>

Skocz do zawartości

FIFA 20

• Nie możesz odpowiedzieć
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Crippadonna

• Sugawolf Pimp

• Użytkownik

Napisano 2 tygodni temu

Witam serdecznie wszystkich niewolników kanadyjskiego studia! Już za niespełna miesiąc światło dziennie ujrzy kolejna edycja najwspanialszej gry o piłce nożnej!

Co nowego? W praktyce pewnie nic, ale dla zasady przypomnę:

Jak myślicie, czy VOLTA przebije zainteresowaniem FUTa? Zapraszam do dyskusji.

P.S z nieoficjalnych informacji wynika, że tak jak przy okazji FIFY 19, także i teraz odbędzie się turniej eleski. Przypomnijmy, że rok temu triumfatorem został CRIPPADONNA.

Użytkownik Crippadonna edytował ten post 2 tygodni temu

#2 Squerni88

• Użytkownik

Napisano 2 tygodni temu

Napewno VOLTA przyciągnie nowych graczy, w dodatku zmiany w trybie kariery menadżera, nowe zasady w house rules. Generalnie FIFA 20 zapowiada się nieźle, ale pewnie wyjdzie jak co roku, tak samo jak w przypadku FIFA 19.

#3 Crippadonna

• Sugawolf Pimp

• Użytkownik

Napisano 2 tygodni temu

zastanawiam się nad zostaniem youtuberem fifowym przy okazji tej edycji

#4 lecik

• is you a natural blondie like goku

• Użytkownik

Napisano 2 tygodni temu

kupię tylko i wyłącznie dla volty 

#5 Gryzli

• przytul misia

• Użytkownik Premium
  • Discord:Gryzli#1290
  • Miejscowość:Bieszczady kurwa

Napisano 2 tygodni temu

co to ta volta

ja pewnie sobie sprawie jak co roku z fajnej stronki gry pl za darmo

no chyba ze ta fifa bedzier rewolucyjna to tych reniferow bede mogl dofinansowac

#6 Olof

• nara

• Zbanowany

Napisano 2 tygodni temu

kupowanie nowej fify co roku to jak placenie za seks, nie robi sie tego

#7 friker

• gangus

• Użytkownik
  • Discord:friker#3389
  • Miejscowość:compton przez k

Napisano 2 tygodni temu

chyba ze za kurwe

#8 Crippadonna

• Sugawolf Pimp

• Użytkownik

Napisano 2 tygodni temu

to stwierdzenie przestało być aktualne odkąd ludzie kupują fifę głownie dla rozgrywki online

#9 Olof

• nara

• Zbanowany

Napisano 2 tygodni temu

Jedyna rozgrywka online jaka jest to FUT który od 5 lat jest ten sam, dodali moze przez ten czas z 2 tryby losowe i to wszystko xD, ale z tego co widzę w tej nowej fifie dodają jakiś nowy tryb VOLTA coś w stylu Fify Street która była kotem, ten tryb może być tylko ciekawy z całej "nowej" fify

#10 vanitas

• spot

• Użytkownik
  • Discord:vanitas#2483

Napisano 2 tygodni temu

To samo od kilku lat, ale i tak kupie dla trybu jeden na jeden ze znajomymi. W ogóle w VOLTA będzie można zagrać 1v1 ze znajomym? Orientuje się ktoś?

#11 Squerni88

• Użytkownik

Napisano 2 tygodni temu

To samo od kilku lat, ale i tak kupie dla trybu jeden na jeden ze znajomymi. W ogóle w VOLTA będzie można zagrać 1v1 ze znajomym? Orientuje się ktoś?

tak, to po prostu kolejny nowy tryb w fifie

#12 Crippadonna

• Sugawolf Pimp

• Użytkownik

Napisano 2 tygodni temu

Jedyna rozgrywka online jaka jest to FUT który od 5 lat jest ten sam, dodali moze przez ten czas z 2 tryby losowe i to wszystko xD, ale z tego co widzę w tej nowej fifie dodają jakiś nowy tryb VOLTA coś w stylu Fify Street która była kotem, ten tryb może być tylko ciekawy z całej "nowej" fify

ale jeśli lubisz grać w FUTa to musisz mieć aktualną wersje, bo na niej toczy się rozgrywka. rozumisz?

#13 Brokuł

• RP to zabawa znów

• Użytkownik
  • Miejscowość:Gliwice

Napisano 2 tygodni temu

Crippa nie warto z nimi dyskutować bo dla nich i tak fifa 2015=2020 xd PRZECIEŻ DALEJ SĄ DWIE BRAMKI I BIEGAJA PO BOISKU Z JEDNĄ PIŁKĄ

volt dobry bedzie

tylko Piemonte Calcio

#14 lecik

• is you a natural blondie like goku

• Użytkownik

Napisano 2 tygodni temu

to jest tak samo jak z innymi grami 

po co kupować skoro możesz grać w starszą

no np. po to żebyś grał zaaktualizowanymi statystykami i z większą liczbą graczy 

ps. w graniu w fifę między 18 a 19 była duża różnica, a Ty mówisz że nic się nie zmieniło 

Użytkownik lecik edytował ten post 2 tygodni temu

#15 roogal

• Użytkownik

Napisano 2 tygodni temu

kurwuje i psuje pady rok w rok, ale pewnie i tak kupie

#16 Gryzli

• przytul misia

• Użytkownik Premium
  • Discord:Gryzli#1290
  • Miejscowość:Bieszczady kurwa

Napisano 2 tygodni temu

nie no chlopaki namawiacie chyba pierwszy raz kupie fife i zobacze co ten fut oferuje i czy sprawi jakakolwiek przyjemnosc

bo ja to fanatyk kariery

#17 Hippo

• Moderator serwera
  • Discord:hippo#5204

Napisano 4 dni temu

Witam, kto chcę pograć sobie jakieś fajne turnieje, wirtualne kluby na każdej z konsol/platform(PC, XBOX, PS) to zapraszam na discorda   LINK:  https://discord.gg/WpDcFHd

Na ten moment dużo więcej graczy jest z platformy PC, ale są też gracze z innych platform, jeśli się dobrze zgracie i zgadacie to możecie też fajnie pograć wspólnie.

Rok temu był rozgrywany zajebisty turniej, w którym przegrałem w finale, nie pozdrawiam crippy, tym razem przegrasz.    https://ls-rp.net/to...age-2?hl=eleska     link do turnieju zeszłorocznego 

Jeśli link wygaśnie czy coś to piszcie.

unknown.png

#18 DarkKogut

• Nic nie wiem, ale się wypowiem

• Użytkownik

Napisano 4 dni temu

Taka ta FIFA średnia jak dla mnie pograłem w demo i dużych różnic między 19 nie zobaczyłem, jedynie wkurwiało mnie to, że nie mogłem strzelić normalnej bramki w tej VOLTcie, a od podbitki i przewrotki każda wpadała

#19 TheLordSzowik

• Użytkownik
  • Discord:Szowik#7501

Napisano 4 dni temu

Odpalając demko strasznie się napaliłem, ale czar prysł już w pierwszej sekundzie meczu. Przecież to jest śmieszne, że tym leniwym kurwom z EA nie chce się nawet zrobić nowych animacji. Nie dość że do poszczególnych sytuacji na boisku są przypisane z dwie animacje, to jeszcze kurwa trzeci rok z rzędu dają te same. Feeling gry na plus, w końcu grając na legendarnym przeciwnik stawia jakiś opór i można rozegrać naprawdę ciekawy mecz. Gra przeniosła się na środek boiska, co nie skutkuje kosmiczną ilością strzałów na bramkę i to również jest na plus. No ale to są rzeczy, które powinny zostać poprawione w aktualizacji do FIFY 19, a nie że wydają to jako nowy produkt. Bo oprócz tego nie zmieniło się na dobrą sprawę nic, pomijam tryb Volta, który jest jedyną nadzieją że FIFA 20 nie znudzi mi się po pierwszym miesiącu gry.

#20 vanisz

• Użytkownik
  • Discord:vanisz#9478
  • Miejscowość:Sopot

Napisano 4 dni temu

ta volta imo fajna, z materiałow na yt smuci, że chuja w sumie zrobili z trybem kariery oprócz dodania jakichś debilnych wywiadów, chociaż ten dynamiczny rozwój zawodników na plus

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych