Skocz do zawartości
Los Santos Roleplay
gicikpikul

[Zaakceptowane][Skarga] depcior

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżającego: gicikpikul

Nick oskarżonego: depcior

Powód skargi:  Ogólnie to nie lubię pisać skarg bo to nie w moim stylu bo zazwyczaj to na mnie one były pisane, ale depcior pokazał największe kurestwo jakie mógł. Ogólnie sprawa wyglądała tak że wpadłem mu do samochodu, odegrałem przystawienie broni, wszystko gładko, pisze do chłopa kropkę żeby miał moje ID i żeby nie przedłużał bo już pisał pewnie do jakiś przydupasów, a mr depcior który zawsze krytykował moją rozgrywkę, stwierdził że wyrzuci mnie z samochodu komendom i wyjdzie z serwera. Ogólnie to pisałem z supporterem który nie zdążył niestety nic zrobić bo ziomeczek se spierdolił z serwera na kulturce aby uniknąć konsekwencji. Wszystko macie w logach, cały chat, moment wyjebania, odegraną akcje. Sprawdźcie to i dajcie kare temu kasztanowi, ewentualnie dajcie digla czy coś no i tyle a dla cb depcior to wielki penis w dupe ogólnie, dobranoc.

Spoiler

sa-mp-043.png?width=896&height=560

byłem w motelu z bronią bo pisałem wtedy z suppkiem a przed budynkiem był młyn jak chuj i nie chciałem tam stać jak ooc pisałem jak coś dzk

użytkownik zireael był ze mną podczas akcji, i widział całe zajście z boku, na pewno chętnie doda tu swoje parę groszy @zireael9

@Trevloka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

:D Nwm weź pokaż czatlog jak ci zagrałem na psychice i napisałem IC "Wiem kim jesteś, jutro będziesz miał wielki problem"' i z automatu mnie skropkowałeś.

Weź człowieku ciągnij się, nie gram na elesce już dobre 3 miechy, jak wpadam to własnie takie gówno jak Ty jeszcze bardziej mnie utwierdza w tym, że szkoda czasu.

Wyszedłem z gry jakieś 4-5min po tej akcji i szczerze mam to w dupie, skoro Ty zachowujesz się jak flet to ja nie będę Ci głaskał dupy.

A tego @zireael9 to zabieraj spowrotem po kwarantannie do 8mej klasy i niech mu matematyczka przypierdoli linijką w łeb to może zmądrzeje. 

Ps. tego penisa w dupe to sobie oszczędź, kilka dni jeszcze w domu posiedzisz, przyda Ci się do poskakania z nudy. Najlepiej zatrudnij kolegę Ziraela do potrzymania lagi między warami :)

Edytowane przez hetmano
Moderacja na 60 dni w nagrode
toe, Neffi i 24GANG lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, depcior napisał:

:D Nwm weź pokaż czatlog jak ci zagrałem na psychice i napisałem IC "Wiem kim jesteś, jutro będziesz miał wielki problem"' i z automatu mnie skropkowałeś.

Weź człowieku ciągnij się, nie gram na elesce już dobre 3 miechy, jak wpadam to własnie takie gówno jak Ty jeszcze bardziej mnie utwierdza w tym, że szkoda czasu.

Wyszedłem z gry jakieś 4-5min po tej akcji i szczerze mam to w dupie, skoro Ty zachowujesz się jak flet to ja nie będę Ci głaskał dupy.

A tego @zireael9 to zabieraj spowrotem po kwarantannie do 8mej klasy i niech mu matematyczka przypierdoli linijką w łeb to może zmądrzeje. 

Ps. tego penisa w dupe to sobie oszczędź, kilka dni jeszcze w domu posiedzisz, przyda Ci się do poskakania z nudy. Najlepiej zatrudnij kolegę Ziraela do potrzymania lagi między warami :)

ale przepraszam my kurwa na boisku osiedlowym jestesmy czy na forum publicznym serwera lsrp, prosze o uspokojenie sie bo nie rozmawiasz z rodzicami/kolegami pozdrawiam

Edytowane przez Condom
wojtek88, lilvami i Madeg123 lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Condom napisał:

ale przepraszam my kurwa na boisku osiedlowym jestesmy czy na forum publicznym serwera lsrp, prosze o uspokojenie sie bo nie rozmawiasz z rodzicami/kolegami pozdrawiam

Ale przepraszam, Ty jesteś jakiś niedorozwinięty, czy Ci na oczy siadło?

Neffi lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, depcior napisał:

Ale przepraszam, Ty jesteś jakiś niedorozwinięty, czy Ci na oczy siadło?

ale przepraszam na huj mnie wyzywasz normalnie mowie ty jakis napalony jestes czy ocb

wojtek88 i lilvami lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Condom napisał:

ale przepraszam na huj mnie wyzywasz normalnie mowie ty jakis napalony jestes czy ocb

no to grzecznie możesz wypierdalać jak Cię sprawa nie tyka, a nie wypisujesz jakieś mozgoły bez sensu XD

Klaudyna, toe i Neffi lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, depcior napisał:

no to grzecznie możesz wypierdalać jak Cię sprawa nie tyka, a nie wypisujesz jakieś mozgoły bez sensu XD

tyka bo obrazasz mojego kumpla 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"pisze do chłopa kropkę żeby miał moje ID i żeby nie przedłużał" - obczajcie w logach proszę moment tego kiedy mnie ograbił IC i ile trwał odstęp od mojej wypowiedzi do jego skropkowania. Bo to były sekundy, każdy kto pograł chwile na elesce wie, że komendą /id można zobaczyć ID osób w kominach dookoła Ciebie. Osrałeś galoty jak ci wjechałem na psychę IC i mnie skropkowałeś, żeby wiedzieć z kim masz do czynienia. To z automatu kategoryzuje Cię jak idiotę i patrzać w twoje logi to Ty nawet podjazdu do działu skarg nie powinieneś robić. 

toe i Neffi lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Depcior, oskarżający nie skropkował Cię w 5 sekund żeby zobaczyć z kim ma do czynienia.

2. Nieważne kto gdzie ile gra.

3. Depcior, jeśli twoim zdaniem, zachowywanie się jak flet to jest skropkowanie kogoś to musisz się trochę zastanowić. Akurat pikul ma bardzo dużo odpałów, więc dobrze z jego strony, że nie wyzwał Cie ani razu, bo to umacnia jego stronę w tej skardze.

4. Próbujcie się zachowywać normalnie.
5. Nie kropkujcie się, tylko piszcie np. /w ID mojeID to nikt Wam nie zarzuci "osrania galotów jak wjedzie wam na psyche IG", albo najlepiej poczekajcie aż sam ogarnie Wasze ID lub o nie poprosi.

6. Logi kogokolwiek nie świadczą o tym, że "nie ma podjazdu do działu skarg".

Skargę akceptuję i daje dwie możliwości:

Dogrywacie to pod moim nadzorem albo wrzucam oskarżonego do latarni na 100 minut. Niech zadecyduje wygrana strona i odpowie w tym temacie, czekam do wieczora.

cansas, zireael9, _plug i 7 innych lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fiknij se tego digla i telefonik cwaniaczku w stroju elvisa presleja. Wolę siedzieć w wieży, niż stykać się z jakimiś pikulsonami XD

A Ty intek idź opierdol pół depozytu LSPD pozdro. 

24GANG, Kuszot, Miith i 1 inny lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...