>

Skocz do zawartości

Osoby, które posiadają komponenty tuningowe w swoich pojazdach niech napiszą pw do Montgomery z tytułem [TUNING] Nick IC. W wiadomości podać UID pojazdu oraz UID komponentu wraz z jego nazwą. Spis będzie prowadzony do 13.03.2020. Nowy sposób zdobycia tuningu na serwerze tutaj.


Levi Touré

model

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Whisper

  • Użytkownik
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 01/08/2019 - 22:03

*
Popularny

levi_toure_whisper.png

Levi Touré (ur. 10 listopada 1998 roku) - nastoletni influencer i model. Jego rozpoczęta kilka lat temu instagramowa działalność oraz późniejsze zainteresowanie odzieżą spowodowały, że zaczął stawiać kroki w świecie mody i szeroko pojętego show-biznesu jako mężczyzna pełen pomysłów oraz energii do działania. To persona z reguły spokojna, która stara się unikać wszelkich kontrowersji. Pochodzi z mało zamożnej rodziny, a przykuwające wzrok rysy twarzy zawdzięcza swoim malijsko-francuskim korzeniom.
 
Deklaruje wsparcie dla ruchu LGBTQ+. W tym miejscu polemikę rodzi temat wyznania jedynaka z Bamako (stolicy Republiki Mali) albowiem ponad dziewięćdziesiąt procent malijskiej społeczności stanowią zwolennicy Islamu – religii, której prawo koraniczne stoi naprzeciw praktykom homoseksualnym nazywając je „aktami zgorszenia”. Levi w rozmowach unika wypowiedzi na temat swojej orientacji oraz wyznania, co przekłada się na to, iż opinii publicznej do tej pory nie są one znane.
 
Podczas swojego życia nie ubiegał się o specjalne uznanie w świecie modelingu, do czasu kiedy został zauważony przez jedną z lokalnych agencji, stawiając pierwsze kroki w swym nowym zawodzie. Podpisanie kontraktu przyniosło owoce w postaci kilku sesji zdjęciowych dla pomniejszych magazynów modowych. W sposób aktywny uczestniczy w mediach społecznościowych, zwłaszcza na portalu lifeinvader oraz instagram. Oprócz zamiłowania do modelingu prywatnie pasjonuje się sportowymi autami. Ostatnimi czasy coraz częściej widywany jest wśród miejscowych celebrytów.
 

Social media: 

lifeinvader_icon.png @levi_toure

 

Spoiler


Użytkownik Whisper edytował ten post 25/12/2019 - 15:37


#2 Whisper

  • Użytkownik
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 05/08/2019 - 12:42

*
Popularny

1565004721.png#3 Whisper

  • Użytkownik
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 25/12/2019 - 15:34

Nowy rok tuż tuż a co za tym idzie wznawiam grę na postaci, wyczekujcie screenów.Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych