>

Skocz do zawartości


[SAN] Morderstwo agenta federalnego


  • Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ikko

  • Gamemaster

Napisano 09/07/2019 - 21:21

*
Popularny

YUuDwwO.png

MORDERSTWO AGENTA FEDERALNEGO

 

unknown.png

 

Późnej nocy 8 lipca w okolicach East Beach dokonały się prawdziwe dantejskie sceny w wyniku których zginął agent federalny wraz ze swoją partnerką we własnym domu. Z informacji zdobytych od naocznych świadków, napastnicy weszli za pomocą przestrzelenia zamków do mieszkania agenta wykonując na nim egzekucję. Cała sytuacja miała trwać blisko ponad dziesięć minut, co jest kolejna szokująca sprawą ze względu na brak reakcji służb bezpieczeństwa na strzały w okolicach East Beach. Los Santos Times skontaktowało się z rzecznikiem prasowym FBI który rzekł, że sprawa jest bardzo poważna i postawiła całą agencje federalną na nogi w trybie natychmiastowym.

 

Nawiązując do rozmowy telefonicznej, napastnicy są znani agencji federalnej i w niedalekim czasie mają zostać wystawione listy gończe za napastnikami, którzy stoją za zabójstwem agenta federalnego. Mężczyzna i jego zmarła partnerka osierocili małe dziecko, które prawdopodobnie widziało egzekucję na własne oczy. Broń która miała zostać użyta w egzekucji jest opisywana jako szturmowa, co może wskazać jedynie na to, że sprawa jest bardzo poważna i była wcześniej zaplanowana przez napastników.

 

To kolejne narastające problemy w szeregach biura federalnego, ostatnimi czasy została opublikowana afera z udziałem polityka Alexandra Wolcowitza który miał współpracować z zorganizowanymi grupami przestępczymi, na co zezwolił min. prokurator Mike Carcetti.

 

 

Ruben VogtUżytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych