Skocz do zawartości

[Odrzucone][Skarga] TauRus

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Midnightuwa napisał:

Wyżej dołączam screeny z wyzywania mnie na discord, widać że boli dupa że wkońcu prawda odkryta 😘

jakbym mial takiego wielkiego kija w dupie jak ty to bym zrobil na ciebie teczke i przez tydzien mialbym +- 5gb filmikow i ssow jak odpierdalasz gownogiere elo

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Midnightuwa napisał:

unknown.png?width=286&height=300unknown.png?width=294&height=300

Sam człowieku masz bol dupy, tak samo jak mieliśmy nie odgrywać sytuacji na mojej postaci Joe Li, a jakos mnie zawinales i liczy się dla ciebie tylko to aby kogos zawinąć i mieć frajdę z tego bo jestes tak na prawde jebany przed kazdego ooc, ty typie wpierdalasz się w moje auto, a tego nie odgrywasz jedziesz jakby nigdy nic, spójrz na to co ty robisz tez źle, a nie widzisz same bledy w kims, a siebie uważasz za zajebanego idealistę, przesadzasz typie...

Dodajac jeszcze, ze jak już sobie nie radzisz to wyzywasz matki ze je jebiesz, stuleja 🤮, nadal się dziwie i nie tylko ja, chyba połowa graczy co ty robisz w LSPD, ja przykładem nie świece ale ty kurwa przesadzasz ostro, napisz jeszcze skargę ze ktoś cie wyzywa na DC, pozderki

Hah dodam jeszcze, że oskarżasz mnie o zmianę zdania na /do, a sam tak robisz.. nawet nie patrzysz na to co ktoś gra tylko masz swoje i chuj, nic wiecej się nie liczy 🥱

Edytowane przez TauRuS
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
20 minut temu, EBKBAMBUS napisał:

co do braku gry ic, kiedys mordeczko midnightuwa wjebales sie w furke mojego ziomala z bardzo duzej predkosci, po czym odjechales nie odgrywajac nic i nie jest to pierwszy raz xd wiec moglbys tez spojrzec na swoje wyczyny

W sumie to jest racja, ale przy sytuacjach w którym ktoś/ja mam laga i w niego uderzę to przepraszam na /b albo na /w - oddam kase albo coś i jadę bo nie będę grał jakiegoś wypadku spowodowanego lagami, szanujmy się.

Widzę że koledzy się zlecieli - zeruwka hahaha dobry chłop co dupe liże zawsze wszystkim ale mniejsza, no moge sobie stać jak jestem na AFK albo gdzieś poszedłem, płaczesz fest bo jesteś dzieciakiem takim samym jak twój ziomal z 26six więc pakuj mandzur i płyń kajakiem.

Chłop co manewr pit uznaje za wpierdalanie sie w auto xDDDDDDDDDDD

Edytowane przez Midnightuwa
Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Midnightuwa napisał:

W sumie to jest racja, ale przy sytuacjach w którym ktoś/ja mam laga i w niego uderzę to przepraszam na /b albo na /w - oddam kase albo coś i jadę bo nie będę grał jakiegoś wypadku spowodowanego lagami, szanujmy się.

Widzę że koledzy się zlecieli - zeruwka hahaha dobry chłop co dupe liże zawsze wszystkim ale mniejsza, no moge sobie stać jak jestem na AFK albo gdzieś poszedłem, płaczesz fest bo jesteś dzieciakiem takim samym jak twój ziomal z 26six więc pakuj mandzur i płyń kajakiem.

tłumacz się, tłumacz 🤫

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, hellbound napisał:

tylko na sciek roleplay gangsterzy machaja maczetami tak mocno ze sa w stanie przeciac gruba stalowa plyte + wkladke balistyczna xD

czyli lspd jest nie do ruszenia XDDD nawet jakbyś napierdalal w niego z AK, w skrocie lspd na serwie sa nieśmiertelni 

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Midnightuwa napisał:

Gdybyś napierdalał do mnie z AK to bym odegrał jeśli byś mnie trafił przynajmniej dwa razy 🙂

ostatnio jak cie trafilem 4 razy z AK to chuja odegrales i jechales dalej, jedynie /me probuje prowadzic a potem wjebales blokady na kolo 5k tym co po drodze w ciebie jebneli

MrRafa lubi to
Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Midnightuwa napisał:

Nie wiem od kiedy bycie miłym dla kogoś to lizanie rowa, masz ostro napierdolome we łbie. Co do stania to kurwa zjedź na bok, bo stałeś na środku dosłownie środku drogi na samym pasie bez żadnego statusu afk

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, yorellus napisał:

ostatnio jak cie trafilem 4 razy z AK to chuja odegrales i jechales dalej, jedynie /me probuje prowadzic a potem wjebales blokady na kolo 5k tym co po drodze w ciebie jebneli

Dynamika, jeśli nie wbijesz mi BW, dalej zapierdalam aby uratować swoje życie?

Ta skarga dotyczy konkretnych rzeczy i osoby czy wylewacie tutaj swoje żale typu że poszedłem siku i stałem na środku ulicy a biedny zeruwka nie MÓGŁ PRZEJECHAĆ SAMOCHODEM! ŻAŁOSNE !

Odnośnik do odpowiedzi
  • Borsuk zamknął ten temat
  • Borsuk zmienił tytuł na [Odrzucone][Skarga] TauRus

Ze screenów jakie otrzymałem nie wynika nic więcej poza wzajemnym obrzucaniem się błotem pomiędzy oskarżonym, a oskarżającym. Panowie, wielokrotnie już tłumaczyłem, żebyście nie podchodzili aż tak emocjonalnie do tego, co odgrywamy In Character. Gdybym miał faktycznie rozstrzygać tę skargę względem kar, musiałbym je nałożyć i dla jednego, i dla drugiego, dobrze o tym wiecie. 

Ten temat dotyczy skargi na TauRusa, ale w całości zauważyłem wiele 'kontr-zarzutów' względem autora. Jeżeli ktokolwiek ma zarzuty względem Midnightuwa proszę napisać skargę popartą konkretnymi dowodami, rozpatrzymy ją.

Formalnie skargę odrzucam, jednocześnie Was pouczając, zarówno z jednej jak i drugiej strony, bo wyzywanie się czy docinki względem rodziny już dawno wyszły z mody i nie świadczą o nikim inaczej niż żałośnie. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Borsuk zmienił tytuł na [Odrzucone][Skarga] TauRus
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • LSRP  Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...