Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

opg_1.gif

Product_1.png    Zorganizowana grupa przestępcza, rozszerzająca swoje wpływy w Los Santos. Jest to niewielka drużyna, zajmująca się rozprowadzaniem hurtowej ilości narkotyków po Śródmieściu, gdzie zbiegiem czasu, będzie rozszerzała swój przemyt na większą skalę. Mimo, że większość spraw załatwiana jest na ulicy, organizacja zajmuje się również legalnymi interesami które służą jako dodatkowa forsa. Organizacja nie posiada stałej i rozwiniętej struktury, co pozwala dobierać sprawdzoną i niezmienną hierarchię. Służby federalne szczególnie nie ingerują w ich działania chociaż mają już adnotacje w raportach miejskiego komisariatu. W ich szeregi wchodzą głównie Rosjanie, jednak można również spotkać Słowian czy Ukraińców. Są to początki organizacji w USA, swoje korzenie zapuścili na terenie Downton. 
     Organizacja została zapoczątkowana już w ubiegłym wieku kiedy w roku 1991 upadł komunizm, dla ludzi żyjących w Związku Radzieckim wartość rzeczy znacząco straciła na swoim znaczeniu. Nikt nie podejrzewał jak może potoczyć się zaistniała wtedy sytuacja oraz jak może ona wpłynąć na gospodarkę i rynek. Przez tak duży obrót spraw zaczęły się tworzyć popularne dziś Rosyjskie Mafie. Które podświadomie wykorzystując zaistniałą sytuację rozpoczęły działalność przestępczą na terenie upadłego, komunistycznego państwa. Wraz z upływem czasu, organizacje te zaczęły rozrastać swoje oddziały na inne kontynenty czy kraje, tym samym rozszerzając strefy swoich wpływów. Identyczną strategię przyjęło także Fiokonov OPG.

gif_1.gif

Los Santos Downtown - Jedna z najbardziej zaludnionych jak i najniebezpieczniejszych dzielnic w całym Los Santos. Ludzie pochodzący z różnych marginesów społecznych są tutaj codziennym i częstym widokiem. Dzielnica z daleka budzi odrazę, zaś dla ludzi pochodzących z półświatka przestępczego jest to miejsce do robienia szybkiej i nie małej forsy. Śródmieście często skrywa w sobie prace panienek lekkich obyczajów wraz z ich sutenerami, a podążając kilka kroków dalej, w żaden sposób nie jest zaskakujący widok dilera, Tak wygląda zwykła, szara rutyna życia w Śródmieściu Los Santos.  Większość dzieciaków wychowujących się na Downtown pragnie spełnić swoje jedno z najskrytszych marzeń, jakim jest dołączenie do kręcącej się w tym rejonie grupy przestępczej aby kiedyś spełnić swój amerykański sen.

 

Spoiler

Siema, startuje z moim pierwszym tego typu projektem. Gramy oddział Mafii, zakorzeniony w Śródmieściu Los Santos, oddział ten składa się z niewielkiej garstki osób, które migrowały z Rosji czy też krajów blisko-wschodnich. Planują dorobić się godnego życia w Ameryce. Jako dobrze zgrana grupa przejdziemy na stronę przestępczości Los Santos - zaczniemy od sprzedaży średniej jakości narkotyków aż dojdziemy do wysokiego szczebla struktury przestępczej. Rozgrywkę zaczynamy na Los Santos Downtown - East Vinewood i z upływem czasu czy fabuły będziemy starali się zmieniać położenie rozgrywki. Osoby które wyrażają chęć zagrania przy naszej organizacji, zapraszam do pisania na discord: TaSS#6060

Ekipa:

https://ls-rp.net/profile/228130-tass/

https://ls-rp.net/profile/216330-bajoreczek/

https://ls-rp.net/profile/216534-pacek/

https://ls-rp.net/profile/222801-kaiooo/

https://ls-rp.net/profile/226525-greatking/

https://ls-rp.net/profile/226554-8trey9/

https://ls-rp.net/profile/215028-szyla/
 

Edytowane przez TaSS
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • TaSS zmienił tytuł na Fiokonov OPG

Aplikacja jest bardzo słaba, powiedziałbym że napisana co najmniej na kolanie, albo zjechana z jakiegoś innego projektu i przetłumaczona w google translator. Nie jesteś też odpowiednią osobą, aby zająć stanowisko lidera organizacji przestępczej, zwłaszcza, że masz w tym bardzo małe doświadczenie. Pograjcie przy obecnych organizacjach przestępczych i przekonajcie nas do tego, aby dać Wam w przyszłości szansę na wystartowanie z czymś swoim. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • LSRP  Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...