Skocz do zawartości

[Freelancer] Frankie Gallo [scante]

Rekomendowane odpowiedzi

sa-mp-989.png

Imigracja do stanów zjednoczonych to największy napływ ludności emigracyjnej w dziejach świata. W USA osiedliło się kilkadziesiąt milionów przybyszów z różnych krajów europejskich (Polska, Niemcy, Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Rosja) oraz z krajów azjatyckich (głównie z Chin), w tym licznie narody Europy Wschodniej oraz Ameryki Południowej i Środkowej. Fala emigracyjna trwa od początków XIX wieku aż po czasy dzisiejsze, jednak można wyróżnić okresy silniejszego napływu ludności. Lata 80. i 90. XIX wieku stały się okresem wzrostu imigracji do Stanów Zjednoczonych. W latach 1915–1925 władze stopniowo wprowadzały ograniczenia imigracyjne, zmniejszając w 1926 roku liczbę wjeżdżających do ok. 150 tys. osób rocznie. Restrykcyjna polityka imigracyjna, mimo pewnych udogodnień wprowadzonych w 1948 roku dla uchodźców wojennych, pozostała taka aż do 1965 roku, kiedy to system kwotowy został wyparty przez wieloaspektowy system preferencji. Kolejny wzrost imigracji nastąpił w latach 80. i 90. XX wieku, utrzymując się po dziś dzień. Zmiany w Europie znalazły odbicie w strukturze migracji do Stanów Zjednoczonych po zakończeniu wojny secesyjnej. Do lat dziewięćdziesiątych XIX wieku emigranci z Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz Irlandii stanowili większość, lecz w miarę rozwoju niemieckiego i brytyjskiego przemysłu, powstawało więcej miejsc pracy, coraz mniej ludzi było zmuszonych emigrować za chlebem. W ogromnych liczbach przybywali Włosi i obywatele imperium Rosyjskiego o różnej narodowości. Nie ma nic do ukrycia, że głównymi powodami imigracji do Stanów Zjednoczonych głównymi powodami były z: lepszymi zarobkami, wolnością wyznania, prawo gospodarcze (sprzyjało powstawaniu firm oraz sklepów). wolność osobista oraz prawo wyborcze przyznawane każdemu białemu mężczyznie.

Little Italy - Nazwa enklawy etnicznej stworzonej przez ludność Włoską i osoby pochodzenia włoskiego w mieście Los Santos na przełomie lat 1880-1890 i przypadającej na ulicy Metropolitan Ave, w mieście Commerce. Dzielnica z pozoru spokojna, ponieważ wypełniona mądrymi, zważającymi na swoje ruchy przestępcami. Osobami, które nie szukają rozgłosu, a krok po kroku osiągają swoje cele. Niegdyś pod panowaniem ramienia przestępczego największej rodziny mafijnej w Los Santos (Pellegrino), stojącej pod nazwiskiem mobstera Victora Ragazzi - Ragazzi Crew. W której strukturach działali tacy gangsterzy jak: Andrew Schiro, Jeremy Agosti czy Frank Landino. To dzięki nim, wielu nastolatków z Little Italy stawiali swoje pierwsze kroki ku przestępczości. Młodzież, chcąca być po prostu jak oni, zarabiać, a nie musieć ciężko pracować.

Frankie Gallo -  Krętacz zamieszkujący Little Italy, zajmował się drobnymi kradzieżami, włamaniami oraz oszustwami. Jest synem Sycylijczyka, który w Los Santos pracował w dobrze prosperującej piekarni, oraz matki Amerykanki, zajmującej się zaś handlem w lokalnym markecie, jest on jedynakiem. W młodym wieku (20 lat) pracował jako barman w barze założonym przez jednego z członków w/w Ragazzi Crew, inspirowała go pozycja społeczna, jaką dysponowali wtedy gangsterzy. Za dnia jako barman, zawsze uśmiechnięty i pozytywny, zarabiający dość spore sumy za napiwki, które otrzymywał. Niestety wraz z zamknięciem wielu ważnych członków Pellegrino Crime Family, zamknięty został również lokal w którym pracował. Zaczął on brnąć coraz bardziej w kradzieże, przez chwilę miał równiez swój epizod jako złodziej luksusowych samochodów. Finalnie do dnia dzisiejszego, nie został nawet aresztowany, ani podejrzewany o cokolwiek co popełnił. Na kalendarzu mamy Grudzień, Rok 2020. Franklin Gallo zostaje wyrzucony z pracy jego życia, za spóźnialstwo. Obarcza się winą, wpada w alkoholizm, koniec końców ogarnia swój stan psychiczny, rozpoczyna on nowy rozdział w swoim życiu, w którym nie zamierza siedzieć bezczynnie.

Witam bardzo serdecznie, startuję z projektem freelancera, tak jak widać wyżej. Postać którą zamierzam prowadzić, jest to były associate Pellegrino Crime Family/Ragazzi Crew. Jest to według mnie ciekawa postać z jakąś tam przeszłością, więc szkoda mi ją zaprzepaścić. Mam w planach pokazać w temacie grę z drobnych włamywań, gdzieś tam również pojawi się handel narkotykami, jeśli opiekunowie mi na to pozwolą. Generalnie, chcę po prostu ożywić postać, która miała przed sobą przyszłość, i chciałbym aby ta przyszłość nastała teraz. Liczę na chłodne rozpatrzenie mojej aplikacji, i obiecuję że druga już moja próba gry freelancera potrwa dłużej niż pierwsza, ponieważ mam zajawkę na to co chcę pokazać.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
  • scante zmienił tytuł na [Freelancer] Frankie Gallo [scante]
  • scante odblokował ten temat
  • 2 tygodnie później...