>

Skocz do zawartości

 


[30/07] Wieczór hazardowy w nielegalnej szulerni


  • Nie możesz odpowiedzieć
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Whisper

  • Użytkownik Premium
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 28/07/2019 - 13:56

gamblingcave6.jpg

 

* Parę dni temu w półświatku przestępczym rozeszła się informacja o pierwszym wieczorze hazardowym w nielegalnej szulerni, który ma się odbyć we wtorkowy wieczór.
 
* Zachowując odpowiednie środki ostrożności odpowiednimi kanałami podano lokalizację oraz godzinę dopiero teraz aby ograniczyć ryzyko nalotu organów ścigania.
 
* Całe wydarzenie ma rozpocząć się w najbliższy wtorek (tj. 30 lipca) o godzinie 22:00, na miejscu będzie można zagrać w popularne gry hazardowe, a od wygranej będzie pobierana prowizja w wysokości 10%.
 
* Wtajemniczone persony z odpowiednimi koneksjami mogły dowiedzieć się, iż szulernia znajduje się w budynku firmy Santos Investments, oferującej usługi związane z finansami oraz doradztwem prawnym, która mieści się na East Beach i stanowi doskonałą przykrywkę. Auta pozostawiać można na parkingu piętrowym znajdującym się nieopodal skateparku.
 
santos_investments.png
 
Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do członków grup przestępczych i wpływowych ludzi posiadających powiązania z takowymi grupami. Główne zasady projektu, które obowiązują po wkroczeniu na teren gier hazardowych dostępne są w tym temacie.


Użytkownik Łukasz edytował ten post 29/07/2019 - 00:10


#2 Whisper

  • Użytkownik Premium
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 30/07/2019 - 11:41

* To już dzisiaj. Pierwszy wieczór hazardowy rozpocznie się punktualnie o godzinie 22:00 w jednym z budynków na East Beach.

 

Lokalizacja podana jest w pierwszym poście, do zobaczenia na miejscu.  :)Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych