>

Skocz do zawartości

Szukam osoby do gry In Character

• Zamknięty Temat jest zamknięty
12687 odpowiedzi w tym temacie

#41 gela

• Użytkownik

Napisano 26/01/2013 - 16:20

Zagram przy jakiejś organizacji, bądź odegram kogoś żonę, dziewczynę, kochankę, siostrę, babcię, matkę, koleżankę, przyjaciółkę, etc. - cokolwiek, byleby była ciekawa rozgrywka, propozycję na PW bądź skype: gela1364 - na chwilę obecną zawieszam - znalazłam kogoś do gry. :*

Użytkownik Gela edytował ten post 26/01/2013 - 17:01

#42 Karpiu

• Użytkownik

Napisano 26/01/2013 - 16:25

szukam osób, które wcielą się w postaci czarnoskórych kobiet z Ganton i będą potrafiły je należycie odgrywać.

#43 STF

• ‎1.3.1.2

• Użytkownik

Napisano 26/01/2013 - 18:26

Dołączona grafika
http://www.ls-rp.net...545#entry527545

#44 surprajs

• NBA Młody Chłopiec

• Użytkownik
  • Discord:Surprajs#4338
  • Miejscowość:Warmia-Mazury

Napisano 26/01/2013 - 19:19

Poszukuję ludzi do zespołu Rockowego

-Basisty

-Gitarzysty

-Perkusisty

(Metal, Hard Rock, Alternative Rock)

Oferuje dobrą zabawe

Atmosfere

Chętni *Podany e-mail* ((PW))
Dołączona grafika]

Użytkownik Surprajs edytował ten post 26/01/2013 - 19:20

#45 youngwolf

• Użytkownik
  • Discord:youngwolf#0227

Napisano 26/01/2013 - 21:25

Dołączona grafika

Na samym wstępie chciałbym oznajmić wszystkim graczom, że nie mam jak na razie zamiaru zakładać kolejnej zorganizowanej grupy; szajki itp., ponieważ są już bodajże 2-3 podobne zorganizowane grupy. Może, ale to może jakiś mały Projekcik IC, ale na pewno nie w tym momencie. W raz z moim kolegą wpadłem na pomysł, aby założyć zwykłą grupkę motocyklistów/motocyklistek dla ogólnej rozrywki. Wspólne przejażdżki po mieście, wypady za miasto, różnego rodzaju pojedynki (wyścigi, rzadziej bójki, aby przemówić niektórym do rozsądku) oraz wspólne przesiadywanie na jednym z zadupi w którejś dzielnicy Los Santos. Ogółem chodzi o to, że chcemy stworzyć wspaniały klimat, przyjacielską miłość, którą jednoczy pasja do jednośladów. Nie ważne czy Freeway, BF-400, czy inny sprzęt - ważne, aby była ambicja oraz chęci OOC jak i IC.

Co oferujemy?

-wysoki poziom odgrywanych akcji,
-dużą aktywność na serwerze,
-wiele wspólnych, niezapomnianych akcji,
-miejsce zamieszkania (jeden z pokoi),

Czego oczekujemy?

-osób, których /me & /do nie ogranicza się do dwóch wyrazów,
-dość wysokiej aktywności na serwerze, najlepiej w godz. 19-22,
-małej sumy pieniężnej za własny kwadrat (wszystko zostanie ustalone w najbliższym czasie).

SKŁAD

-NoLeR (Kevin_Fox),
-PaweLoL (Javier_Morrow),
-Komjuniti (Naomi_Delacortez),
-Koksownik (Diana_Khruschev),
-Arknes (Kazuma_Takudo),
- ::: (Raul_Orbitz).
-rezerwacja miejsca, oczekuje na akceptację,
-rezerwacja miejsca, oczekuje na akceptację.

"Proces tworzenia" dzielnicy trwa. W przeciągu tygodnia mamy zamiar wykupić jakiś interior. Jak na razie wszyscy zebrali się do kupy IC i bardzo ostro zaczynają dorabiać, aby oddać swoją część właśnie na kupno interka.

Wszystkich chętnych, którzy chcieli by z Nami zagrać, zostać na dłużej - zapraszamy na PW (NoLeR).

#46 Forkyyy

• Użytkownik

Napisano 27/01/2013 - 00:16

Dołączona grafika

Zapraszam graczy do gry przy naszym projekcie Dillimore the Salem Street. Jest to projekt dzięki któremu można dołączyć do organizacji No Name Bikerz. Gramy na motocyklach sportowych co jest właściwie jedynym wymogiem i nie oznacza też to, że jesteśmy 'ścigantami'. Gramy coś w stylu szajki/gangu motocyklowego. Wszystkich chętnych zapraszamy, jesteśmy też otwarci na nowych graczy. ;)

Dillimore the Salem Street

#47 Kierowca

• We make money, money we spending.

• Użytkownik

Napisano 27/01/2013 - 10:34

Cześć. Szukam osób chętnych do odgrywania zawodowych kierowców. Chodzi mi o zrzeszenie pewnej grupy osób o podobnych zainteresowaniach i pasji. Byłaby to grupa znajomych, którzy znają się z przydrożnych barów i parkingów. Każdy z nas działałby na zasadzie samozatrudnienia jako przewoźnik pod fikcyjną firmą RS Haul. Nie są to podwaliny pod organizację przestępczą, prędzej pod prywatną. Chętnych zapraszam na PW/skype.

#48 Sebek

• Zasłużony
  • Discord:sebek#4489

Napisano 27/01/2013 - 10:47

szukam osób, które wcielą się w postaci czarnoskórych kobiet z Ganton i będą potrafiły je należycie odgrywać.

#49 Majkie

• Użytkownik

Napisano 27/01/2013 - 11:29

Poszukuję kogoś do gry na postać Joanne, mogę zagrać żonę, przyjaciółkę, dziewczyne, siostre kuzynkę, wszelakie propozycje wysyłać na prywatną wiadomość, dzięki.

#50 Guest_vice12_*

• Gość

Napisano 27/01/2013 - 13:09

Poszukuje osoby która odegra matkę Kaylie - jest nadopiekuńcza, nie ma własnego życia. Więcej o Kaylie etc na PW.
A i cholernie nie lubi jej chłopaka.

Użytkownik vice12 edytował ten post 27/01/2013 - 13:28

#51 Sanecki

• Janusze! :D

• Użytkownik
  • Miejscowość:Głogów

Napisano 27/01/2013 - 13:47

Siemanko poszukuje kilku ogarniętych ludzi do odgrywania dziewczyn na usługi.
Chętni pisać na PW tam wyjaśnię dokładnie jak to będzie wyglądać,

Oczywiście oferuje zarobienie e-hajsu.

INFO PW :)

Użytkownik Sanecki edytował ten post 27/01/2013 - 16:39

#52 Homer

• Użytkownik
  • Miejscowość:Jelenia Góra

Napisano 27/01/2013 - 22:01

Dołączona grafika

http://www.ls-rp.net/topic/31967-housing-project-seville-flats/

Zapraszam

#53 Radex

• Radosław

• Użytkownik
  • Miejscowość:Świdnica

Napisano 27/01/2013 - 23:07

Wspomogę finansowo (mam do zaoferowania sporo gotówki) jakiś ciekawy i kreatywny biznes, który nie przepadnie po tygodniu. Podsyłajcie na PW swoje propozycje, opis, jakiś krótki biznes plan.

#54 Guest_Shao._*

• Gość

Napisano 28/01/2013 - 08:51

witam.
Nadal szukam ludzi do gry przy org. przestępczej, jako WB. Sprawdzisz się, wpadasz, nie to CK.
Szykuję się na dniach fajna akcja więc zapraszam.

#55 youngwolf

• Użytkownik
  • Discord:youngwolf#0227

Napisano 28/01/2013 - 18:20

Dołączona grafika

Na samym wstępie chciałbym oznajmić wszystkim graczom, że nie mam jak na razie zamiaru zakładać kolejnej zorganizowanej grupy; szajki itp., ponieważ są już bodajże 2-3 podobne zorganizowane grupy. Może, ale to może jakiś mały Projekcik IC, ale na pewno nie w tym momencie. W raz z moim kolegą wpadłem na pomysł, aby założyć zwykłą grupkę motocyklistów/motocyklistek dla ogólnej rozrywki. Wspólne przejażdżki po mieście, wypady za miasto, różnego rodzaju pojedynki (wyścigi, rzadziej bójki, aby przemówić niektórym do rozsądku) oraz wspólne przesiadywanie na jednym z zadupi w którejś dzielnicy Los Santos. Ogółem chodzi o to, że chcemy stworzyć wspaniały klimat, przyjacielską miłość, którą jednoczy pasja do jednośladów. Nie ważne czy Freeway, BF-400, czy inny sprzęt - ważne, aby była ambicja oraz chęci OOC jak i IC.

Co oferujemy?

-wysoki poziom odgrywanych akcji,
-dużą aktywność na serwerze,
-wiele wspólnych, niezapomnianych akcji,
-miejsce zamieszkania (jeden z pokoi),

Czego oczekujemy?

-osób, których /me & /do nie ogranicza się do dwóch wyrazów,
-dość wysokiej aktywności na serwerze, najlepiej w godz. 19-22,
-zebrania określonej sumy pieniężnej, którą po pewnym czasie zsumujemy i zakupimy potrzebne rzeczy do Naszej rozgrywki IC, typu: interior & obiekty (sofy itp.).

SKŁAD

-NoLeR (Kevin Fox),
-PaweLoL (Javier Morrow),
-Komjuniti (Naomi Delacortez),
-Koksownik (Diana Khruschev),
-Arknes (Kazuma Takudo).
-PanLuzik (Ricky Reims),
-Dzikusek (David Holston) - okres próbny.
-rezerwacja miejsca, oczekuje na akceptację,
-rezerwacja miejsca, oczekuje na akceptację.

Wszystkich chętnych, którzy chcieli by z Nami zagrać, zostać na dłużej - zapraszamy na PW (NoLeR).

Użytkownik NoLeR edytował ten post 28/01/2013 - 18:21

#56 Puzu

• Ten zły co zdejmuje BW swoim.

• Użytkownik
  • Discord:puzu#6676
  • Miejscowość:Hell

Napisano 29/01/2013 - 11:17

Szukam osoby, która pogra dziewczynę mojej postaci - Guillaume Burgess, która kręci się przy gangu z Groves. W każdym razie - nie wymagam e-seksu i nawet po części wolałbym bez niego, nie oferuje e-money póki co, bo gra dla nich jest bez sensu. Oferuje jedynie nieco czasu do gry oraz pewien klimat, jeśli ktoś chętny - walić na PW :>

#57 Sebek

• Zasłużony
  • Discord:sebek#4489

Napisano 29/01/2013 - 11:21

plus mieszkańców bloku, więcej tutaj:
http://www.ls-rp.net...j-pre-sprzedaz/

#58 surprajs

• NBA Młody Chłopiec

• Użytkownik
  • Discord:Surprajs#4338
  • Miejscowość:Warmia-Mazury

Napisano 29/01/2013 - 11:23

PILNIE POSZUKIWANY BASISTA!

Poszukujemy basisty do zespołu rockowego!

Dołączona grafika

Masz gitare basową?

Poszukujesz dobrej zabawy?

Zespół "Dead Rivers" ci ją zapewni!

((KONTAKT PW))

#59 west

• Użytkownik

Napisano 29/01/2013 - 13:35

Szukam kogoś kto pogra pastora na pogrzebach. Może być paru. Dobra kasa.

Użytkownik Mikołaj edytował ten post 29/01/2013 - 13:41

#60 Guest_vice12_*

• Gość

Napisano 29/01/2013 - 17:39

Poszukuje osoby która odegra matkę Kaylie - jest nadopiekuńcza, nie ma własnego życia. Więcej o Kaylie etc na PW.
A i cholernie nie lubi jej chłopaka.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych