Skocz do zawartości

[Odrzucone][skarga] BIENieck

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem aj na 180min bo przypadkowo przejechalem w/w supportera, nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie to ze wyjezdzalem z gogas po gierce z departamentem i osobami pobocznymi, koles szedl przez chodnik i w niego wjechalem nic nie zrobilem celowo ale nawet nie bylo zadnej dyskusji - nawet nie zostalem upomniany tylko od razu zeslany do wiezy magow, probowalem sie z nim skontaktowac na /w to zostalem zlany bo koles sobie po prostu wylaczyc /w .xD

Spoiler

sa-mp-536.png?width=1201&height=676

Koles mogl zrobic cokolwiek, upomniec mnie, nadac sobie po prostu 100hp komenda bo przejechalem go niechcacy ale musial wybrac najwyzszy mozliwy wymiar kary widocznie xD, niefajne zachowanie szczegolnie ze o wiele krotsze kary dostaja gracze ktorzy odwalaja rzeczywiscie na serwisie co chyba widac po moich logach bo jedyne kary jakie mialem ostatnio to wyzwiska na ooc z ktorymi tez sie uspokoilem, pozdro. Chce tylko dodac ze wtedy przejecham tez innego supportera ktory na to nie zareagowal w negatywny sposob, nie zrobilem tego celowo i widocznie sam to widzial i nie widzial powodu dawania mi jakiejkolwiek kary

Edytowane przez xMadman
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • LSRP  Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...