Skocz do zawartości

[Odrzucone][AdminJail][winzipior] Infinite Berry

Rekomendowane odpowiedzi

Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: winzipior
Powód nałożenia kary: Odwalanie lakierem.
Wyjaśnienie: elo, dostalem aj za wbicie bw komus lakierem przy jakiejs glupiej akcji, co nawet nie byla grana ic. koles tam jakis walil sprute, zaczeli bic mnie i kumpla bez powodu, to dostali bw na pizde przy pomocy uzycia lakieru po czym dostalismy aj za odwalanie lakierem. nie bylo nawet zadnej akcji ic, wiec nie wiem za co ten jail. apelacje pisze dopiero teraz po dluzszym czasie, bo nie mialem czasu na gre, mam nadzieje, ze kara zostanie zdjeta, bo nie chce mi sie zbijac tak dlugiego ajota, ktory zostal nadany od tak. jezeli zrobilem cos o czym nie wiem i nie bylo to odpowiednie to sory. chcialbym wrocic na serwer i na nim pograc, oby ta apelacja mi to umozliwila.

bicu44 lubi to
Odnośnik do odpowiedzi

Twoje wyjaśnienie w tej apelacji to zwykłe kłamstwo i przeinaczenie sytuacji na swoją korzyść. Zagraliście akcje IC z moją postacią lspd, że jeden z was jest prześladowany i nękany, no i faktycznie przy rozmowie któryś z waszej dwójki kitrał się za drzewem. Dosyć nietypowa sytuacja i dziwna, więc nie czułem się zbyt bezpiecznie jeszcze będąc samemu na duty. Krzyknąłem kilka razy, ale po wydanych poleceniach nikt  zza tego drzewa nie wychodził, więc chwyciłem za beanbag i ustawiłem się w bezpiecznej odległości. Obszedłem je naokoło i zobaczyłem 'stalkera', który odgrywa szczanie pod drzewem, jak już chciałem rozegrać dalszy etap akcji to stalker dał nogę do Malwart. Przymeldowałem coś tam jeszcze i kręciłem gierkę, bo myślałem, że to faktyczna zagrywka roleplay dla urozmaicenia i zabicia czasu. Po czasie wszedłem do tego sklepu i trafiłem owego stalkera z niepenetrującej, jak podszedłem chcąc go zakuć to zobaczyłem tylko narrację z gazem pieprzowym. Zacząłem być psikany przez waszą dwójkę tym zasranym lakierem do bw, ale zdążyłem kogoś z was zastrzelić z deagle. Napisałem do winzipa, pojawił się i podczas 'wyjaśniania' sytuacji daliście perfidne /q. Skoro ja pamiętam przebieg akcji sprzed miesiąca, to ty chociażby jakieś fragmenty, no ale napisałeś tu farmazon robiący winnego ze mnie, a poszkodowanego z ciebie i twojego ziomka.

sa-mp-225.png

Spoiler

pin.png

Odnośnik do odpowiedzi
  • Nagash zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • LSRP  Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...