>

Skocz do zawartości


Liverpool Road Crazys 13


 • Nie możesz odpowiedzieć
189 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sava

 • SEVSIARA

 • Moderator serwera
 • Discord:Sava#0706
 • Miejscowość:Wrocław #71

Napisano 14/06/2019 - 01:12

*
Popularny

gora1.png

 

Globalizacja i technologia przyspieszają tempo zmian zachodzących na rynku narkotykowym. Dramatyczne przemiany, które widać na legalnie działających rynkach towarowych, wynikające z rozwoju gospodarki światowej i technologii informatycznych, nie pozostały bez wpływu na funkcjonowanie rynku narkotykowego. Grupy przestępcze szybko rozpoznają i wykorzystują możliwości, jakie daje łatwiejszy dostęp do informacji, Internet jako medium społeczne i handlowe oraz rozwój handlu międzynarodowego i związany z nim szybki przepływ ogromnych ilości towarów przez granice i przez liczne punkty tranzytowe.

Młodzi ludzie mimo, zdającym się poprawiać, standardom życia, dalej chętnie sięgają po łatwe pieniądze, które płyną z procederu jakim jest handel substancjami zakazanymi. Nastoletni ludzie, skuszeni obietnicami szybkiego wzbogacenia, oraz uczestniczenia w czymś „większym” często dają się wciągnąć w macki zorganizowanych grup przestępczych, które robią z nich nic nieznaczące maszynki do powiększania swoich kieszeni.

Na Ganton od lipca 2016 roku organy ścigania odnotowują znaczący wzrost osób uzależnionych, oraz dużą aktywność zgrupowań o charakterze przestępczym. Według danych, które nam udostępniono, większość młodych ludzi, do 20 roku życia, posiadało styczność z substancjami zakazanymi, lub brało udział we wprowadzaniu takowych w obieg.

 

 

gora2.png

 

 

Liverpool Road - blokowisko socjalne zamieszkałe przez zubożałą multikulturową społeczność gdzie największy procent, bo aż 45% stanowią osoby czarnoskóre. Na drugim miejscu względem liczebności widnieje ludność o korzeniach latynoskich (39%) pozostawiając w tle pozostałe 16%, na które składają się osoby pochodzenia azjatyckiego, hinduskiego, czy arabskiego.

Ze względu na różnice rasowe i kulturowe, ulica uważana za jedną z najbardziej niebezpiecznych na Ganton oraz Idlewood. Z tego samego faktu przez Liverpool Road przewinęło się mnóstwo grup przestępczych których punktem wyjścia zazwyczaj było roztoczenie parasola ochronnego nad swoją grupą etniczną.

Obecne na danym terenie działają głównie grupy afro-amerykańskie przez co społeczność min. chicanos jest spychana na drugi plan i chcąc nie chcąc musi podporządkować się życiu w środowisku zdominowanym przez czarnoskórych.

Liverpool Road była niegdyś rewirem brutalnej kliki Rippers 13, której historia rozpoczyna się w latach 70-tych z inicjatywy Javier (ps. Ripper) Salina, w późniejszych czasach reaktywowana przez Toli (ps. Mustang) Garrido. Gang został jednak rozbity po licznych wojnach oraz zatrzymaniach, pozostawiając jedynie garstkę członków na ulicach miasta.

W kilku zakładach karnych (głównie Palomino Bay i San Quentin, szczątkowo Country Jail of Los Santos) wciąż odnotowuje się aktywnych emeros działających na rzecz Mafii Meksykańskiej czy też osoby po prostu z nią powiązane wywodzące się właśnie z Liverpool Road (działających na ulicy głównie w okolicach roku '86 - '93 min. z kliki Rippers).

Sytuacja na Liverpool Road przypomina kocioł w którym zaczęła gotować się woda. Na razie nie dochodzi do eskalacji konfliktów na tle etnicznym, jednak rosnące grono młodych chicanos czujących się coraz pewniej na projektach mieszkalnych Liverpool przyciąga wzrok bardziej zaprawionych w bojach afro-amerykanów, stawiając tym samym przyszłość pod dużym znakiem zapytania.

 

Spoiler

 


61696104_1963623843743176_85857082642131

 

yuOOnsS.png

 

COPS AND ROBBERS

 

 

Sierpień 2019 roku można uznać jako krwawy i bolesny okres dla Los Santos Police Departament.

Zacznijmy na wydarzeniu, które miało miejsce w nocy z 17-go na 18-go sierpnia. Wtedy oto na blokowisku przy Liverpool Road na dzielnicy Ganton zginął oficer podczas pełnienia służby.

Walka dobra ze złem zdaje się być nieodłącznym elementem egzystencji ludzkiej. Od poruszania tego wątku w religii, poprzez same kwestie moralne, po wojny, czy też samą walkę służb porządkowych z przestępczymi procederami.

W przeciągu dwóch tygodni od śmierci oficera Los Santos Police Departament, patrole zostały wzmożone na dzielnicy Ganton, a dla okolicznej młodzieży niemalże normą stało się codzienne przeszukiwanie i sprawdzanie ich zachowania, poprzez nałożenie Gang Injunctions na grupę grasującą w tym rejonie.

Według udzielonych nam danych gang injuctions odznaczają się dużą skutecznością. W zależności od terenu objętego przez daną grupę przestępczą, można znacząco obniżyć, albo i całkowicie zniwelować wszelkie akty szkodzące społeczeństwu. Jak wygląda to w przypadku Liverpool Road jak i dzielnicy Ganton?

27-go sierpnia do sieci trafił film z zatrzymania młodocianego przestępcy.

Do zdarzenia doszło na wyżej wspomnianej ulicy. Cały materiał trwa zaledwie parę sekund, jednakże dosadnie pokazuje z czym zmagają się stróże prawa.

Cały materiał zdaje się ukazywać sedno sytuacji, gdzie BYŁY JUŻ detektyw pierwszego stopnia Cody Saldana dopuszcza się napaści i aktu przemocy na nastolatku, wyprowadzając parę ciosów w jego twarz.

Czyżby tak zwalczało się przestępczość w Los Santos? Według oficjalnego oświadczenia wystosowanego przez Departament Policji, zachowanie detektywa było skutkiem na… naplucie w twarz. Krótki, lecz pełen pogardy gest widocznie był przekroczeniem granicy dla oficera, który jednak jest tylko człowiekiem.

 

stastement.jpg

Oświadczenie departamentu policji w sprawie terminacji z LSPD detektywa pierwszego stopnia, Cody'ego Saldany.

 

 

GANTON – NIEOFICJALNA STREFA WOJNY?

 

 

Dzień 29 sierpnia 2019 można zaliczyć do najbardziej krwawego w tym miesiącu dla dzielnicy Ganton.

Pomijając informacje o sporej strzelaninie doszły nas również słuchy o kolejnej śmierci oficera Departamentu Policji, który zginął podczas pełnienia służby.

Detale nie są znane, jednakże podczas ten interwencji zginął również młody chłopak, zaś zatrzymanych zostało kilka osób. Niektórzy zostali postawieni przed sądem z zarzutem zabójstwa oficera oraz posiadania nielegalnej broni palnej.

Tego dnia również, pod ostrzałem stanął wóz z dwójką mężczyzn oraz motocykl, prowadzony przez czarnoskórego młodzieńca. Zostali zaatakowani zgodnie z procedurami obowiązującymi przy FTS (Felony Traffic Stops), gdzie przejeżdżające osoby nie zważając na uzbrojonych oficerów, próbowały się przemieścić poprzez wyminięcie oficerów jak i osób zatrzymanych.W wyniku tego zdarzenia poinformowano nas o dwóch zgonach, stwierdzonych na miejscu.

 

Czy Ganton zmienia się w strefę wojny? Jak wiele jeszcze musi zostać przelanej krwi nim mieszkańcy okolicznych domostw zaznają spokoju?

 

 

 

L.Richardson, Weazel News.

 

 

 

BIZNESY I PROJEKTY POD ORGANIZACJĄ:
 


Te projekty mogą posłużyć Wam również jako punkt zaczepienia się przy organizacji

 

Street Bullies

Sainz PawnShop
Reyes Chill House

Casa de Tequila

Mamacita Strip Club & Magenta Sol Pole Dance Studio
Locos Gym

SanEx Delivery
 

 

 

 

Out Of Character:

 

Gramy zdemoralizowane, młode społeczeństwo. Bardzo luźnym punktem wyjścia będzie gang prowadzony niegdyś przez Sebek i Szczepan Wons - Rippers 13.

By zachować spójność IC, oraz dać możliwość rozbudowy gangu od podstaw, tylko kilka osób u nas w ekipie będzie grała członków trzynastek na starcie, reszta to osoby w wieku od 13 do 17 roku życia związane w minimalnym stopniu z przestępczym procederem, bądź takie które nie uprawiają go wcale.

Działania organizacji na początku ograniczą się głównie do pozyskiwania narkotyków i wpuszczania ich w obieg, mając tu głównie na uwadze fakt, że odgrywamy dość młode osoby, w większości dopiero raczkujące w półświatku przestępczym.

Zaznaczam też z tego miejsca, że postać damska nie będzie liderować grupy bezpośrednio, z racji, że wiemy wszyscy dobrze, jak to się w większości przypadków kończy. Stawiamy na ciekawy rozwój fabularny, skupiając się również na odgrywaniu osiedla przesiąkniętego patologią i biedą. Co się tyczy samych realiów, nie gramy żadnych wykolejeńców tylko trudną młodzież IDENTYFIKUJĄCĄ SIĘ z kulturą chicanos z poszanowaniem swoich latyno-amerykańskich korzeni (religia katolicka, wierzenia azteckie, santa la muerte), hołdującą starym zasadom (brak akceptacji dla dewiacji seksualnych, narzucony przez ogół społeczeństwa brak przyzwolenia na kontakty z policją). To samo tyczy się także wartości rodzinnych silnie rozwiniętych w społeczności latyno-amerykańskiej. I jak uważamy że każdy charakter powinien wnieść sobą coś ciekawego do rozgrywki, tak uprzednio prosi się o przemyślenie tego co chce się grać i wzięcia w/w treści pod uwagę.

 

 

gora5.png

 

 

 

Ekipa: (memberzy+wb):

 



#2 arjel

 • rosnę w siłę jak żabki

 • Gamemaster

Napisano 14/06/2019 - 04:21

Powo



#3 mlodypigula

 • Użytkownik

Napisano 14/06/2019 - 10:13

*
Popularny

1.png



#4 Sava

 • SEVSIARA

 • Moderator serwera
 • Discord:Sava#0706
 • Miejscowość:Wrocław #71

Napisano 14/06/2019 - 19:32

*
Popularny

3.png

 

gora3.png

 

2.png



#5 grubas00ffa

 • Użytkownik
 • Discord:Inanis#4809
 • Miejscowość:Aberdeen

Napisano 14/06/2019 - 21:21

sataniści 



#6 mlodypigula

 • Użytkownik

Napisano 15/06/2019 - 10:21

*
Popularny

1.png



#7 Viver

 • Użytkownik

Napisano 15/06/2019 - 10:24

*
Popularny

unknown.png



#8 Sava

 • SEVSIARA

 • Moderator serwera
 • Discord:Sava#0706
 • Miejscowość:Wrocław #71

Napisano 16/06/2019 - 15:17

*
Popularny

5.png

 

gora4.png

 

4.png



#9 mlodypigula

 • Użytkownik

Napisano 16/06/2019 - 21:32

*
Popularny

ss1.png

 

ss2.png



#10 westhoodharmon

 • bentley down the street

 • Użytkownik

Napisano 16/06/2019 - 23:25

bardzo cie kocham monia

bardzo cie kocham pigula

bardzo powodzenia 



#11 mlodypigula

 • Użytkownik

Napisano 17/06/2019 - 21:56

*
Popularny

2.png

 

1.png

 

3.png



#12 Sava

 • SEVSIARA

 • Moderator serwera
 • Discord:Sava#0706
 • Miejscowość:Wrocław #71

Napisano 18/06/2019 - 13:42

*
Popularny

Mucha crema a tus tacos y se te quema el arroz

 

6.png

 

8.png

 

18.png



#13 Viver

 • Użytkownik

Napisano 18/06/2019 - 14:05

*
Popularny

flakka_bez_kitu.png



#14 beton_records

 • Użytkownik
 • Skype:- Mój stan
 • Discord:-

Napisano 19/06/2019 - 00:42

*
Popularny

.


Użytkownik beton_records edytował ten post 08/07/2019 - 12:55


#15 mlodypigula

 • Użytkownik

Napisano 19/06/2019 - 10:31

*
Popularny

1.png



#16 masny

 • 卐 WHITE PRIDE 卐

 • Użytkownik
 • Discord:maϟny#6656

Napisano 19/06/2019 - 12:15

*
Popularny

strup_na_piencie_1.png

 

strup_na_piencie_2.png



#17 Sava

 • SEVSIARA

 • Moderator serwera
 • Discord:Sava#0706
 • Miejscowość:Wrocław #71

Napisano 19/06/2019 - 15:12

*
Popularny

9.png

 

10.png

 

11.png



#18 mlodypigula

 • Użytkownik

Napisano 20/06/2019 - 12:56

*
Popularny

1.png



#19 IDLWOOD

 • Użytkownik

Napisano 20/06/2019 - 22:06

*
Popularny

7098890519123943664367afb099a0047c6bef5e


Użytkownik IDLWOOD edytował ten post 21/06/2019 - 12:17


#20 Sava

 • SEVSIARA

 • Moderator serwera
 • Discord:Sava#0706
 • Miejscowość:Wrocław #71

Napisano 21/06/2019 - 12:51

*
Popularny

13.png

 

14.png

 

16.png







Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

1 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych