Skocz do zawartości

dyskusja nt. poziomu

Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo tych wszystkich uzasadnionych oskarżeń w ich stronę, pomimo szamba jakie prezentują in game, to wciąż się zastanawiam, dlaczego taka organizacja jak 064 toon town wciąż piastuje w tematach organizacji przestępczych. W jednym z tematów odnośnie zasad w półświatku można było wyczytać, że jeśli jakaś organizacja która została wrzucona w oficjalne gangi, będzie łamać zasady tudzież zaniżać poziom rozgrywki, może zostać z powrotem cofnięta do procesów, bądź całkowicie archiwizowana - dlaczego tak nie jest w tym przypadku? Uważam, że taki chłodny prysznic w postaci cofnięcia ich do procesów zmotywowałby ich liderkę do podjęcia jakichkolwiek kroków związanych z poprawieniem rozgrywki ze strony ludzi z ich organizacji. Co chwilę padają frazesy typu "nie mamy oczu dookoła głowy, zgłoś to do mnie", kiedy otwarta gadka na forum toczy się już o tym ponad tydzień, a nic się w tym czasie nie zmieniło. Gra większości członków tego gangu polega na bezsensownym jeżdżeniu na zamaskowanym we dwójkę na sanchezie i szukaniu okazji by kogoś okraść, wchodzeniu do otwartych pojazdów na /przeszukaj, czy biciu dziwek na terenie całego south central, a po godzinach nabiciu duty w kilku biznesach coby ekaska się zgadzała.

edit: no i twój błąd landscape w tym, że nie obchodzi was to co inni o was myślą - mam wrażenie, że wy naprawdę uważacie, że to cały serwer się na was uwziął i każdy jest tym złym, a wy sobie poprawnie gracie. Zamiast nabrać trochę samokrytyki, przyjąć do świadomości, że jeśli jakiś błąd wytyka ci masa osób i to już od dłuższego czasu, to coś jest nie tak i trzeba się za to zabrać, a wy zamiast tego wolicie nałożyć klapki na oczy i udawać, że nic się nie dzieje i to każdy jest tym złym, w dodatku próbujecie jeszcze wytykać błędy innym.

Edytowane przez ArekCzarnuch
Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, ArekCzarnuch napisał:

Pomimo tych wszystkich uzasadnionych oskarżeń w ich stronę, pomimo szamba jakie prezentują in game, to wciąż się zastanawiam, dlaczego taka organizacja jak 064 toon town wciąż piastuje w tematach organizacji przestępczych. W jednym z tematów odnośnie zasad w półświatku można było wyczytać, że jeśli jakaś organizacja która została wrzucona w oficjalne gangi, będzie łamać zasady tudzież zaniżać poziom rozgrywki, może zostać z powrotem cofnięta do procesów, bądź całkowicie archiwizowana - dlaczego tak nie jest w tym przypadku? Uważam, że taki chłodny prysznic w postaci cofnięcia ich do procesów zmotywowałby ich liderkę do podjęcia jakichkolwiek kroków związanych z poprawieniem rozgrywki ze strony ludzi z ich organizacji. Co chwilę padają frazesy typu "nie mamy oczu dookoła głowy, zgłoś to do mnie", kiedy otwarta gadka na forum toczy się już o tym ponad tydzień, a nic się w tym czasie nie zmieniło. Gra większości członków tego gangu polega na bezsensownym jeżdżeniu na zamaskowanym we dwójkę na sanchezie i szukaniu okazji by kogoś okraść, wchodzeniu do otwartych pojazdów na /przeszukaj, czy biciu dziwek na terenie całego south central, a po godzinach nabiciu duty w kilku biznesach coby ekaska się zgadzała.

To samo pytanie sobie zadaje przeglądając Wasz temat i widząc murzynka z lowlife okradającego chatę jakiegoś bogacza z Mullholand, ziomku.

