>

Skocz do zawartości

[SAN] Strzelanina w centrum miasta

• Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 heartbroken

• Użytkownik Premium

Napisano 5 dni temu

*
Popularny

ARTICLES — EMPLOYMENT — REAL ESTATE — JOBS — VEHICLES — WEEKLY CIRCULARS — GOVERNMENT PUBLICATIONS — PLACE AD

YUuDwwO.png

STRZELANINA W CENTRUM MIASTA

Autor: Leonard Rizzitelli | 13 Stycznia, 2020

gallery2.jpg

Późną nocą 12 stycznia 2020 roku, doszło do strzelaniny na światłach przy skrzyżowaniu ulic W. Vinewood i St. Lawrence Blvd. Ofiarą był Sylvester Harris, czyli właściciel klubu Allstars, w którym kilka godzin wcześniej odbyła się huczna impreza w związku z otwarciem i menadżer gwiazd. Został postrzelony w dłoń i szyję, ale dzięki szybkiej reakcji służb jego życiu nic nie zagraża, a stan jest stabilny. Policja aktualnie bada sprawę na miejscu zdarzenia.

Sylvester Harris wyszedł z klubu około godziny 2:30, kiedy w środku trwała jeszcze impreza. Opuścił budynek z torbami, które zapakował do swojego pojazdu marki BMW. Zatrzymał się na światłach przy skrzyżowaniu ulic W. Vinewood i St. Lawrence Blvd. chwilę później obok pojawiło się białe, sportowe auto marki Lexus, a z niego wybiegło dwóch zamaskowanych i uzbrojonych mężczyzn, którzy oddali strzały w stronę ofiary. Został obrabowany na blisko $80.000 i z całej biżuterii. Pojazd odjechał z piskiem opon w stronę South Downtown. Świadkowie zdarzenia zawiadomili od razu odpowiednie służby i przystąpili do pomocy. "Usłyszałam strzały w okolicy i okazało się, że strzały padły tuż obok mnie. Widziałam dwóch czarnoskórych mężczyzn, którzy uciekali do białego auta z pistoletem i torbami w ręce. Odjechali w południową stronę Downtown. Zawiadomiłam policję i próbowałam pomóc do momentu przyjazdu ambulansu."

Kilka jednostek z lokalnego Departamentu Policji zjawiło się na miejscu już po kilku minutach. Zabezpieczyli miejsce zdarzenia i zamknęli odcinek drogi na kilka godzin. Na ziemi znaleziono łuski naboju 9 mm Parabellum i odciski palców pozostawione na drzwiach pojazdu, którym poruszała się ofiara "Zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia i pobraliśmy nagrania z kamer z kilku budynków w okolicy. Znamy sprawców strzelaniny i zostały wystawione za nimi listy gończe. Głównie pomogły zeznania naocznych świadków i ich szybka reakcja. Trasa ucieczki strzelców została zarejestrowana przez kamery zamontowane w mieście".

c11qozR.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych