>

Skocz do zawartości

Cieplutko zachęcamy, byście zgłaszali swoje frakcje do tegorocznych balonów. Więcej informacji tutaj.

imprezka.png

* * * * * 4 głosy

Dołącz do nas!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 blint

• jak pan jezus powiedział

• Główny administrator
  • Steam ID:blintsy
  • Miejscowość:Bydgoszcz

Napisano 4 tygodni temu

*
Popularny

Witajcie,

Jak wiecie, aktualnie to Sproket zajmuje się rozwijaniem skryptu SA-MP, w miarę regularną korektą błędów oraz dodawaniem nowych skryptów. Ja na swoich barkach mam forum oraz mały dodatek, który dla Was szykujemy pod osłoną nocy. Robimy to w miarę możliwości jak najszybciej jednak nie sposób nie zauważyć idzie to delikatnie mówiąc jak krew z nosa. Wszystko to wynika z faktu, że każdy z nas ma na głowie masę obowiązków w postaci czy to studiów, pracy i dorywczych robótek, że czas na poboczne sprawy pokroju rozwoju LS-RP schodzą na dalszy plan.

Z tego powodu powstał właśnie ten temat, który nie jest nawiasem mówiąc pierwszym tego typu - to jest odpowiedni czas na rozszerzenie naszego składu programistów, aby rozłożyć trochę obowiązki a tym samym przypieszyć czas realizacji poszczególnych elementów całej eleskowej układanki. Jak wiecie jest to projekt z długoletnią tradycją, przez który przewinęło się wiele osób, którym chciałbym z tego miejsca po prostu podziękować - za wkład w to czym dzisiaj dysponujemy. * Mówię o tym dlatego, że ostatnimi czasy zapanował przestój i chcielibyśmy coś w tej sprawie zrobić. 

Czego od Ciebie oczekujemy?

- Znajomości języka PAWN i SDK do SA-MP **

- Znajomości SQL i obsługi bazy danych MySQL

- Mile widziana znajomość obsługi Linuxa (Debian)

- Mile widziana znajomość technologii webdevu (PHP, CSS, JS, HTML)

- Znajomość popularnych wtyczek stosowanych podczas rozwoju gamemode (np. streamer, mysql blueg)

- Minimum 25 godzin przegranych na naszym serwerze

- Podpisanie umowy lojalnościowej, w której pod groźbą grzywny zobowiążesz się nie upubliczniać oraz nie dzielić się kodem źródłowym skryptu LS-RP ani dostępem do żadnych z jej serwerów ***

Jakie będziesz miał obowiązki?

- Wprowadzanie zmian w gamemode, zwykle w następstwie zaleceń Gamemasterów

- Zaglądanie na ekipowego Discorda i komunikację z resztą ekipy

- Rozwiązywanie ticketów dot. spraw technicznych ls-rp

Jakie masz benefity?

Co tu dużo mówić. Żadnych. Nikt z nas nie zarabia na LS-RP i nie będziesz stanowił wyjątku od tej reguły. Nie jest to czcze gadanie, ponieważ regularnie nadmiar kasy przeznaczamy na inicjatywy pokroju WOŚP, oraz okazjonalnych loterii, podczas których gracze wygrywają różne fanty. Mogę Ci za to obiecać, że jeśli jesteś początkujący w programowaniu to z pewnością czegoś się od nas nauczysz a jeśli jakkolwiek możemy Ci wkład w rozwój eleski wynagrodzić, to wiedza z pewnością jest chociaż w minimalnym stopniu zadowalająca, prawda?

Jak się zgłosić?

Napisz wiadomość prywatną do mnie, Sproketa, Sparrowa jednocześnie. We wiadomości pochwal się co umiesz, jakie masz doświadczenie w programowaniu, jakie doświadczenie w pisaniu skryptów do SA-MP, swój wiek i jakieś przykłady swojej pracy z krótkim opisem. Na wiadomości będziemy odpowiadać maksymalnie w przeciągu 48 godzin od ich wysłania.

Słowem zakończenia powiem Wam, że sam kiedyś dołączyłem do ekipy poprzez taki właśnie temat, to był chyba pierwszy raz, kiedy LS-RP dało otwartą drogę do swojego grona i przyznam - wahałem się, bo przecież co to za robota, skoro nikt za to nie płaci? Dziwnie stać teraz po drugiej stronie i oferować tą samą, niezbyt ciekawą ofertę ale... Z perspektywy tych lat tutaj spędzonych na prawdę niczego nie żałuję. Sim00n nauczył mnie wielu, wielu rzeczy i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że moją aktualną pracę zawodową zawdzięczam właśnie jemu. Przychodząc na LSRP umiałem pisać wyłącznie w PAWN a i to niezbyt dobrze mi szło.

Miłego weekendu,

Ekipa Los Santos Roleplay

* - ciężko byłoby wymienić każdego, musiałby chyba powstać osobny temat z podziękowaniami; serduszka dla Was wszystkich

** - nie musi być to koniecznie PAWN, jest bardzo podobny do języka C, więc jeśli posiadasz zdolności w tej kategorii to równie dobrze się do tego nadajesz

*** - jeśli nie masz 18 lat, umowa może zostać sporządzona pod warunkiem, że zgodzi sie na to Twój rodzic, lub opiekun prawny

-----------------------------

Nawiasem mówiąc, uruchomiliśmy ponownie LifeInvader, a Sproket znalazł w końcu przyczynę lagów, które poniewierały lskę ostatnimi czasy. Serduszka dla niego a dla Was przeprosiny ale jednocześnie i podziękowania za cierpliwość. Miłej gry ;)

#2 degus

• Użytkownik

Napisano 4 tygodni temu

dobra robota sproket, a decyzja o przyjeciu kogos swiezego tez super, dobrze ze to idzie w ta strone

#3 friker

• gangus

• Użytkownik
  • Discord:friker#3389
  • Miejscowość:compton przez k

Napisano 4 tygodni temu

unknown.png

#4 Kenni

• Moderator serwera
  • Discord:Kenni#3649

Napisano 4 tygodni temu

chickhear2.png

#5 Luis_Ramirez

• Gutek

• Użytkownik
  • Discord:Luis_Ramirez#5584
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 4 tygodni temu

Jakie masz benefity?

Co tu dużo mówić. Żadnych. 

xD

#6 Satan666

• dziwki, dragi, lasery

• Użytkownik
  • Discord:WatykańskiBaron#5736

Napisano 4 tygodni temu

XD zgłosiłem się, alw pisanie w notatniku się nie liczy 

Użytkownik Satan666 edytował ten post 4 tygodni temu

#7 Vasewicz

• vcx

• Użytkownik

Napisano 4 tygodni temu

myślałem że już rekrutacja na suportera czytaj moje stanowisko..........

#8 BorsukRP

• Użytkownik
  • Steam ID:matt3991
  • Discord:Borsuk#2217
  • Miejscowość:Zakopane

Napisano 4 tygodni temu

Jakie masz benefity?

Co tu dużo mówić. Żadnych. 

xD

Za 8 stóweczek Mariusz by pokodził, ale bez benefitów to jedynie na mighty  :lol:

#9 blint

• jak pan jezus powiedział

• Główny administrator
  • Steam ID:blintsy
  • Miejscowość:Bydgoszcz

Napisano 4 tygodni temu

*
Popularny

Ok, tym wesołym akcentem zamykam poszukiwania. Miło mi powitać w naszych szeregach ajax'a, który niebawem zacznie rozwijać kod źródłowy eleski. Chciałbym też raz jeszcze podziękować wszystkim, którzy wysłali swoje propozycje na PW, przyznam, że odzew z jakim spotkał się ten temat przerósł moje oczekiwania.

Otrzymaliśmy 7 zgłoszeń i każde zostało rozpatrzone - poza zgłoszeniem jerrego, który postanowił pochwalić się umiejętnością obsługi notatnika. No nic, miejmy nadzieję, że ajax szybko zaklimatyzuje się w ekipie i wkrótce zobaczycie pierwsze ficzery wprowadzone przez niego.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych