Skocz do zawartości

CUTE BAE || Amanda Bellside


Rekomendowane odpowiedzi

2caba690-58f2-4d6f-a6de-c933922169e3_8.8

 

 

 

CUTE._.BAE
Żyjemy w czasach nostalgii za czasami bez internetu. Gdzie nasze neurony były wolne od polubień i odnośników do ONLY FANS. Jednak internet to żyłka złota. Amanda potraktowała to bardzo poważnie. Mieszkając z babcią, puszczona samopas przez rodziców zauroczyła się w stylu życia swoich idoli. Prowadzi skrzętnie powiązane konta na tiktoku, youtube i instagramie. Dziewczyna interesuje się modą, makijażem, grami i literaturą. Znajomi często określają ją mianem "artystki, bez spójnych zainteresowań", gdyż wszędzie jej pełno, jest gadatliwa i potrafi wypowiedzieć się na każdy temat, lecz nie jest malarką, pisarką (ale aspiruje do napisania książki z kanonu post-apo fantasy) ani nic jeszcze w życiu nie zaprojektowała. Dziewczyna zawsze niesie ze sobą pozytywną energię i powiew świeżości nad którym można tylko dumać.

 

Amanda od kuchni.
Nastolatka nieszczęśliwie wychowana na idlewood - rodzice byli wiecznie w separacji i podrzucali ją sobie jak jakąś rzecz i  w przerwie na oddech odstawiali ją do wysłużonej już babci... Nie złapał jej wirus zwany "złym towarzystwem". Z natury jest pacyfistką. Oficjalnie uczęszcza do liceum, ale nieformalnie opuszcza zajęcia na rzecz samorozwoju. Dużo ćwiczy, bo to przecież modne. Włóczy się po mieście poznając ciekawe persony. Jej ulubiony kolor to tęcza, nie w kontekście seksualnym - po prostu kocha wszystkie kolory. Co tydzień ma nowe paznokcie i coraz to dłuższe rzęsy, doczepiane u koleżanki. Kocha imprezy i czas spędzony w gronie przyjaciół. Gdyby mogła, obleciałaby świat dookoła, ale boi się latać. Jedyne co odróżnia ją od swoich rówieśniczek z jakimi miewa styczność, to ciche zamiłowanie do gier - marzy jej się kariera zbudowana na stream'ach ze swoich ulubionych tytułów, ale fundamentem dla jej działalności w internecie ma być moda, filmy wyrwane z życia i kontent dla mas, gdyż tak najłatwiej dotrzeć do największej publiczności. Można podsumować ją krótko, że jest wizytówką młodzieży z Los Santos.

 

 

 

Działalność w internecie:

SOCIAL MEDIA

Materiały:

-

 

OOC

Chciałbym nakręcić gierkę marek i artystów poprzez rzeczywistą promocję ich materiałów/produktów przy pomocy Amandy w grze, tak jak gdyby to się działo poza grą, gdzie dany twórca tudzież jakaś firma płaci za reklamę youtuberowi pokroju (przykład rzecz jasna) STU. W późniejszym czasie mam zamiar napisać wspomnianą wcześniej książkę w formie krótkiego opowiadania umiejscowionego na forum. Przy większym wzroście popularności i ewentualnym ograniczeniu współprac założyłbym własną markę - w zależności od gry byłby to albo brand odzieżowy, marka kosmetyczna albo redakcja pokroju pudelka, czyli chłam o celebrytach, by nakręcać rozgłos innym graczom. Sama kreacja mojej postaci to wizualnie typowa nastolatka z USA - z zewnątrz wystylizowana, modnie ubrana, pomalowana pięknie i wiecznie ze smartfonem w ręku, wiecznie w biegu, a w środku zaś szara, pusta osobowość, która pragnie atencji i nie może pogodzić się ze swoim nieproduktywnym życiem, co popchnęło ją do drogi na której teraz się znajduje. Teraz czas o bliższej przyszłości, tak w skrócie: aktywnie zamierzam stawiać ruchy w internecie, działać charytatywnie, tworzyć bardziej kreatywne materiały i stworzyć jakiegoś "lajf-stajlowego" bloga.
Graczy z branży zachęcam do kontaktu, nie gryzę.

 

numer konta: 224003999

email (moje PW) jest dostępny IC w BIO na instagramie i tiktoku

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • LSRP  Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...