Skocz do zawartości

[Odrzucone][Skarga] TauRus

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Nick oskarżającego:[/b] Midnightuwa 
[b]Nick oskarżonego:[/b] TauRus - Joe Li, Vincent Yale
[b]Powód napisania skargi:[/b] Ciągłe odwalanie, brak gry IC, wychodzenie z gry i prowokowanie oraz grożenie i inne rzeczy widoczne na ss. Koleś od kiedy pamiętam nie chce grać z LSPD, jest akcja = wychodzi, gonie go = daje /q = następnie odwala i nie chce wcale grać. 

[b]Dowody rzeczowe [screeny, filmiki, chatlogi itp.]:[/b] https://imgur.com/a/l2JdWo1
Dawideq_566 lubi to
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Link: https://imgur.com/a/l2JdWo1

Jeśli zdjęcia z komórki są niewyraźne na forum, dośle je na prywatną discord do administratora rozpatrującego skargę.

Dodam że ten gracz otrzymywał wcześniej kary za /q podczas akcji i brak gry IC = zobaczymy to w jego logach.

Edytowane przez Midnightuwa
Dawideq_566 lubi to
Odnośnik do odpowiedzi

Zapraszam do wyjaśnienia na DC, samp - również mam ss'y na James Nava, grasz LSPD czy jakiegoś psiarza z ranczo? 🙂 - mam osoby, które potwierdzą, że nie nadajesz się do gry w LSPD.

Byś chłopczyku, zaczął grać jakieś RP, bez odegrania na /me, /do - nic - blokady na koło za 20k bo tak Ci się widzi, wyzywanie matki - bo ktoś Cię wyjaśnia na PW. 🙂

Dodam, że nie dostałem ani jednej kary za /q, ponieważ miałem do tego prawo przy takim "graczu", sprunk ze mną wyjaśniał sytuacje to mówił, że mam z nim nic nie odgrywać, dziękuje.

Edytowane przez TauRuS
Dawideq_566 lubi to
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Osoby które mogą to potwierdzić to twoi koledzy którzy nawet nie znają rozwiniętego pojęcia LEA, następna rzecz to taka że zatrzymałeś się chyba w dziedzinie sebixa z osiedla moktów który płacze jak ktoś go zakuwa w kajdanki, następna rzecz to taka że dlaczego na DC? Boisz się wyjaśniać? Jakie możesz mieć na mnie ss - które zmuszają cię wręcz do gry IC? Bo wchodzisz na OOC? Nie grasz i odwalasz na /DO? To czy nadaje się do gry LSPD tylko może stwierdzić ktoś kompetentny a nie zwykły odwalacz który płacze o każdą interakcje z LSPD. Jakoś jest duże grono osób które lubi ze mną grać, podchodzi normalnie i złego słowa na mnie nie powie tylko ty odkąd pamiętam płaczesz bo myślisz że pozjadałeś wszystkie rozumy.

Wstawiam log z wczoraj który ukazuje że koleś ma za słabą psychikę na interakcje na tym serwerze:

bananaboyy
1 dni temu
Vincent Yale
Nigdy nie wygasa
/q podczas akcji
AdminJail
Dawideq_566 lubi to
Odnośnik do odpowiedzi

Nawet nie będę się odnosił do tego co napisałeś bo to nawet nie ma sensu, Sprunk nawet dodał, że za bardzo lecisz - uważasz się za idealnego gracza LEA, a nawet porządnie odegrać nie potrafisz, wyzywanie matki świadczy o twoim poziomie ooc i w sumie IC, żenada. Jeśli Sprunk karze mi nie odgrywać z tobą danej sytuacji a ty do niej wracasz bo tak Ci się podoba to coś jest z tobą na prawdę nie tak.

O proszę, to czemu nie byłem w tym AJ? nie kumam tej kary. 

Jeżeli Sprunk wyjaśnia daną sytuacje to Bananaboy nie ma nic do mówienia. 

