>

Skocz do zawartości

[Odrzucone]Dostałem Jaila 160 minut za złe odegranie akcji.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Erdin17

• Użytkownik

Napisano 3 dni temu

Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: Nicku nie znam. Postać którą gra to Luna Cervantez
Powód nałożenia kary: Złe odegranie akcji.
Wyjaśnienie: Na prawdę nie mam pojęcia co zrobiłem źle. Podjeżdżam Zamkniętym autem pod grupkę nastolatków i pytam czy chcą zarobić (próbuje im sprzedać kokę). Oni chcą żebym wyszedł. Odmawiam stanowczo próbując pokazać pozycję. Oni chcą mnie uszkodzić, bo poznali we mnie osobę z wcześniejszej sprzeczki. Ja grożę im bronią palną (nie pokazuje jej, blefuję). W obliczu uszkodzenia wozu przez napastników, ich broni białej oraz liczebnej przewagi przeciwnika postanawiam uciec wcześniej obrażając oponentów. Tuż po obrażeniu ich (IC oczywiście) Dostaje jaila. Nawet nie zdążyłem dokończyć akcji. Może faktycznie moja w tym wina, ale niech mi ją chociaż ktoś wyjaśni.

#2 depcior

• Użytkownik Premium
  • Miejscowość:Olsztyn

Napisano 2 dni temu

Nawet nie zdążyłem dokończyć akcji. Może faktycznie moja w tym wina, ale niech mi ją chociaż ktoś wyjaśni.

Prawdopodobnie solo prowokowałeś którąś z organizacji przestępczych/zgrywałeś cwaniaka etc.

Na takie akcje, tu na serwisie patrzy się krzywo.

Pozdrawiam, szeryf depcior 

Użytkownik depcior edytował ten post 2 dni temu

#3 Erdin17

• Użytkownik

Napisano 2 dni temu

Podjechałem pod dwójkę 15-17 latków, potem doszło kolejnych dwóch. Nie wiedziałem, że to organizacja przestępcza. Chciałem im sprzedać kokę. Poza tym cała sprzeczka zaczęła się od tego, że akcję wcześniej to oni mnie wyzywali, a ja odrzuciłem mięso. Nie wiem czy można to nazwać prowokacją z mojej strony.

#4 Hassha

• Szymon

• Support
  • Discord:Hassha#9768
  • Miejscowość:Gdańsk

Napisano 2 dni temu

Nie, odegrałeś jakieś krzywe akcje. Posiedź w spokoju w wieży.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych