Skocz do zawartości

[Drug Dealer] Proclus Fomin [Cppon]

Rekomendowane odpowiedzi

unknown.png

Fragment z przesłuchania Randy'ego Grotha (15:30, 16 czerwca, 2018r. Przesłuchujący detektyw Freeman Caulfield)

Cytat

[..]Więc współwięzień niczego znaczącego nie powiedział? Na pewno? Nie wierzę, że siedzieliście razem w jednej celi tyle czasu i nie wymienialiście się nawet przechwałkami, kto jak piękną panienkę obracał na studniówce? - powiedział detektyw Caulfield z wyraźnym podirytowaniem malującym się na twarzy.
-Jak już mówiłem, nie był nadzbyt otwartym człowiekiem. Nie mówił o sobie zbyt dużo. Ale co do tej studniówki, jeśli naprawdę detektyw chce wiedzieć...                  
-To była przenośnia. Proszę powiedzieć mi coś więcej, cokolwiek. Jakim człowiekiem jest Proclus Fomin. Powiedz coś, co by nam pomogło. Jeśli informacja będzie wartościowa, to być może i będzie dało się załatwić że z powrotem dostaniesz prawo do widzeń. Twoje córki z pewnością chciałyby cię zobaczyć po takim czasie.
-Dobrze, już dobrze. Proclus to był... świr, tak myślę. Nie w takim sensie, że powinien nosić kaftan, chociaż czułbym się wtedy wiele bezpieczniej. Wiesz kto to Elon Musk? Proclus bardzo go przypomina, to z wyglądu, jak i z samego zachowania. Niby wygląda jak ten samiec alfa, wysoki.. z metr dziewięćdziesiąt, a gdy jest obok ciebie to wygląda na jeszcze wyższego. Ale jego zachowanie... jest bardziej cichy, lekko się garbi i unika kontaktu wzrokowego. Nie bierz tego zbyt dosłownie, detektywie. Nie sądzę, by znał się na budowaniu rakiet. Ale za to na budowaniu siatki przemytniczej? Dawno nie było tak łatwego dostępu do towaru, przysięgam. Cholerny Elon Musk narkotyków. Był tutaj nietykalny, nie obchodził go nawet problem rasowy w więzieniu, bo robił interesy z każdym. Lekarz, którego wylali jakiś czas temu, stracił pracę właśnie przez to że ujawniło się, że uczestniczył w procederze.
-Lekarz... Dauphin, o nim mówisz?
-Właśnie tak, z pewnością o nim już wiecie. Od tego kolesia dowiecie się więcej. Nawet ja nie gadałem z Proclusem tak często, jak Dauphin.

Założenia dotyczące prowadzenia postaci:
× Pomoc mniejszym organizacjom i zielonym twarzom w półświatku w grze za pośrednictwem interakcji i mini-epizodów.
×  Tworzenie projektów związanych z półświatkiem, prowadzonych bezpośrednio przeze mnie, lub też znajomych którzy będą grali przy mojej postaci.
× Współpraca z organizacjami przestępczymi, jak i publicznymi w celu rozpromowania wyżej wspomnianych projektów↑.
× Ewentualne dążenie do stworzenia/przyłączenia się do grupy przestępczej począwszy od lepszego startu, zawdzięczając to koneksjom które zdobędzie moja postać w trakcie gry jako Drug Dealer.

Spoiler

Hej, zważywszy na to, że nabrałem chęci do gierki na serwisie, wystartowałem z projektem na który od jakiegoś czasu mam zajawkę. Moja postać to Amerykanin pochodzenia Rosyjskiego. Plan na teraz to jest gra z kilkoma postaciami kolegów, które uczestniczyły pośrednio lub bezpośrednio w projekcie East Vinewood Mob (tak jak zresztą ja, z tym, że moja postać odpadła gdzieś przy końcu dobrego smaku z czasów organizacji) i będzie łatwiej wpasować się w tło, które sobie wykreowaliśmy na poczet rozgrywki. Założenia wypisane wyżej będę wykonywał w miarę sił, oczywiście nie za jednym zamachem - sam nie mam czasu na jakąś bardzo aktywną gierkę, ale myślę, że jakość liczy się ponad ilość.

Edytowane przez Cppon
Odnośnik do odpowiedzi
  • Cppon zmienił tytuł na [Drug Dealer] Proclus Fomin [Cppon]
  • 1 miesiąc temu...