Skocz do zawartości

[Arm Dealer] Ryan Shine [Cppon]

Rekomendowane odpowiedzi

output_jiScFZ.gif

Historia:
Ryan, mieszkaniec San Fierro aktualnie przebywający w Los Santos. Ścigany listem gończym przez FBI oraz San Andreas State Police za udział w licznych aktach terroryzmu. Od kilku dni zaczął wychylać się ze swojego ukrycia sprzedając małe kalibry rozpoczynając tym samym /nowy start/. W swojej historii sprzedaży posiadał wiele materiałów wybuchowych które zostały ostatnio widziane podczas sprzedaży na granicy Irańsko-Afghańskiej. Jako iż zna się na broni, opycha w mniejszych ilościach słabo wykonane kolimatory na jaskółczym ogonie do karabinków rodziny AK. FBI w roku 2016 przeprowadziło na niego nalot, nie udało się im przechwycić Ryana a sam okaleczył pułapkami trzech agentów. Robi wszystko by zostać przy życiu, narobił sobie problemów przez te kilkadziesiąt lat a nie pomaga mu w tym list gończy.

Założenia:
- Zostawianie zagadek dla LSPD, tym samym chcę obudzić LSPD do gry.
- Ciekawa postać która rzadko zostawia za sobą ślady, głównie gra w cieniu przy innych organizacjach.
- Pobudzenie rozgrywki wieloma wydarzeniami IC przy użyciu pośredników.

Spoiler

Chcę zacząć grać osobę z ciekawym charakterem i historią, nie mam ochoty grać kolejnego czarnucha który nie miał nigdy kartoteki. Myślę że wymyślę coś super by urozmaicić grę innym, mam sporo pomysłów i więcej nie będę zdradzać. w sprawie aplikacji lub historii postaci mogę rozpisać wtedy proszę pisać na discorda: hejt*#1006. Dodam że otoczka postaci będzie dosyć tajemnicza, rzadko kto będzie znał moje imię tym samym dostarczając imersji postaci.

Edytowane przez Cppon
Cppon, M4TT i Lissowsky lubią to
Odnośnik do odpowiedzi
  • Cppon zmienił tytuł na [Arm Dealer] Ryan Shine [Cppon]