Edytowane przez TauRuS
Dawideq_566 lubi to
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dodam od siebie że, społeczność która podchodzi z normalnym vajbem do LSPD nigdy nie odczuła żadnego zmuszenia do gry, wielkich kar czy przejawów nienawiści, każdy zasługuje na tyle szacunku na ile sobie zapracuje a ty straciłeś szacunek nie tylko w oczach LSPD ale innych organizacji.

Uważam się za "dobrego" gracza LEA bo kiedy jeździłeś na śmieciarce ja się vajbowałem klimatem służb z USA, sprunk ci napisał że bardzo lece? Co to znaczy? Mam skrzydła czy odrzutowiec? Z Sprunkiem sobie wyjaśniłem i o tobie ma takie same zdanie jak ja - wyzywanie matki? Zniżyłem się do twojego poziomu odpisując na twoje zaczepki krótki tekst z podstawówki i trybie nauczania jakim się znajdujesz - rucham ci matkę. Jeśli płaczesz co chwile na /w, aż trzeba cię blokować bo nie pozwalasz prowadzisz gry - z tobą jest coś nie tak. Potrafie bardzo dobrze odegrać a takim ludziom jak ty nie muszę udowadniać bo nie zasługujesz na żadne wypociny dotyczące gry z LSPD.

Dawideq_566 lubi to
Odnośnik do odpowiedzi

Winny się tłumaczy, chcesz coś wyjaśniać - na DC aby nikt nie widział tego jaki na prawdę jesteś, trudno ci się przyznać że jesteś odwalaczem i masz za słabą psychikę na ten serwer, wyobraźnia? To raczej ty żyjesz w świecie fantastyki myśląc że wielki bambus podchodzi z dupy do gliniarza - dźga go po plecach gdzie posiada KEVLAR - KAMIZELKA KULOODPRONA CHORNIĄCA TYŁ I PRZÓD PRZED BRONIĄ BIAŁĄ, OSTRZAMI I NABOJAMI PENETRUJĄCYMI I NIEPENETRUJĄCYMI. Następnie kiedy widzisz że nic nie zdziałasz, dajesz /q albo zmieniasz swoją gre że ... ee.... jednak nie w tłów tylko w szyje BO TAM NIE MASZ KEVLARA I TYLE!

Dawideq_566 lubi to
Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Midnightuwa napisał:

Winny się tłumaczy, chcesz coś wyjaśniać - na DC aby nikt nie widział tego jaki na prawdę jesteś, trudno ci się przyznać że jesteś odwalaczem i masz za słabą psychikę na ten serwer, wyobraźnia? To raczej ty żyjesz w świecie fantastyki myśląc że wielki bambus podchodzi z dupy do gliniarza - dźga go po plecach gdzie posiada KEVLAR - KAMIZELKA KULOODPRONA CHORNIĄCA TYŁ I PRZÓD PRZED BRONIĄ BIAŁĄ, OSTRZAMI I NABOJAMI PENETRUJĄCYMI I NIEPENETRUJĄCYMI. Następnie kiedy widzisz że nic nie zdziałasz, dajesz /q albo zmieniasz swoją gre że ... ee.... jednak nie w tłów tylko w szyje BO TAM NIE MASZ KEVLARA I TYLE!

winny się nie tłumaczy tylko odpowiada na zarzuty mądralo

// Nic nie wnosisz swoim postem do skargi. Borsuk

Dawideq_566 lubi to
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, kkw napisał:

winny się nie tłumaczy tylko odpowiada na zarzuty mądralo

W skardze ma prawo wypowiadać się osoba składająca, oskarżona i osoba wnosząca do niej jakieś KONKRETNE dowody albo rzeczy z nią związane. Twój post to spam, nie wiem dlaczego się wtrącasz - odpowiada na zarzuty?? To nawet nie jest jakaś logiczna obrona tylko płacz i robienie z siebie ofiary.

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, TauRuS napisał:

Gracze na serwerze nawet Cię wyśmiewają za grę LEA i dziwią się co ty robisz w LSPD, a ty jeszcze skargę piszesz, pozytywnie.

