwarci na propozycje. Liczy się wyłącznie dobra rozgrywka na dobrym poziomie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych