>

Skocz do zawartości


MONSTER DERBY SERIES

DERBY

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Magicznyv

  • :)

  • Support
  • Discord:Filip#3973
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 01/09/2019 - 13:18

*
Popularny

2.gif

 

 

MONSTER DERBY - to seria monster truck w głównej mierze promowana przez UHRRA, jednocześnie należąca do popularnego w Ameryce NRL. Pierwsza odsłona serii wystartowała już w 1995 roku. Imprezy Monster derby odbywają się przez cały rok w różnych miejscach w USA. Organizacja posiada liczne oddziały, które rozmieszczone są w całym kraju. Oddział Monster Derby w Los Santos powstał stosunkowo niedawno, którego głównym udziałowcem jest (będzie update). Oprócz tego, każdy z oddziałów posiada wielu promotorów oraz inwestorów. Seria ta jest bardzo wyjątkowa z uwagi na to, iż większość /ciężarówek/ konkurujących podczas wydarzenia Monster Derby należy do oddzielnych zespołów, które w głównej mierze sponsorowane są przez olbrzymie korporację. 

 

Na imprezach Monster Derby ciężarówki z potworami walczą w dwóch formach rywalizacji: wyścigowej i serii freestyle.

 

- Wyścigi to tradycyjne wyścigi jeden na jednego, w których pierwsza ciężarówka, która pokona wszystkie przeszkody, a kolejno przekroczy linię mety, przechodzi do następnej rundy.

 

- Zawody w stylu dowolnym (tzw. freestyle) pozwalają kierowcy wjechać na dwie minuty na otwartą trasę, aby pochwalić się swoimi umiejętnościami, wykonując różnorakie akrobację, przejazdy przez rampy oraz efektowne skoki nad samochodami. Zwycięzca freestyle jest określany na podstawie głosowania uczestników za pośrednictwem głosowania po przejazdach każdego z uczestników.

 

Pomiędzy dwoma głównymi konkursami odbywają się także inne wydarzenia. Niektóre pokazy zawierają wydarzenie „umiejętności jazdy na dwóch kołach”, którego celem jest wykonanie najlepszego triku tylko na dwóch oponach (koło, stoppie, itp.). Inne pokazy dotyczą zawodów tzw. „bączków”, w których kierowca próbuje zakręcić ciężarówką, dopóki kierowca lub ciężarówka nie będzie w stanie kontynuować jazdy, lub uważają, że mają wystarczająco wysoki wynik, aby wygrać.

 

 

Krótkie OOC: 

 

Mam nadzieje, że projekt wystartuje na dniach, interior jest już na /wykończeniu/. Osoby, które chciałyby przyczynić się w jakikolwiek sposób do rozwoju ligi proszone są o kontakt na discord (Filip#3973). Cała liga będzie składała się z kilku wydarzeń, na których wyłonimy indywidualnych zwycięzców danego wydarzenia. Oprócz tego, przez cały czas będzie prowadzony /ranking/ najlepszych kierowców. Po pełnym sezonie odbędzie się Finał o Wielki Puchar, w którym zwycięzcą zostanie osoba oraz jego drużyna z największą ilością punktów w rankingu. Aktualnie pracuję nad regulaminem oraz punktacją.

 

Jak wyżej wspomniałem, osoby które chciałyby włożyć coś swojego w ligę, czy wziąć w niej udział proszę o kontakt na discord. Poszukuje również osób, które chciałyby zostać inwestorami IC - więc jeśli masz biznes i zależy Ci na rozgłosie i ogromnej reklamie, odezwij się. 

 

Podziękowania dla https://ls-rp.net/user/205685-wojczi/ za pomoc w budowie interioru, oraz dla https://ls-rp.net/user/1296-keesh/ za grafikę.#2 Magicznyv

  • :)

  • Support
  • Discord:Filip#3973
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 2 tygodni temu

Cześć wszystkim. Interior jest gotowy od kilku tygodni, miałem z tym lekki przestój z powodów prywatnych.
 
Jeśli nadal będą chętni, którzy zgłosili się do mnie na discordzie to mam nadzieje, że już niedługo wystartuje pierwszy wyścig.
 
Zgłaszajcie się poniżej, jeśli jesteście chętni uzupełniając podany wzór. Mogą to być dowolne postacie (zmiana nickname'u), jednak docenie jeśli będą to nawet Wasze poboczne postacie od początku kreowane na powiązanie ze sportami ekstremalnymi - dodatkowo te postacie będą uczestniczyły w ogólnym rankingu.
 

Jeśli chodzi o same pojazdy, to zapewniam je dla każdego, wiec nie macie /obowiazku/ ich kupna. 
 

Nazwa pojazdu / drużyny:
Imię i nazwisko kierowcy:
Postać epizodyczna / poboczna:

Malowanie pojazdów: SAMP ID Color

 

 

Oczywiście dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne. (niedługo je rozpisze odpowiednio dla zdobytego miejsca)


Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych