Skocz do zawartości

[Odrzucone][SKARGA] Jeffrey Blake

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżającego: Querrel Ramsay

Nick oskarżonego: Jeffrey Blake

Powód: Zaczęło się od spamowania mi na /w czy sprzedam mu jakieś mieszkanie i bronie, odpowiedziałem żeby takie rzeczy załatwiał drogą ic, po chwili zaczął mnie pytać czy zamontuje mu hydraulikę w aucie to podjechałem na warsztat aby mu ją założyć. Napisałem mu że mam ale żeby mnie o to zapytał drogą ic, po montażu części w końcu zapytał mnie o te mieszkanie drogą ic, odpowiedziałem mu żeby ze mną pojechał i mu ją pokaże a on wsiadł do swojego auta i chyba myślał że da rade usłyszeć co mówię przez zamkniętą szybę, wywaliłem go z auta żeby po prostu usłyszał to co mu pisałem gdy miał zamkniętą szybę po wysiadł z auta pisząc mi na /w co mnie wywalasz chłopie, odpisałem że jeśli ma się srać o byle gówno to niech zawija bo tylko tracę czas natomiast on wyciągnął sprey i w ten sposób wbił mi bw. Jest to nie pierwsza moja z nim przy której krótko mówiąc odwala.

Dowody: zdążyłem zrobić ss po wbiciu mi bw. Zrzut_ekranu_168.png

Proponuje nadanie mu kary, która oduczy go takich akcji.

Lissowsky lubi to
Odnośnik do odpowiedzi

Skargę odrzucam. Kaniuu zna powody, bo z nim o tym rozmawiałem, a Koszykarza formalnie upominam, aby unikać gry OOC, bo nie na tym to polega.

Samosądy w grze typu wbijanie komuś BW za akcję lub odzywki OOC tym razem pominę, by nie nakładać kar. Może zielonej herbatki na uspokojenie emocji Panowie?

Kaniuu lubi to
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • LSRP  Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...