Skocz do zawartości
Los Santos Roleplay
Cierni_

Szukam osoby do gry In Character

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam osób do grania w gangu motocyklowym, na razie jest nas 5 i nie ma sensu składać aplikacji, czekam na więcej chętnych. Jak coś pisać na PW!

6.png

Antonio 'Tony' Ramos - President of the Devil's Drakkar Motorcycle Club

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam osoby do odgrywania dziewczyny/żony strażnika DoC. Chcę po prostu odgrywać, najlepiej rodzinę, czyli żonę i męża.. Wspólny majątek, takie rzeczy.. Oferuję jakiś tam e-money. W miarę wysoki poziom RP.. Ale również wymagam w miarę dobrego poziomu. I nie chcę widzieć w ogóle takich osób, które tylko lecą na e-money. Chcę po prostu z kimś coś zagrać, bo samemu nie gra się tak fajnie.. :)

Piszcie na PW!

YouStee, miho15, RidgeSa i 3 innych lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukamy osób do gangu Crips, czarnuch już robi apli itd. Teraz tylko ekipa, mamy coś ludu ale nie 100% - szukamy kogoś z dobrym RolePlay i zapoznanym z kulturą Crips.

Piszcie na PW!

lapyceply i Grover lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

samp325crop.png

Zapraszam graczy do gry przy naszym projekcie

Dillimore the Salem Street. Jest to projekt dzięki któremu można dołączyć do organizacji No Name Bikerz. Gramy na motocyklach sportowych co jest właściwie jedynym wymogiem i nie oznacza też to, że jesteśmy 'ścigantami'. Gramy coś w stylu szajki/gangu motocyklowego. Wszystkich chętnych zapraszamy, jesteśmy też otwarci na nowych graczy. ;)

Edytowane przez Forkyyy
Mjut, DAARO, portier123 i 2 innych lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej !

Przypominam że nadal szukam kogoś do gry przy Lilly. Najlepiej jakąś młodą postać, jakaś przyjaźń, związek, postaram się odegrać wszystko (w granicach rozsądku). Szukam również jakiejś fajnej pracy dla młodej osoby.

Lilly ma 16 lat, jej brat jest jej jedynym prawnym opiekunem. W mini rodzince jest również kuzyn. :P

Odezwijcie się na PW, chętnie udzielę więcej informacji.

lapyceply lubi to

........................................................

• Siemka wszystkim, szukam graczy do odegrania gangu Crpis, aplikacja już jest gotowa, tylko kwestia OOC do wypisania, czyli jakieś dziesięć minut roboty. Szukam graczy którzy mają staż na serwerze, ale i też takich którzy potrafią dobrze odgrywać gangsterów Crpis. Aplikacja może być w każdej chwili wystawiona, tylko chcę żeby było duże zainterseowanie i żeby było z kim grać. Zapraszam wszystkich na PW, tam zainteresowanym więcej informacji gdzie gramy itd. Zapraszam do gry !!

Miek lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, chciałbym ogłosić że szukam jakichś osób którzy wcielą się w postaci bezdomnych. Chce żeby to była jakaś społeczność bezdomnych trzymających się razem, mają wspólną pasję jest to muzyka a wiąrze się z tym tworzenie muzyki. Z czasem, poczynając od gry na ulicy grupa ta na celu ma stworzyć coś grubszego. Chce żeby te osoby były kreatywne czuły klimat rock'a i miały dobrze opanowane /ja - chodzi mi o to żeby to nie było pisane na odpierdziel. Czekam na zgłoszenia, pytania itp. na PW :) Zapraszam gorąco chętnych graczy do czegoś nowego, tak mi się wydaję.

@PS: Jest taka możliwość na serwerze? http://www.youtube.com/watch?v=p5GAP4g3FW4 . Dałoby to świetny klimat. Chodzi mi o sam przedmiot.

@Edit: Zapomniałem dodać jaki wiek, cóż od 20-28 lat. Taki przedział sobie wymyśliłem, wszyscy staramy się coś śpiewać i gramy głownie na gitarach, w późniejszym czasie perkusja itd. Btw. znalazłem coś takiego http://www.gtainside.com/en/downloads/picr/2012-08/thb_1345881323_gallery451.jpg ; ciekawa gitarka, ładnie zrobiona. Tyle za co ją zastąpić?

Edytowane przez Prostomaniak

sygnaturaim.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość Shao.

mam pomysł na biznes, szukam ludka sponsora, udziały i zyski gwarantowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szukam dziewczyn w wieku 15 - 17 do grania przyjaciółek, oraz kogoś do zagrania chłopaka, wiek mojej postaci 17 lat, może być straszy ale nie za dużo, pisać :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukuję kilku osób, które chciałby sobie pojeździc motocyklami, wszystko obojętne, byleby był motocykl ;) Polegałoby to na wspólnych wyjazdach za miasto itp. Takie dla klimatu granie :D

Emily_Bullet lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szukam gdzieś gdzie mogę zagrać, mogę grać dosłownie wszystko, pisać mi na pw. Oferuje bardzo duży poziom roleplay, potrafię odgrywać wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

samp325crop.png

Zapraszam graczy do gry przy naszym projekcie

Dillimore the Salem Street. Jest to projekt dzięki któremu można dołączyć do organizacji No Name Bikerz. Gramy na motocyklach sportowych co jest właściwie jedynym wymogiem i nie oznacza też to, że jesteśmy 'ścigantami'. Gramy coś w stylu szajki/gangu motocyklowego. Wszystkich chętnych zapraszamy, jesteśmy też otwarci na nowych graczy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

78587162761158255464.png

Zapraszamy do gry przy Hanabusa-kai ! Mile widziane osoby które grały u Bronka, Grześka i Kozy, jak i osoby, które chciały by spróbować swoich sił grając Japońskiego gangstera ! Mamy doświadczoną ekipę, która grała od Verony oraz od pierwszych odsłon Yakuzy na ls-rp.net i chętnie wprowadzimy nowych w ten klimat ! Temat już jest gotowy i od tygodnia w dziale tworzenia organizacji przestępczych. Osoby zainteresowane proszone są o PW lub o odzew na skype: masaruu1

Góral lubi to

Nobusuke Hanabusa - właściciel Hanabusa Restaurant - udziałowiec Takeda Inc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zagram przyjaciółkę, żonę, córkę, siostrę, dziewczynę-cokolwiek związane z płcią żeńską. Co prawda bardziej jestem obeznany ze zwyczajami latynoskimi, ale to nie zmienia faktu, że mogę podjąć się różnych ciekawych zadań : )

Edytowane przez Fings

heejhej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...