>

Skocz do zawartości

Zapraszamy do dyskusji w sprawie obiektów, aby grało się lepiej.

Szukam osoby do gry In Character

• Zamknięty Temat jest zamknięty
13389 odpowiedzi w tym temacie

#21 UptownVeteran

• Użytkownik

Napisano 23/01/2013 - 23:10

szukam gdzieś gdzie mogę zagrać, mogę grać dosłownie wszystko, pisać mi na pw. Oferuje bardzo duży poziom roleplay, potrafię odgrywać wszystko.

#22 Forkyyy

• Użytkownik

Napisano 23/01/2013 - 23:13

Dołączona grafika

Zapraszam graczy do gry przy naszym projekcie Dillimore the Salem Street. Jest to projekt dzięki któremu można dołączyć do organizacji No Name Bikerz. Gramy na motocyklach sportowych co jest właściwie jedynym wymogiem i nie oznacza też to, że jesteśmy 'ścigantami'. Gramy coś w stylu szajki/gangu motocyklowego. Wszystkich chętnych zapraszamy, jesteśmy też otwarci na nowych graczy. ;)

Dillimore the Salem Street

#23 Sebek

• Zasłużony
  • Discord:sebek#4489

Napisano 23/01/2013 - 23:20

szukam osób, które wcielą się w postaci czarnoskórych kobiet z Ganton i będą potrafiły je należycie odgrywać. trzeba skończyć z platoniczną miłością w getcie.

#24 Wulfen

• Użytkownik
  • Discord:wulfen#9547

Napisano 24/01/2013 - 00:18

Dołączona grafika

Zapraszamy do gry przy Hanabusa-kai ! Mile widziane osoby które grały u Bronka, Grześka i Kozy, jak i osoby, które chciały by spróbować swoich sił grając Japońskiego gangstera ! Mamy doświadczoną ekipę, która grała od Verony oraz od pierwszych odsłon Yakuzy na ls-rp.net i chętnie wprowadzimy nowych w ten klimat ! Temat już jest gotowy i od tygodnia w dziale tworzenia organizacji przestępczych. Osoby zainteresowane proszone są o PW lub o odzew na skype: masaruu1

Link do tematu: http://www.ls-rp.net...1-hanabusa-kai/

#25 Fings

• yumyum

• Użytkownik

Napisano 24/01/2013 - 00:49

Zagram przyjaciółkę, żonę, córkę, siostrę, dziewczynę-cokolwiek związane z płcią żeńską. Co prawda bardziej jestem obeznany ze zwyczajami latynoskimi, ale to nie zmienia faktu, że mogę podjąć się różnych ciekawych zadań : )

Użytkownik Fings edytował ten post 24/01/2013 - 00:56

#26 Adlok

• VLF X3

• Użytkownik

Napisano 24/01/2013 - 14:27

Zagram postać nieletniego chodzi mi o gre w gangu. Najlepiej by było aby mój ojciec, czy tam brat. Był członkiem jakiejś organizacji przestępczej.

#27 motion

• Użytkownik

Napisano 24/01/2013 - 17:10

Zagram kogokolwiek, postać; Maverick Hughes.

#28 Lucchese

• Użytkownik
  • Miejscowość:Gdańsk

Napisano 24/01/2013 - 17:43

Witam serdecznie!

Odgrywam postać Rosjanina, który zdobył tytuł magistra ekonomii w ojczystym kraju. W związku z tym bardzo chętnie zajmę się prowadzeniem baru - restauracji, nawet bez wynagrodzenia.

Pozdrawiam.

#29 Mojzesz

• Ganjarz recydywista.

• Użytkownik
  • Miejscowość:Starachowice

Napisano 24/01/2013 - 18:39

Mam w planach odgrywać na naszym serwerze Crew grafficiarskie. Wszystkich chętnych zapraszam do pisania do mnie na PW lub na skype. Oczywiście nie wymagam tworzenia nowych postaci ani talentu plastycznego. Nie ważne jaki kolor skóry ma twoja postać ani gdzie nią grasz. Od czasu do czasu po prostu będziemy grać jakieś ciekawe akcje. Zapraszam!

#30 Flaming

• moonman

• Użytkownik

Napisano 24/01/2013 - 22:16

SZUKAM TRZECH POSTACI TANCEREK GO-GO, W NIEDZIELĘ OD 21 DO MAKSYMALNIE 22:30! DOBRZE PŁACĘ

Dołączona grafika

#31 Guest_Shao._*

• Gość

Napisano 25/01/2013 - 17:30

To tak, ja szukam.
1. Black MOB Youngsters - luźna giera, tam różne akcje, w przyszłości możliwość do dołączenia do org. przestępczej. Tam jest kręcone wszystko, tego nie ogarniesz. :D
2. Underground South Central - fajterzy, fajterzy i jeszcze raz fajterzy. Każdy może spróbować, nawet jak nie gra przy żadnej org. Tak luźno robię walki codzień, a tak większe eventy co miesiąc. Można się wkręcić.
3. Panienek - chodzi o sutenerkę na większą skalę, duże ehajsy do zarobienia.
4. Sponsorzy - nadal szukam kogoś, kto mi pomoże hajsowo z biznesem.

WSZYSTKIE OFERTY NA PW!

#32 MilaMenszczyzna

• Brudny Harry

• Użytkownik
  • Miejscowość:Mrozów

Napisano 25/01/2013 - 19:17

Szukam jakiejś rodziny dla mojej postaci Melanie Morgan. Mogę nią odegrać kuzynkę siostrę córkę itp. Jestem też otwarty na wszelkie propozycje dotyczące pracy dla tej postaci. (nie mam tutaj na myśli afczenia na duty) Mogę zaoferować dobry poziom nie koniecznie opierający się tylko na klepaniu /me i /do.

Użytkownik MilaMenszczyzna edytował ten post 25/01/2013 - 19:17

#33 Nekkar

• Użytkownik

Napisano 25/01/2013 - 19:37

Odegram gangstera latynosa, bądź ochroniarza i w tym np:kierowce szefa, transportera (przewieść coś,gdzieś,komuś),

PS: odgrywane postacie bede odgrywał po raz 1, ale szybko się uczę, a i szukam czegoś na dłuższą metę nie jedno razowy wybryk ^^

kontakt PW

#34 Sebek

• Zasłużony
  • Discord:sebek#4489

Napisano 25/01/2013 - 19:39

szukam osób, które wcielą się w postaci czarnoskórych kobiet z Ganton i będą potrafiły je należycie odgrywać.

#35 Srokson

• Użytkownik

Napisano 25/01/2013 - 22:00

Siema, szukam osoby chętnej do odegrania dobrego przyjaciela 21 letniego Czarnucha Conora Jacksona który mieszka na Glen. Chodzi o to żeby druga postac mieszkała na dzielnicy I-wood, Grove Street, Sevilla/ była w HP Idelwoood Deucelany Society, [Housing Project] Seville Flats/ lub w Czarnoskórym Gangu. Chętni PW, tam oczywiście więcej info.

#36 Mazurson

• Użytkownik

Napisano 25/01/2013 - 22:49

szukam ludzi którzy mają chęć dojść to tworzącej się org przestępczej Crips, aplikacja jest już gotowa, tylko potrzebni są gracze. walić wszyscy na PW. Tworzymy potęgę West Side !!

#37 Biker

• Użytkownik

Napisano 26/01/2013 - 10:40

Szukam osób, które chcą odgrywać farmerów, ludzi ze wsi, takie to klimaty. Narazie mam zamiar tak o sobie pograć ale później można jakiś Projekt IC strzelić. Mam dużo pomysłów/akcji wymyślonych więc na pewno nie będzie nudno.

Użytkownik Biker edytował ten post 26/01/2013 - 10:44

#38 riger_

• Użytkownik
  • Steam ID:vbuzzii
  • Discord:riger#2677
  • Miejscowość:Czestochowa

Napisano 26/01/2013 - 11:00

A ja szukam krupierów do nowo powstałego, podziemnego kasyna, (mam nadzieję) dla rekinów podziemia.

#39 youngwolf

• Użytkownik
  • Discord:youngwolf#0227

Napisano 26/01/2013 - 12:51

Dołączona grafika

Na samym wstępie chciałbym oznajmić wszystkim graczom, że nie mam jak na razie zamiaru zakładać kolejnej zorganizowanej grupy; szajki itp., ponieważ są już bodajże 2-3 podobne zorganizowane grupy. Może, ale to może jakiś mały Projekcik IC, ale na pewno nie w tym momencie. W raz z moim kolegą wpadłem na pomysł, aby założyć zwykłą grupkę motocyklistów/motocyklistek dla ogólnej rozrywki. Wspólne przejażdżki po mieście, wypady za miasto, różnego rodzaju pojedynki (wyścigi, rzadziej bójki, aby przemówić niektórym do rozsądku) oraz wspólne przesiadywanie na jednym z zadupi w którejś dzielnicy Los Santos. Ogółem chodzi o to, że chcemy stworzyć wspaniały klimat, przyjacielską miłość, którą jednoczy pasja do jednośladów. Nie ważne czy Freeway, BF-400, czy inny sprzęt - ważne, aby była ambicja oraz chęci OOC jak i IC.

Co oferujemy?

-wysoki poziom odgrywanych akcji,

-dużą aktywność na serwerze,

-wiele wspólnych, niezapomnianych akcji,

-miejsce zamieszkania (jeden z pokoi),

Czego oczekujemy?

-osób, których /me & /do nie ogranicza się do dwóch wyrazów,

-dość wysokiej aktywności na serwerze, najlepiej w godz. 19-22,

-małej sumy pieniężnej za własny kwadrat (wszystko zostanie ustalone w najbliższym czasie).

SKŁAD

-NoLeR (Kevin_Fox),

-PaweLoL (Javier Morrow),

-Effcia (Camilla Rivers),

-Koksownik (Diana Khruschev),

-Arknes (Kazuma Takudo).

-rezerwacja miejsca, oczekuje na akceptację,

-rezerwacja miejsca, oczekuje na akceptację.

Wszystkich chętnych, którzy chcieli by z Nami zagrać, zostać na dłużej - zapraszamy na PW (NoLeR).

Użytkownik NoLeR edytował ten post 26/01/2013 - 14:24

#40 Flaming

• moonman

• Użytkownik

Napisano 26/01/2013 - 15:32

SZUKAM TRZECH POSTACI TANCEREK GO-GO, W NIEDZIELĘ OD 21 DO MAKSYMALNIE 22:30! DOBRZE PŁACĘ

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych