Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

unknown.png?width=302&height=300

Axiom Law Firm, to rodzinna kancelaria prawnicza, której dzieje zapoczątkował Michael Hunter w 1979 po śmierci Michaela w 2009r. firmę odziedziczył jego syn Daniel. kancelarie prowadzi aż do dziś ale postanowił rozszerzyć działalność. Jego kancelarie na ten moment są w stanach: Callifornia, New York, i Floryda. Właśnie dziś zadecydował o rozpoczęciu biznesu w Los Santos tą właśnie kancelaria ma się zajmować jego syn Jimmy.

Zadanie naszej kancelarii jest to żeby udowodnić niewinność klienta i obronić go, nasi prawnicy będą dostepni 24/7. oferujemy także miłą i sympatyczną sekretarkę tak samo jak prawników, oferujemy obronę w każdej sytuacji od kradzieży do morderstw. Nasi przyszli pracownicy będą sprawdzani pod kątem: czystej kartoteki, różnych poleceń i certyfikatów.

Jimmy Hunter to 23 letni Amerykanin urodzony w Los Angeles w stanie Kalifornia syn Daniela i Victorii Hunter. Skończył High school law course w Los Angeles i od dwóch lat mieszka w Los Santos. Nie jest żonaty ani nie posiada dzieci, chce on kontynuować rodzinny biznes jakim jest właśnie Axiom law Firm.Jim pracuje jako kierownik siłowni.

Edytowane przez CZERWONY_PL
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • LSRP  Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...