A to o czym mówisz to już sprawa raczej przedawniona bo w przeciągu ostatnich kilku dni wyrzuciliśmy około dziesięciu osób z organizacji, a z resztą - co ja Ci się będę tłumaczył, panie ArekCzarnuch.

/edit Jak napisał oezu - nie interesuje nas jak jesteśmy postrzegani w oczach innych, zwłaszcza Twoich gdzie przegrałem z Tobą dość spory czas i wiem jak grasz. Ty wchodząc z nami w interakcje raz czy dwa, gdzie w obu przypadkach próbowałeś cwaniakować a skończyło się tym, że leżałeś na glebie teraz postanowiłeś zacząć wylewać żale na forum ze swoimi internetowymi kumplami. Pozdro z fartem.

A co do @Karczuu to się nawet nie chce wypowiadać. Rastafari, który wziął się w sumie chuj wie skąd co przyjeżdża o godzinie 15 w serce gangu ze swoim murzynkiem i grożący śmiercią OG innego gangu dziwi się, że jest posyłany z kwitkiem, a potem jebany. Coś tu nie gra.

,,Niech ten frajer, który pociąga tutaj za sznurki budzi się szybciej jeśli chcecie dożyć wieczora".

Na tym skończyłem, hasta'la'vista.

Edytowane przez LANDSCAPE
yorellus lubi to
Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, yorellus napisał:

tak a ty wcale nie podjezdzales na nasza oske z kolega do grupy osob i groziles ze nie dozyja wieczora

a co ma gra IC do napierdalania na /w xd

A co do postu landscape to o huj ci chodzi, skoro twoi ludzie sami jeździli na motorkach i napierdalali do nas jakieś groźby, a potem walili dziwke xd. Nie pisz, że ogarnąłeś to lub już ich u ciebie nie ma, bo widzę jak zapierdalają xD.

Edytowane przez Luner_
Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 miesięcy temu...

jak to jest ze kupuje se personala, mijaja 3 dni, werdykt skina jest niewiadomy bo nikt sie do niego nie zabral. z tego co sie dowiedzialem to skiny sa sprawdzane codziennie wieczorem, nie widac tego. przy poprzednim skinie bylo tydzien zabawy bo byl dwa razy zle wgrany. moze dodajcie jeszcze kogos do rozpatrywania tych skinow bo to troche smiech na sali. w te 3 dni od kupna personala serwer wypierdala sie juz kolejny raz i zanim zostanie wgrany to pewnie bedzie gralo po 5 osob. druga sprawa to podejscie niektorych ludzi z ekipy, swiezy gm wpierdala mi i lunerowi blokade fur na tydzien za to ze sie przejezdzalismy, zadalem pytanie dlaczego tak skoro jedyne osoby ktore byly w to zamieszane to wlasnie ja i luner. odpowiedzi nie dostalem. zmiencie podejscie karania ludzi przy tak smiesznej ilosci graczy, bo aktualnie to emems lubi z nudow sobie bardziej poodpierdalac niz wiekszosc graczy i nikt uwagi mu nie zwraca. a tak swoja droga to z tego co pisal simero to kazdy nowy gm zaczyna od 1 lvla, gdzie uprawnienia wtedy ograniczaja do narracji, czemu wiec swiezo upieczeni gamemasterzy wskakuja na ich stopien, dzieki ktorym maja uprawnienia przekraczajace supporterow czy niektorych moderatorow. warto rzucic okiem na wypowiedz ememsa dot. uprawnien.

222.png

TaSS i xMadman lubią to
Odnośnik do odpowiedzi

piszac te uprawnienia (GM1, GM2), nie wzialem pod uwage jednego, zeby przetestowac to na normalnej bazie, wyszedl cyrk na "otwarciu serwera" po wystawionym liczniku, dlatego zmuszony bylem je cofnac, ale skoro sie takie akcje dzieja, to bede musial ponownie do tego przysiasc

Odnośnik do odpowiedzi
  • LSRP  Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...