Chciałbym zobaczyć tych ludzi co wyśmiewają mnie za grę LEA, jakoś z ludźmi co CHCĄ Z NAMI GRAĆ to nie mają zarzutu i nawet wychodzą po dobrej gierce w detain center bo sam jestem zdania że o 22giej lepiej aby pograł z ziomeczkami niż kirał AJ w pierdlu, pokaż mi tych ludzi - aaa! to pewnie twoi koledzy który tak samo się znają na LEA jak ty>? TAK MYŚLAŁEM!

Dawideq_566 lubi to
Odnośnik do odpowiedzi

Robi się to żenujące, czekam na kogoś z mózgiem.

4 godziny temu, Midnightuwa napisał:

Chciałbym zobaczyć tych ludzi co wyśmiewają mnie za grę LEA, jakoś z ludźmi co CHCĄ Z NAMI GRAĆ to nie mają zarzutu i nawet wychodzą po dobrej gierce w detain center bo sam jestem zdania że o 22giej lepiej aby pograł z ziomeczkami niż kirał AJ w pierdlu, pokaż mi tych ludzi - aaa! to pewnie twoi koledzy który tak samo się znają na LEA jak ty>? TAK MYŚLAŁEM!

Tak, dokładnie.

Dawideq_566 lubi to
Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Midnightuwa napisał:

Sory ale mózgu się przeszczepić nie da, no chyba że dasz /qs i się zresetujesz... a nie.. przecież w realu tak się nie da...

Dobre masz pancze jak na 14latka, dobra to nie konwersacja, nie będę z tobą tu dyskutować, czekajmy po prostu, okej? 🙂 

Edytowane przez TauRuS
Dawideq_566 lubi to
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, TauRuS napisał:

Dobre masz pancze jak na 14latka, dobra to nie konwersacja, nie będę z tobą tu dyskutować, czekajmy po prostu, okej? 🙂 

W sumie masz racje, prowadze ze sobą monolog bo ty nawet nie odpowiedziałeś na jeden z zarzutów przeciwko tobie, czekamy więc.

Dawideq_566 lubi to
Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Midnightuwa napisał:

W sumie masz racje, prowadze ze sobą monolog bo ty nawet nie odpowiedziałeś na jeden z zarzutów przeciwko tobie, czekamy więc.

Odpowiedź bezsensowna ale musisz włożyć zawsze swoje pięć groszy, phah! - wszystkie ss'y mogę podesłać komuś kto zajmie się tą sprawa i Tobie, pro gamerze.

ostatni mój wpis tutaj, dziękuje.

Dawideq_566 lubi to
Odnośnik do odpowiedzi
59 minut temu, Midnightuwa napisał:

image.png.6a8c120bc759a532f45992f5e01d39c0.png
tyle odemnie

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, zeruwkaharnas napisał:

image.png.6a8c120bc759a532f45992f5e01d39c0.png
tyle odemnie

Wiesz o tym że oficerowie mogą dodawać wkłady? Balistyczne i inne? Jest kilka rodzaji kamizelek i nie każdy nóż przebija kamizelke, jeśli pchał tym nożem to mógł ją uszkodzić ale nie tak bardzo zranić, liczy się też wielkość ostrza, siła itp

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Midnightuwa napisał:

Wiesz o tym że oficerowie mogą dodawać wkłady? Balistyczne i inne? Jest kilka rodzaji kamizelek i nie każdy nóż przebija kamizelke, jeśli pchał tym nożem to mógł ją uszkodzić ale nie tak bardzo zranić, liczy się też wielkość ostrza, siła itp

Widzę, że nie umiesz w ogóle grać jakby dla swojej "straty" z wszystkiego musisz wyjść "dobrze" bądź na "plus" - ośmieszasz się.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Midnightuwa napisał:

ludzie lataja z maczetami pod koszulka a raczej osoba ktora opycha towar nie nosi nozyka do grzybow

Anakonda77 i TauRuS lubią to
Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Midnightuwa napisał:

ta akurat ty miales kurwa czolg w kevlarze

Anakonda77 i TauRuS lubią to
Odnośnik do odpowiedzi
  • Borsuk zmienił tytuł na [Odrzucone][Skarga] TauRus
  • Borsuk zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • LSRP  Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...