>

Skocz do zawartości

Crackhouse

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 jerry

• lso swag

• Gamemaster
  • Miejscowość:Łódź

Napisano 15/09/2019 - 17:41

*
Popularny

hejka, w tym temacie będzie spis wszystkich crackhouse znajdujących się na serwerze. mogą się one rozbijać lub tworzyć nowe więc nie przywiązywałbym się specjalnie do któregoś gdyż kwestią czasu będzie jego zamknięcie. samo działanie tego systemu możecie ogarnąć w temacie aktualizacji.

430ba823ee44a80ca261f3028418a3bb.jpg

8327c4c38cdc6e2113ee7a10e4ef3fef.jpg

#2 jerry

• lso swag

• Gamemaster
  • Miejscowość:Łódź

Napisano 15/09/2019 - 17:42

na start rzucam dwa budynki. zobaczymy jak temat się rozrusza, a na dniach dodam jeszcze kilka. crackhouse działają już teraz.

#3 DIRTY_

• drunk master style

• Gamemaster

Napisano 07/12/2019 - 13:45

*
Popularny

Wrzucam Wam dwa nowe Crackhouse, walczcie ekipami o wpływy. Miłej zabawy i dużo pieniędzy.

CH1.png
#1 Zaułek Idlewood
CH2.png#2 Melina na East Beach

#4 DIRTY_

• drunk master style

• Gamemaster

Napisano 07/12/2019 - 16:03

Przypominam o zasadzie działania CH bo wiele osób wysłało swoje zapytania po wstawieniu nowych dlaczego stoją i czekają a żadnego profitu z tego nie ma. Otóż...

• narkotyki sprzedają się tylko w godzinach 18:00 - 24:00, aby rzeczywiście było ryzyko napadu przez inną grupę,
  • pieniądze ze sprzedaży nie idą na konto grupy tylko do sejfu, a każdy z panelem obojętnej przestępczej ma dostęp do /drzwi wyplac.

Napadnie was silniejsza grupa podczas handlu? Tracicie wszystko! Kradną Wam narkotyki i profit ze sprzedaży.

To tak w ramach przypomnienia. Wszelkie pytania kierujcie na mój discord, wszelkie propozycje zmian również. Jeśli nie odpisuje tam to zostawcie notkę na PW forum.

Mój discord : DIRTY#6869

#5 DIRTY_

• drunk master style

• Gamemaster

Napisano 09/12/2019 - 13:29

W przygotowanych przeze mnie Crackhouseach dodałem dla Was customowe interiory, zastępując te rockstarowe aby trochę urozmaicić grę. Wielkie podziękowania dla Totisa za wykonaną pracę i angaż w ulepszenie w małym stopniu miejsc dla strefy narkotykowej. Zapraszamy do odwiedzania ich i rzeczywistej gry w nich.

Niedługo ogłoszę dla Was konkurs w związku z pozostałymi dwoma Crackhouseami.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych