>

Skocz do zawartości

Siłownia / Kulturystyka.

siłownia kulturystyka

• Nie możesz odpowiedzieć
5147 odpowiedzi w tym temacie

#5141 Tyrese

• Zasłużony

Napisano 4 tygodni temu

jak tam w ogóle u was siłka leci? 

elegancko a u ciebie 

#5142 GiovanniDziadzia

• Zolnierz Ulicy

• Użytkownik

Napisano 4 tygodni temu

silka zajebisice tylko plany byly zeby zredukowac do sylwestra i od nowego roku zaczac mase ale cos nie wychodzi 

#5143 Ved

• Proste problemy życia codziennego i porady jak je rozwiązać

• Użytkownik
  • Discord:Ved#8396

Napisano Tydzień temu

jak tam w ogóle u was siłka leci? 

wróciłem do regularnych treningów z dietą po 7 miesiącach bagietowej szkoły i lecę agresywniejszą redukcję z 3 miechy

dzisiaj nocka to płatki orkiszowe z żurawiną skyrem i mlekiem przygotowane do zjedzenia na radiowozie plus pasek gorzkiej czekolady oyeah

Użytkownik Ved edytował ten post Tydzień temu

#5144 Sebek

• Zasłużony
  • Discord:sebek#4489

Napisano Tydzień temu

86kg, czyli +14 od czerwca 2019. Poleccie dobra przedtreningowke, bo zjadlem juz swoja cytruline

na razie wybralem to

unknown.png

Użytkownik Sebek edytował ten post Tydzień temu

#5145 Ved

• Proste problemy życia codziennego i porady jak je rozwiązać

• Użytkownik
  • Discord:Ved#8396

Napisano 6 dni temu

86kg, czyli +14 od czerwca 2019. Poleccie dobra przedtreningowke, bo zjadlem juz swoja cytruline

na razie wybralem to

unknown.png

z legali w sumie tylko kofeina w tabsach albo prochu, na wszystkim innym ostro przepłacasz za jakieś minimalnie większe pobudzenie, swędzenie pyska czy dosypkę johimbiny. z ug to wszystko z geranium czy efedryną, chikara katana i T5 (chociaz ona bardziej do stałej suplementacji jako spalacz) ponoć spoko.

Użytkownik Ved edytował ten post 6 dni temu

#5146 Ozii

• Third Eye

• Zasłużony

Napisano 6 dni temu

na razie wybralem to

unknown.png

z legali w sumie tylko kofeina w tabsach albo prochu, na wszystkim innym ostro przepłacasz za jakieś minimalnie większe pobudzenie, swędzenie pyska czy dosypkę johimbiny. z ug to wszystko z geranium czy efedryną, chikara katana i T5 (chociaz ona bardziej do stałej suplementacji jako spalacz) ponoć spoko.

Efedryna stosowana jest bardziej do wspomagania redukcji tkanki tłuszczowej, gdzie T5 to typowy spalacz w którego prócz efedryny wchodzi kofeina i aspiryna która potęguje ich działanie więc nie wiem czemu mu to polecasz jak Sebek w swojej suplementacji jest na poziomie cytruliny i beta-alaniny. To samo tyczy się geranium, najpierw próbowałbym przedtreningówek bez niego w składzie w ewentualności już gdy nie będziesz miał z nich satysfakcji to dopiero wtedy bym próbował. Osobiste moje doświadczenia z geranium są opór chujowe, fakt pobudzenie jest nie do porówniania z resztą ale ja po tym gównie nie miałem apetytu a serducho podczas treningu chciało mi wyskakiwać klatką piersiową i bywały problemy ze snem.

#5147 Sebek

• Zasłużony
  • Discord:sebek#4489

Napisano 6 dni temu

Zamówiłem betaalanine, cytrulinę i kofeinę. Zobaczymy na dniach co z tego będzie, podzielę się wnioskami.

#5148 Itek

• Użytkownik
  • Discord:Itek#2463

Napisano 6 dni temu

bomba

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych